Dilan AYHAN / Psikolog / Eğitmen

1991 İstanbul doğumlu olan Dilan Ayhan, lisans eğitimine kadar İstanbul’da yaşamış, lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri bölümünde tamamlamıştır.

Yüksek Lisansını ise İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji bölümünde yapmıştır.

Doktora hazırlık çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal hayatına HSBC Bank ile başlamıştır. Çalışma süreci boyunca Bankacılık ve Finans konularında uzmanlaşmış, müşteri İlişkileri ve iletişim konularında eğitimler vermiştir.

2015 yılında İnsan Kaynakları Üssü firmasında İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak göreve başlamış çeşitli sektörlerde, İşe Alım, Kariyer ve Yetenek Yönetimi, Performans Sistemi, Ücret Yönetimi, Çalışan Memnuniyeti ve Motivasyon sistemlerinin kurulmasında ve yönetilmesinde görev almıştır.

Kurumsal yönetim ve danışmanlık hizmetlerinin dışında NLP, Profesyonel Koçluk, Sunum Teknikleri, Etkili İletişim ve Psikodrama alanlarında uzun süreler eğitim alan Dilan Ayhan İnsan Kaynakları alanında bilgi ve deneyimlerini Psikoloji bilimi ile destekleyerek profesyonel eğitimler geliştirmiştir.

Halen bireylere ve kurumlara İnsan Kaynakları, İletişim, Beden Dili, Motivasyon,  Etkili Sunum Teknikleri, Takım Çalışması, Müşteri Memnuniyeti, Eğiticinin Eğitimi, Stres Kontrolü, Zaman Yönetimi konu başlıklarında eğitimler vermekte, yönetiminde olan firmaların İnsan Kaynakları süreçlerinin kurulması, iyileştirilmesi ve denetlenmesi konularında çalışmalarına devam etmektedir.

dilan.ayhan@ikussu.com

Daha Fazla Bekleme,

Yolunu Kendin Çiz!

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?