İnsan Kaynakları Eğitimi

//İnsan Kaynakları Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitimi

beyaztahta

İnsan kaynakları uzmanlık eğitimlerimize bu haftasonu başlayacak olan yeni grubumuzla devam ediyoruz, 23 Ocak Cumartesi günü saat 12:00’da her zaman olduğu gibi “Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi” dersiyle başlayacağız.

İnsan kaynakları eğitimlerimize katılmak isteyen arkadaşlarımız 0216 550 17 82 ya da 0541 550 17 82 numaralı telefonlardan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve kayıtlarını yaptırabilirler.

By |2019-05-17T11:52:51+00:00Ocak 21st, 2010|İnsan Kaynakları Üssü|18 Comments

About the Author:

18 Comments

 1. Berfin A. Mayıs 22, 2019 at 1:44 pm - Reply

  İK hakkında daha önce hicbir fikrim yoktu ayrıca bu alanda gecmis bir deneyimim de yoktu. Bu nedenle aradığım eğitim yalnızca teoriye dayalı değil pratiğe dayalı ve aktif olmalıydı. Bu devrede İK Üssünün verdiği eğitimin hedef ve beklentimi karşılayacağını düşünerek eğitime de katılmıs oldum. Sonuç olarak beklentimi karşıladı mı? Evet. Bu eğitimi almak için yalnızca İK’cı olmak zorunda değilsiniz. Çalışan veya işveren olarak da bu eğitim işinize yarayacaktır.

 2. Defne U. Mayıs 21, 2019 at 7:28 am - Reply

  Derslerin akıcılığı olsun, hocaların enerjileri olsun çok güzeldi. 2 ay çok çabuk geçti hiç sıkılmadan. İK hakkında bir çok bilgi edindim size de tavsiye ederim.

 3. Yasemin ONAR Mayıs 20, 2019 at 10:37 am - Reply

  Erkan hoca ile bu eğitimi almak çok keyifli ve yerinde oldu benim için. Bildiklerimi pekiştirdim ama çok daha fazla bilgi kendime kattım. Pazar sabahı olmasına rağmen poflamadan geldiğim ilk eğitimdi ve herkes için öyle olacağını düşünüyorum.

 4. Selda GÜZEL Mayıs 17, 2019 at 8:49 am - Reply

  HAYATA DAHA MUTLU BAKMAK İÇİN…
  KENDİNİZDEKİ DEĞİŞİMİ GÖRMEK İÇİN…
  YAPABİLİRİM,BAŞARABİLİRİM DEMEK İÇİN…
  KESİNLİKLE TERCİH EDİLMELİDİR.
  HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER ERKAN HOCAM
  SİZİ DİNLEMEK ÇOK GÜZELDİ 🙂

 5. Dilara Uzuner Mayıs 16, 2019 at 8:48 am - Reply

  İK’yı baştan sona ve en önemlisi insan tanımını öğrendim 🙂 Uygulamalı, eğlenceli bol örnekli 7 hafta geçirdim.

  Teşekkürler 🙂

 6. Raziye Aydemir Temur Mayıs 15, 2019 at 7:51 am - Reply

  İlk başta biraz tereddütle başlamıştım ama ik alanında 8 hafta boyunca öğrendiklerim ve Erkan Hocadan dinlediğimiz tecrübeleri sayesinden şuan bilmediğim alanda bir çok şey öğrendim. Hocam her şey için teşekkürler. 🙂

 7. Zülal Bayat Mayıs 14, 2019 at 9:02 am - Reply

  Haftanın en güzel gününde , dinlenmek yerine tercih yaparak katıldığım, 7 hafta ne kadar da uzun dediğim eğitimin son günü hüzün kapladı. Erkan hoca duruşuyla,anlatımıyla,sözleriyle,bilgisiyle,kararlılığıyla benim için rol model oldu.
  Ciddi bir tecrübe ve hayranlık uyandıran bir insan.Çok memnun kaldım. Derste öğrendiklerimi, işyerinde ve hayatımın her alanında kullanmaya başladığımı söyleyebilirim.
  Çok verimli geçen,çok özel bir eğitimdi. Eğitim bittiğinde, gelemediğimiz derslerin telafisi olması da farklılığı ortaya koyan başka bir boyut. Farklı eğitimleri de almayı düşünüyorum.
  Herşey için çok teşekkürler.

 8. Öyküm Aslanyürek Mayıs 9, 2019 at 8:09 am - Reply

  İK ÜSSÜ ile sosyal medyada karşılaştığımda etkili olabileceğinden emin değildim.Fakat deneme için ilk derse katıldım çıkışta direk kayıt oldum. Erkan Bey bilgi ve deneyimlerini bize aktarırken, hem etkiledi hem şaşırttı hem de hiç unutmamızı sağladı. İyiki İK ÜSSÜ ve Erkan Bey diyorum. Sizlere alanınızda çok şey katacağından emin olabilirsiniz.

