İletişim İçin : +90 541 550 1782 - 0 216 550 17 82 | Whatsapptan Ulaşın :0 541 550 17 82|bilgi@ikussu.com

İnsan Kaynakları Eğitimi

//İnsan Kaynakları Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitimi

beyaztahta

İnsan kaynakları uzmanlık eğitimlerimize bu haftasonu başlayacak olan yeni grubumuzla devam ediyoruz, 23 Ocak Cumartesi günü saat 12:00’da her zaman olduğu gibi “Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi” dersiyle başlayacağız.

İnsan kaynakları eğitimlerimize katılmak isteyen arkadaşlarımız 0216 550 17 82 ya da 0541 550 17 82 numaralı telefonlardan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve kayıtlarını yaptırabilirler.

2019-05-17T11:52:51+00:00

48 Comments

 1. F. Tuğçe Sucu Temmuz 30, 2019 at 7:42 am

  İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans yapmak istemiştim. Ancak tezsiz yüksek lisans ücretleri yüksek olduğu için ve süre olarak kısa sürede insan kaynaklarının tüm süreçlerini öğrenip kariyerime devam etmek istediğim için bu eğitimi aldım. Bana kattıkları inanılmaz derecede çok fazla. Örneğin bordro konusunda kendimi yeterli görüyordum. Eğitim sayesinde eksiklerimi fark ettim ve kendimi geliştirdim. Eksik gördüğüm performans değerlendirme, kariyer yönetimi ve eğitim süreçlerinde artık profesyonelim diyebilirim. Kısaca artık gerçek bir İnsan Kaynakları Uzmanı’yım. Erkan Hoca’ya gerçekten sonsuz teşekkürler. Diğer eğitimlere de katılım sağlayacağım.

 2. Tuğçe Boztaş Temmuz 25, 2019 at 3:10 pm

  Çok verimli, güzel, bilgi dolu 7 hafta geçirdik. Erkan Hoca’nın tecrübeleriyle, ara ara yaşadığı olayları anlatarak teorik bilgileri vermesi çok akılda kalıcı ve keyifli geçmesini sağladı. İyi ki gelmişim. Slayt, anlatım, mailler, ek belgeler,örnekler hepsi dersi tamamlayıcı şekildeydi. Çok teşekkür ederim. Katıldığım için, Erkan Hocadan ve İK ÜSSÜ Kurumundan bu eğitimi aldığım için kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum.

 3. Vildan Akar Temmuz 24, 2019 at 2:51 pm

  Bu kurs benim açımdan çok verimli oldu ve bana şans getirdi. kursa yeni başladığımda istediğim, İK departmanında işe başlamaktı ve kursun 5. haftasında İK departmanında işe baladım burada öğrendiklerimi iş hayatına entegre etmek için elimden geleni yapacağım. Bu alanda kariyer yapmak veya kendini geliştirmek isteyen herkes bu kursa gelmeli 🙂 Erkan Hoca çok güler yüzlü, çok bilgili ve çok iyi bir anlatıcı:)

 4. Dilber Temmuz 23, 2019 at 2:53 pm

  Yedi hafta nasıl geçti diye benim sormam lazım sanırım. İlk geldiğim gün kendime “Dilber emin misi, yapabilecek misin? diye sorarken şimdi son derste “Evet eğitim bitti nereden başlıyoruz” diye soruyorum. Bundan sonraki iş yaşamımda her zaman yanımda olacağınızı bilmek ayrı bir duygu…
  İyi ki hayatıma dokunup farklılık yarattınız.

