İletişim İçin : +90 541 550 1782 - 0 216 550 17 82 | Whatsapptan Ulaşın :0 541 550 17 82|bilgi@ikussu.com

İNSAN KAYNAKLARINDA ÖRGÜT KÜLTÜRÜNÜN ÖNEMİ

//İNSAN KAYNAKLARINDA ÖRGÜT KÜLTÜRÜNÜN ÖNEMİ

İNSAN KAYNAKLARINDA ÖRGÜT KÜLTÜRÜNÜN ÖNEMİ

İnsan Kaynaklarının temelini oluşturan örgüt kültürünü oluşturmak bizim için oluşturmak bizim için vazgeçilmez bir hale geldi. Bir örgütün benzersiz hissini ve kültürünü bir satış noktası olarak kullanmanın iyi bir İnsan Kaynakları Trendi olduğu inkar edilemez. Bu özellikle en üst düzey yeteneklerin işe alınması ve elde tutulması için önemlidir. Bireyler giderek daha fazla örgüt bağlılığına veya psikolojik düzeyde tanımlayabilecekleri bir kurum için çalışarak, iyi maaşlar veya iyi emeklilik planları gibi geleneksel çekiciliklerin yerini almaya çalışmaktadırlar.

İşverenlerin, belirli şirket kültürlerini çalışanlarına hem mevcut hem de potansiyel olarak açıkça tanımlayabilmeleri ve teşvik edebilmeleri gerekmektedir. Kendileri için çalışan kişilerin şirket kültürlerini doğru şekilde “entegre olabilmeleri” bağlılığı oluşturmanın en temel ihtiyacıdır. Bu doğrultuda bilinçli ve insan kaynakları alanında donanımlı çalışanlar tercih ederek bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Mevcut çalışanlarınızı da bu konu da geliştirmek isterseniz sitemizde yer alan İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMIMIZA DAVETLİSİNİZ.

Madina Allambergenova

By |2019-02-13T12:23:34+00:00Şubat 13th, 2019|Genel|0 Comments

Leave A Comment