  Öyküm Aslanyürek

 9. EBRU YILDIRIM Mayıs 8, 2019 at 2:11 pm - Reply

  Kendi alanımı, mesleğimde ne yapmak ne yönde ilerlemek istediğimi nelerden haz duyduğumu tanımlayabilmemi sağladı bu kurs bana. Ne istediğimi çok net ifade edebilirim artık. Kendime daha sağlam bir yön çizebilirim.

  EBRU YILDIRIM

 10. Ilgım Bayraktar Mayıs 8, 2019 at 2:08 pm - Reply

  Süreç çok verimli eğlenceli geçti. Öğrendiğim her şeyi hızlı şekilde uygulamaya koydum. Daha önce gittiğim kişisel gelişim seminerlerini de pekiştirdi. Çünkü yanlızca teorik bilgi değil pratikte anladım, öğrendim, hissettim.
  Teşekkürler.

  ILGIM BAYRAKTAR

 11. Gizem Balkanlı Mayıs 7, 2019 at 8:33 am - Reply

  Merhaba
  7 Hafta boyunca keyifli bir eğitim geçirdim.Bana gerek kişisel hayatım gerek iş hayatımda etki edecek değerli bilgiler öğrendim. Erkan Hoca’ya çok teşekkür ederim. İyi ki yolum bu kurumla kesişti.

  Gizem Balkanlı

 12. Mine Emine Dur Mayıs 3, 2019 at 3:22 pm - Reply

  Çok keyifli ve verimli 7 haftalık bir süreçti. Katılmayı düşünen tereddütte kalan herkese şiddetle tavsiye ediyorum 🙂
  Umarım Farklı eğitimlerde tekrar bir araya geliriz.

  Zehra Hanım’a da ayrıca sıcak kanlılığı güler yüzlülüğünden dolayı teşekkür ediyorum.

  İYİKİ İK ÜSSÜ 🙂

  Mine Emine Dur

 13. Maria Carcar Nisan 29, 2019 at 8:51 am - Reply

  Merhabalar,
  Eğitimin bitmesiyle, kendimi daha iyi hissettiğimi belirtmek isterim. Arayarak, ilk görüştüğümden beri Zehra Hanım ile birlikte çok iyi hizmet verdiklerini anlamıştım. Erkan Hocamız ise oldukça başarılı ve her zaman hatırlayacaklarım arasında Eğitim hayatımın sürecinde. Herşey, çok güzeldi, verimli, anlayışlı ve netti. (Hiç bitmesini istemedim) 🙂 Teşekkür Ederiz.

 14. Belgin Nisan 24, 2019 at 9:38 am - Reply

  Böyle bir eğitim almak isteyen kişi için önerebileceğim bir eğitim yeri. Çünkü Erkan hocanın samimiliği eğitim sürecinde rahat hissettirmesi ve donanımlığı kişiye hep yeniden bir şey katabilirim, katmalıyım, isteği uyandırması…

 15. Özlem Demir Nisan 22, 2019 at 9:58 am - Reply

  Eğitim boyunca çok keyif aldım. Farklı bakış açıları edindim. Eğitim boyunca doğru bildiğim yanlışları öğrendim. Her eğitim günümde şaşırdığım ve hoşuma giden bilgiler edindim ve olaylar yaşadım. İyi ki kendimden zaman ayırıp kendim için yararlı olan bu kursa gelmişim diye biliyorum. Erkan Hoca ve takım arkadaşlarıyla tanıştığıma çok memnun oldum. İ.K. yolunda ilerlemek isteyen herkesin bu eğitimi deneyimlemesini isterim.

 16. Buket Üçtaş Nisan 16, 2019 at 9:18 am - Reply

  42 saatlik eğitimin her dakikasını zevkle ve heyecanla dinlediğim bir eğitimdi. Erkan hocanın hayat felsefesi çok şey kattı bana. Eğitimden her çıktığımda öğrenmenin ve farkında olmanın vermiş olduğu mutluluk paha biçilemezdi. Kendime yaptığım en güzel yatırımdı. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 17. Hümeyra Gülbakan Mart 11, 2019 at 9:21 am - Reply

  Bu kuruma kendimi geliştirmek için geldim. 7.haftanın sonunda eksiklerimi görerek mutlu bir şekilde sertifikamı aldım.

 18. Hazal Baskın Aralık 28, 2015 at 2:42 pm - Reply

  Erkan hocanın psikolog kimliğiyle ders anlatıyor olması diğer eğitim programlarından farkını gözler önüne seriyor. Bir kulaktan girip öbüründen çıkmıyor. Etkileyici ve akılda kalıcı dersler geçirdik. Biraz daha uzun olabilirdi 🙂 her şey için teşekkürler..

Leave A Comment