 5. Ceylan Akti Temmuz 23, 2019 at 9:07 am

  İnsan kaynakları seminerinden çok memnun kaldım. Hayallerime adım adım yaklaşıyorum

 6. Recep Harun Kalkanlı Temmuz 22, 2019 at 7:27 am

  Öncelikli olarak, her zaman insanın sırf kendisini geliştirmesi değil, etrafındakileri geliştirip toplu fayda sağlamasını ön plana çıkarıp ve bunu da sadece sözde bırakmayarak, insanların hayatlarında kalıcı değer katmayı başaran Erkan Çifte’ye çok büyük minnet borçluyum. Dersleri sırf teorik ve yüzeysel değil de psikolojik ve davranışsal açıdan da zenginleştirmiş olan Erkan hocamız başarılı bir insan profilini ve işini iyi yapan bir insanın nasıl olduğunun örneğini veriyor. Her zaman eksileri olduğunu ve kendisini geliştirmesi gerektiğini düşünen biri olarak bana ışık olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

  Ne demişler: ”Hayatta iz bırakanlar unutulmaz” Ben de kendisini hiç unutmayacağım…

 7. Murat KAYA Temmuz 10, 2019 at 7:16 am

  Her insan bir bakış açışı katar karşısındaki kişiye ama bugün Erkan Bey bize bakış açımızın ötesinde bir çok şey kattı.Bugün öğrendiklerim eminim ki ilerde ki meslek hayatımda çok işime yarayacak.Zevkli ve eğlenceli geçen bu eğitim için size ve ekibinize teşekkür ederim hocam.

 8. İnci BAŞ Temmuz 9, 2019 at 8:04 am

  Bu eğitime katıldığım için pişman olmadım. Aksine kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım başka bir eğitimde de tekrar buluşuruz. Burada öğrendiğim bilgileri yaşamımda kullanacağıma eminim. Benim için iyi bir tecrübeydi. Emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

 9. Sümeyye Aslı Yılmaz Temmuz 8, 2019 at 7:23 am

  Geldiğim için baya memnun kaldığım bir eğitimdi. Şans eseri görmüştüm eğitimi ama iyi ki katılmışım. Endüstri mühendisliği okuyorum ve bugün gördüğümüz konuların bazılarını derslerde gördüm ama Erkan Bey’in hitap şekli, anlatımı daha etkileyiciydi. Akılda daha kalıcı olduğunu düşünüyorum. İlerde tekrar karşılaşmak dileğiyle.

 10. Edibe Arığtekin Temmuz 3, 2019 at 7:21 am

  Eğitim çok verimliydi. Erkan Çiftçi ile tanıştığım için ve bize öğrettikleri, aktardıkları kıymetli bilgiler için teşekkür ediyorum. Kariyerime insan kaynakları ile devam etmek için beni motive eden bir eğitim oldu. Öğrendiklerimi hayatıma geçirmek için çabalayacağım. Öğrenmek sınırsızdır. Öğrendikçe gelişeceğim ve bu tür eğitimlere katılmak için her zaman adım atmaya hazır olacağım. Eğitim için çok teşekkürler.

 11. Berkay Doğru Temmuz 2, 2019 at 7:04 am

  Bu eğitim bana teknik düşünmenin yanında insan faktörünün önemini öğretti. Her işin aslında insanlara bağlı olduğunu ve insanların performansına göre başarılı olduğumuzu öğretti. Ben de iş hayatımda mutlaka burada öğrendiğim bilgileri kullanacağım; şirketim ve kendi iyiliğim için. Teşekkürler…

 12. Emine Saka Temmuz 1, 2019 at 7:20 am

  Eğitim içeriği özellikle iletişim, insan, kaynak, yönetim alanında ayrı ayrı örneklendirmelerle süslemeniz son derece faydalı olduğunu söylemeliyim. 9 yıl özel bankada İK departmanı ile bağlantılarım olmuş olsa da olması gereken kısmında keşke sizden eğitim almalılar diye düşündüm ve çalışan arkadaşlarıma mutlaka bu eğitimi alın diye mesaj attım. Çalışma hayatına büyük çerçeveden bakmayı öğreniyorsunuz. Çok teşekkür ederim, inşallah uzun eğitimlerinizi almaya gelirim.

 13. Esra Hilal TOPAL Haziran 27, 2019 at 7:30 am

  Bu eğitimin benim hayatımda çok güzel etkileri olacağını düşünüyorum. İleride yapılacak yeni etkinliklere elimden geldiğince katılmayı düşünüyorum. Bu programda insanlarla nasıl iletişim kuracağımı kelimelerin gerçekten farklılıklar kattığını ve artık bütün kelimeleri anlamına uygun kullanmayı öğrendim. Bu eğitimi bize veren Erkan Çifte hocama ve İK üssüne çok teşekkür ediyorum. Artık değişen bir Esra olacağıma ve ver sürekli bir şeyleri öğreneceğime inanıyorum.

 14. İpek Güler Haziran 21, 2019 at 7:23 am

  Trabzonda Erkan Çifte’nin vermiş olduğu İK eğitimine katıldım. Bu eğitimden çok memnun oldum. Hocamızın anlatım tarzını çok beğendim. Herkese tavsiye ederim.

 15. Ramazan Duran Haziran 19, 2019 at 8:02 am

  Kendinizi tekrar keşfetmek, gelişen dünyaya birşeyler katmak, iletişim yeteneğiniz en yüksek seviyede tutabilmek, bildiğiniz değerlerin doğruluğunu ölçmek adına İK Üssü’nde aldığım 8 haftalık eğitim, hem eğlenceli, hem de meraklı arkadaşlarım için tavsiye edebileceğim değerli eğitim kurumları arasındadır. Sevgilerimle

 16. Şelale Yıldız Haziran 18, 2019 at 7:29 am

  İnsan kaynaklarında İK Üssüne başlayana kadar bildiklerimin çoğunun yanlış veya eksik olduğunu bu eğitimde öğrendim Sıcak kanlı insanların toplandığı bir ortamda işinde son derece tecrübeli ve bir o kadar da samimi eğitimleri ile insan kaynakları alanında çok faydalı olduğunu düşünüyorum ve kendini geliştirmek için herkesin bu eğitime katılmasını öneririm.

 17. Gizem S. Haziran 17, 2019 at 7:25 am

  Geldiğinize asla pişman olmayacağınız kariyer planlamanızdaki en önemli adımınız

 18. Sümeyye Aslı Yılmaz Haziran 14, 2019 at 7:22 am

  İK ya merağım üstüne geldiğim bu eğitim beklediğimden çok daha güzel geçti. Dolu dolu bu eğitimin ardından öğrendiğim bilgileri hayatıma adapte etmeye çalışacağım. Her şey için teşekkürler.

 19. Baki Aymelek Haziran 13, 2019 at 7:57 am

  Ön yargıyla geldiğim ama bütün ön yargılarımı kırıp, bana çok şey kattığını düşündüğüm ve asla sıkılmadığım bir kurs oldu. Herkesin her doğru bilgiler öğrendiği hem de eğlendiği bir yer. Başka bir derste görüşmek üzere. Çok teşekkürler.

 20. Hanife Kanbur Haziran 13, 2019 at 7:54 am

  İnsan Kaynakları alanında öğrendiğim bilgilerin yanında hayatta farkında olmadan yaptığım çoğu davranışın farkına vardım. Eğer insan kaynakları eğitiminin yanında hayattaki davranışımın farkına vardım. Eğer insan kaynakları eğitiminin yanında hayattaki davranışlarınızın farkına varıp davranışlarınızı iyileştirmek isterseniz tavsiye ederim. Bu verimli ve eğlenceli gün için teşekkür ederim.

 21. Mukadder Yılmaz Haziran 12, 2019 at 7:17 am

  Gayet enerji dolu, verimli her meslekten insan kitlesine hitap edebilecek dolu dolu bir eğitimdi. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 22. Ebru Atalay Haziran 11, 2019 at 7:20 am

  Son 1 aydır bu eğitimin heyecanı içerisindeydim. Bugün görüyorum ki beklediğime değmiş. Erkan Bey ile harika bir eğitim süreci yaşadık. Eğitim sonrasında unutulmaktan ziyade iletişimin devamlılığı için kendisinden gördüğümüz yakınlık bence gerçek bir İK’cı olduğunun kanıtı. Eğitimin tek dezavantajı süresinin kısıtlı olmasıydı. İnsan kaynakları çok geniş bir departman, bir güne sığacak gibi değil umuyorum ki tekrarları da olacaktır. Mail olarak da geri dönüş sağlayacağım. Tekrardan teşekkürler.

