Kobi Proje Destek Programı Danışmanlığı

/Kobi Proje Destek Programı Danışmanlığı
Kobi Proje Destek Programı Danışmanlığı2017-04-25T09:22:12+00:00

İK Üssünden alacak olduğunuz tüm danışmanlık hizmetlerinin % 50 sini KOSGEB’ten teşvik alabilmektesiniz.

KOSGEB TEŞVİKLERİ
Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) bünyesinde, ülkenin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında, küçük ve orta ölçekli işletmelerin payını ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla, KOSGEB üyesi tüm firmalara KARŞILIKSIZ genel destekler sağlamaktadır.

DANIŞMANLIK DESTEĞİ
KOSGEB tarafından İnsan Kaynakları, Yönetim, Satış Pazarlama, Finans vb konu başlıklarında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip danışmanlık kuruluşlarından alınacak danışmanlık hizmetlerine yıllık 22.500 TL tutarına kadar karşılıksız danışmanlık desteği verilmektedir.
Şirketimizden alacağınız eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin, 22.500 TL sini KOSGEB ten geri iade alabilmektesiniz.
Şirketimiz (TSE) Hizmet Yeterlilik belgesine aşağıdaki dökümanlardan ulaşabilirsiniz.

Programdan yararlanma koşulu ve kabul süreci çok basittir.

KOSGEB Veri Tabanında yer almak isteyen işletme, www.kosgeb.gov.tr internet adresinden KOBİ Bilgi Beyannamesi ve KOBİ Bilgi Dokümanını doldurarak KOSGEB Veri Tabanına kaydını yapar.
KOSGEB Veri Tabanında yer alan ve Programdan yararlanmak isteyen işletme, Genel Destek Programı Başvuru Formunu www.kosgeb.gov.tr internet adresinden elektronik ortamda doldurup çıktısını alarak ilgili Hizmet Merkezine başvuru yapar. Bu işlem bir dakika sürmektedir.
Ayrıca KOSGEB nitelikli eleman desteğinden, broşür basım desteğine bir çok alanda karşılıklı destekler vermektedir.
KOSGEB dışında TUBİTAK, Kalkınma Ajanslari, İŞKUR, Yerel Yönetimler vb. gibi kurumların bir çok alanda teşvikleri bulunmaktadır. Şirketinizin yararlanmadığı bir çok teşviğin detaylarını ve püf noktalarını işin uzmanından dinlemek isterseniz lütfen bizi arayınız veya size ulaşabilmemiz için aşağıdaki bilgi formunu doldurunuz
Diğer KOSGEB teşviklerini incelemek için lütfen burayı tıklayınız. http://kobicep.kosgeb.gov.tr/Pages/Basic/SupportInfo.aspx?i=70

 

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın