OYUN DETAYI

Tapınak sırları ve gizli şifreleri çözmek için sadece 60 dakikanız var.
Dostlukların sınanacağı bu gerilim dolu fantastik dünyadan yaratıcılığını ve zekanı kullanmadan çıkman imkansız.Uzm. Psikolog Erkan ÇİFTE tarafından tasarlanan bu oyunda, özel seçtiğiniz ve kahraman özelliği olan 5 katılımcı ile birlikte, Mısır piramitleri içinde ONLINE kurgulanan odalarda bir araya geleceksiniİlk perdede her çalışan kendisine anlatılacak hikayelerde rastgele gizlenmiş şifrelerden birini verilen ipuçlarını kullanarak ve ilgili bağlantıları kurarak çözmek ve ikinci perdeye yani fınal sahnesine geçmek zorundadır. Aranızdan en akıllı ve en pratik olanlar odadan ilk çıkacak ve final sahnesine geçmeyi başaracaktır, onlar için asıl süreç bu ikinci odada başlayacaktır, ya ilk odaya geri dönecek ve arkadaşlarına yardım edecek ya da tüm zekasına rağmen sahnede yardıma muhtaç şekilde çözüme odaklanacaktır.

Katılımcı Sayısı    : En az 5 kişi (İdeal sayı)
Oyun Süresi         : Ortalama 60 dk.
Oyun Yeri             : Katılımcılara gönderilecek zoom linki ile dilediğiniz yerden katılabilirsiniz.
Katılım Şartları    : İnternetten araştırma yapma becerisine sahip her yaş grubu rahatlıkla katılabilir.
Oyunun Kuralları   : Oyun kuralları çok basittir. Oyun başladığında tüm katılımcılara kurallar aktarılır.

Dikkat! Oyunun heyecanlı temposundan dolayı, hamilelerin ve kalp rahatsızlığı olanların oyuna katılması tavsiye edilmez.

Çalışan motivasyonuna katkı sağlayan bir departmanda görev alıyorsanız (İnsan Kaynakları Departmanı vb) iş yerinde ekiplerinizi oluşturup katılabilir ve eğlenceli bir motivasyon aktivitesi olarak planlayabilirsiniz. (Oyunumuz, insan kaynakları ve gelişim konusunda uzman olan psikologlarımız tarafından motivasyon ve eğlence amaçlı olmasının yanı sıra, iş hayatında çok sık kullanılan ve insan kaynakları departmanları tarafından takip edilen, takım çalışması, problem çözme, karar verme, sadakat, zaman yönetimi, yardımlaşma gibi yetkinlik süreçlerinin gözlenmesine de etki edecek şekilde tasarlanmıştır.Bu nedenle oyunumuz birçok kurum tarafından aday seçimi, çalışanların analiz edilmesi ve gelişim ihtiyaçları gibi birçok konuda yardımcı ölçüm aracı olarak da kullanılabilmektedir. Bu tür durumlarda ayrıca bir rapor hazırlanmaktadır. Detayları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz)

Gözlenebilecek Kazanımlar ve Yetkinlikler
–  İletişim
–  Sadakat
–  Yaratıcılık
–  Motivasyon
–  Yardımlaşma
–  Hızlı Algılama
–  Stres Yönetimi
–  Problem Çözme
–  Takım Çalışması
–  Zaman Yönetimi
–  Analitik Düşünme

Detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan forma iletişim bilgilerinizi ekleyerek detaylı bilgi vermek adına size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

bilgi@ikussu.com

0 541 550 17 82 – 0 216 550 17 82