 23. Abdullah Erşan Haziran 10, 2019 at 7:24 am

  Fikir sahibi olmanın ne denli önemli olduğunu öğrendiğim,sıkılmadan yüksek enerjiyle gerçekleşen harika bir eğitimdi. Hocamıza teşekkürler

 24. Fatmanur Civelek Mayıs 31, 2019 at 7:20 am

  semineriniz için tesekür ederim insan kaynaklarını bana güzel bir şekilde iletiniz ilerde bu alanda çalışmak istiyordum bu seminerden sonra kesin çalışmak istiyorum..

 25. Arzu Hellaç Mayıs 30, 2019 at 7:27 am

  Gördüğüm en güzel eğitimlerden birisiydi. Mutsuz bir çalışanı, Mutlu bir işverene dönüştürebilecek kadar güzeldi. Teşekkürler…

 26. Abdurrahman Demirtaş Mayıs 29, 2019 at 7:22 am

  Bir Halkla İlişkiler Öğrencisi olarak katılarak kendi bilgilerime bilgi kattım. Gelecekte eğer bir Halkla İlişkiler Uzmanı olursam bugünkü bilgilerimi orada da kullanacağımdan eminim. Arkadaşlara tavsiyem mutlaka katılmalı ve mutlaka dikkatle dinlemeleri.

 27. Oğuz Demirli Mayıs 28, 2019 at 7:17 am

  Çalıştığımız kurumlarda İnsan Kaynakları organizasyonunun önemini ve işleyişinin nasıl olması gerektiği konusunda aydınlatıcı bilgiler edindim. Öğrenme sonrasında samimi ve içten yaklaşımıyla bizlere yardımcı olan Erkan hocamıza da çok teşekkür ederim.

 28. isimsiz Mayıs 27, 2019 at 7:35 am

  İk alanında çalışmak istiyordum ve baya araştırma yaptım. İk üstü her anlamda size bu alanı sevdirmeniz için gerekli bilgiyi, motivasyonu sağlıyor Erkan hoca anlatımı ve sunuş tekniğiyle bu alanda başarılı oluyorsunuz. Bu eğitimi herkese tavsiye ediyorum. Gelin görün zaten kursun sonunda bunu göreceksiniz.

 29. İsimsiz Mayıs 24, 2019 at 9:37 am

  Merhaba,
  Çok keyifli, dolu dolu geçen bir eğitim süreciydi. Eğitmenlerimizin psikolog olmasının eğitim sürecine daha da katkı sağladığını düşünüyorum.
  Kesinlikle sıkılmadan takip ettiğim bir eğitim oldu.

 30. İrem GÜNER Mayıs 23, 2019 at 8:06 am

  İK Üssü’nde aldığım İnsan Kaynakları eğitimi, bu zamana kadar aldığım en iyi eğitimdi. Gerek eğitimcilerin bilgi ve deneyimleri, gerek etkin ve örnekleyici konuşmaları bunu sağladı diyebilirim. Dört yıldır İnsan Kaynakları alanında çalışıyorum ve bilmediğim ya da eksik bildiğim ne çok şey varmış… 🙂 Erkan Hoca ile tanıştığım için de ayrıca mutluyum. Çok uzun zamandır yapmak istediğim bir şeyi yaptım, çok teşekkür ederim.

 31. Berfin A. Mayıs 22, 2019 at 1:44 pm

  İK hakkında daha önce hicbir fikrim yoktu ayrıca bu alanda gecmis bir deneyimim de yoktu. Bu nedenle aradığım eğitim yalnızca teoriye dayalı değil pratiğe dayalı ve aktif olmalıydı. Bu devrede İK Üssünün verdiği eğitimin hedef ve beklentimi karşılayacağını düşünerek eğitime de katılmıs oldum. Sonuç olarak beklentimi karşıladı mı? Evet. Bu eğitimi almak için yalnızca İK’cı olmak zorunda değilsiniz. Çalışan veya işveren olarak da bu eğitim işinize yarayacaktır.

 32. Defne U. Mayıs 21, 2019 at 7:28 am

  Derslerin akıcılığı olsun, hocaların enerjileri olsun çok güzeldi. 2 ay çok çabuk geçti hiç sıkılmadan. İK hakkında bir çok bilgi edindim size de tavsiye ederim.

 33. Yasemin ONAR Mayıs 20, 2019 at 10:37 am

  Erkan hoca ile bu eğitimi almak çok keyifli ve yerinde oldu benim için. Bildiklerimi pekiştirdim ama çok daha fazla bilgi kendime kattım. Pazar sabahı olmasına rağmen poflamadan geldiğim ilk eğitimdi ve herkes için öyle olacağını düşünüyorum.

 34. Selda GÜZEL Mayıs 17, 2019 at 8:49 am

  HAYATA DAHA MUTLU BAKMAK İÇİN…
  KENDİNİZDEKİ DEĞİŞİMİ GÖRMEK İÇİN…
  YAPABİLİRİM,BAŞARABİLİRİM DEMEK İÇİN…
  KESİNLİKLE TERCİH EDİLMELİDİR.
  HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER ERKAN HOCAM
  SİZİ DİNLEMEK ÇOK GÜZELDİ 🙂

 35. Dilara Uzuner Mayıs 16, 2019 at 8:48 am

  İK’yı baştan sona ve en önemlisi insan tanımını öğrendim 🙂 Uygulamalı, eğlenceli bol örnekli 7 hafta geçirdim.

  Teşekkürler 🙂

 36. Raziye Aydemir Temur Mayıs 15, 2019 at 7:51 am

  İlk başta biraz tereddütle başlamıştım ama ik alanında 8 hafta boyunca öğrendiklerim ve Erkan Hocadan dinlediğimiz tecrübeleri sayesinden şuan bilmediğim alanda bir çok şey öğrendim. Hocam her şey için teşekkürler. 🙂

 37. Zülal Bayat Mayıs 14, 2019 at 9:02 am

  Haftanın en güzel gününde , dinlenmek yerine tercih yaparak katıldığım, 7 hafta ne kadar da uzun dediğim eğitimin son günü hüzün kapladı. Erkan hoca duruşuyla,anlatımıyla,sözleriyle,bilgisiyle,kararlılığıyla benim için rol model oldu.
  Ciddi bir tecrübe ve hayranlık uyandıran bir insan.Çok memnun kaldım. Derste öğrendiklerimi, işyerinde ve hayatımın her alanında kullanmaya başladığımı söyleyebilirim.
  Çok verimli geçen,çok özel bir eğitimdi. Eğitim bittiğinde, gelemediğimiz derslerin telafisi olması da farklılığı ortaya koyan başka bir boyut. Farklı eğitimleri de almayı düşünüyorum.
  Herşey için çok teşekkürler.

 38. Öyküm Aslanyürek Mayıs 9, 2019 at 8:09 am

  İK ÜSSÜ ile sosyal medyada karşılaştığımda etkili olabileceğinden emin değildim.Fakat deneme için ilk derse katıldım çıkışta direk kayıt oldum. Erkan Bey bilgi ve deneyimlerini bize aktarırken, hem etkiledi hem şaşırttı hem de hiç unutmamızı sağladı. İyiki İK ÜSSÜ ve Erkan Bey diyorum. Sizlere alanınızda çok şey katacağından emin olabilirsiniz.

  Öyküm Aslanyürek

 39. EBRU YILDIRIM Mayıs 8, 2019 at 2:11 pm

  Kendi alanımı, mesleğimde ne yapmak ne yönde ilerlemek istediğimi nelerden haz duyduğumu tanımlayabilmemi sağladı bu kurs bana. Ne istediğimi çok net ifade edebilirim artık. Kendime daha sağlam bir yön çizebilirim.

  EBRU YILDIRIM

 40. Ilgım Bayraktar Mayıs 8, 2019 at 2:08 pm

  Süreç çok verimli eğlenceli geçti. Öğrendiğim her şeyi hızlı şekilde uygulamaya koydum. Daha önce gittiğim kişisel gelişim seminerlerini de pekiştirdi. Çünkü yanlızca teorik bilgi değil pratikte anladım, öğrendim, hissettim.
  Teşekkürler.

  ILGIM BAYRAKTAR

 41. Gizem Balkanlı Mayıs 7, 2019 at 8:33 am

  Merhaba
  7 Hafta boyunca keyifli bir eğitim geçirdim.Bana gerek kişisel hayatım gerek iş hayatımda etki edecek değerli bilgiler öğrendim. Erkan Hoca’ya çok teşekkür ederim. İyi ki yolum bu kurumla kesişti.

  Gizem Balkanlı

 42. Mine Emine Dur Mayıs 3, 2019 at 3:22 pm

  Çok keyifli ve verimli 7 haftalık bir süreçti. Katılmayı düşünen tereddütte kalan herkese şiddetle tavsiye ediyorum 🙂
  Umarım Farklı eğitimlerde tekrar bir araya geliriz.

  Zehra Hanım’a da ayrıca sıcak kanlılığı güler yüzlülüğünden dolayı teşekkür ediyorum.

  İYİKİ İK ÜSSÜ 🙂

  Mine Emine Dur

 43. Maria Carcar Nisan 29, 2019 at 8:51 am

  Merhabalar,
  Eğitimin bitmesiyle, kendimi daha iyi hissettiğimi belirtmek isterim. Arayarak, ilk görüştüğümden beri Zehra Hanım ile birlikte çok iyi hizmet verdiklerini anlamıştım. Erkan Hocamız ise oldukça başarılı ve her zaman hatırlayacaklarım arasında Eğitim hayatımın sürecinde. Herşey, çok güzeldi, verimli, anlayışlı ve netti. (Hiç bitmesini istemedim) 🙂 Teşekkür Ederiz.

 44. Belgin Nisan 24, 2019 at 9:38 am

  Böyle bir eğitim almak isteyen kişi için önerebileceğim bir eğitim yeri. Çünkü Erkan hocanın samimiliği eğitim sürecinde rahat hissettirmesi ve donanımlığı kişiye hep yeniden bir şey katabilirim, katmalıyım, isteği uyandırması…

 45. Özlem Demir Nisan 22, 2019 at 9:58 am

  Eğitim boyunca çok keyif aldım. Farklı bakış açıları edindim. Eğitim boyunca doğru bildiğim yanlışları öğrendim. Her eğitim günümde şaşırdığım ve hoşuma giden bilgiler edindim ve olaylar yaşadım. İyi ki kendimden zaman ayırıp kendim için yararlı olan bu kursa gelmişim diye biliyorum. Erkan Hoca ve takım arkadaşlarıyla tanıştığıma çok memnun oldum. İ.K. yolunda ilerlemek isteyen herkesin bu eğitimi deneyimlemesini isterim.

 46. Buket Üçtaş Nisan 16, 2019 at 9:18 am

  42 saatlik eğitimin her dakikasını zevkle ve heyecanla dinlediğim bir eğitimdi. Erkan hocanın hayat felsefesi çok şey kattı bana. Eğitimden her çıktığımda öğrenmenin ve farkında olmanın vermiş olduğu mutluluk paha biçilemezdi. Kendime yaptığım en güzel yatırımdı. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 47. Hümeyra Gülbakan Mart 11, 2019 at 9:21 am

  Bu kuruma kendimi geliştirmek için geldim. 7.haftanın sonunda eksiklerimi görerek mutlu bir şekilde sertifikamı aldım.

 48. Hazal Baskın Aralık 28, 2015 at 2:42 pm

  Erkan hocanın psikolog kimliğiyle ders anlatıyor olması diğer eğitim programlarından farkını gözler önüne seriyor. Bir kulaktan girip öbüründen çıkmıyor. Etkileyici ve akılda kalıcı dersler geçirdik. Biraz daha uzun olabilirdi 🙂 her şey için teşekkürler..

Leave A Comment