“Yeni Motivasyon Oyunu”
DÜNYANIN İLK ONLINE KAÇIŞ OYUNUNA DAVETLİSİNİZ

Pandemi döneminde hepimiz çok sıkıldık. Üzerine bir de kısıtlamalar ve sokağa çıkma yasakları eklenince motivasyonumuz oldukça düştü ve keyifli yaşam alternatiflerimiz oldukça azaldı.

İşte bu olumsuz zamanlarda psikolojinize iyi gelecek ve kısa sürede olsa stresten uzaklaşmanızı sağlayacak muhteşem bir zeka oyunu tasarladık.

ONLINE olan bu kaçış odasına, katılmak hem çok basit, hem de çok eğlenceli…

60 dakika boyunca gizem ve merak dolu hikayelerin içinde heyecanlı bir keşife çıkacağınız bu dünyanın ilk psikolojik gerçeklik oyununa dilerseniz kendi arkadaş grubunuzu kurarak katılabileceğiniz gibi dilerseniz de kurumsal çalışanlarınız arasında ekipler oluşturup eğlenceli bir ONLINE motivasyon aktivitesi olarak planlayabilirsiniz.

Kaçış Oyunumuz, insan kaynakları ve gelişim konusunda uzman olan psikologlarımız tarafından motivasyon ve eğlence amaçlı tasarlandı. İş hayatında çok sık kullanılan ve insan kaynakları departmanları tarafından takip edilen, takım çalışması, problem çözme, karar verme, sadakat, zaman yönetimi, yardımlaşma gibi yetkinlik süreçlerinin gözlenmesine de etki etmektedir.
Bu nedenle oyunumuz bir çok kurum tarafından aday seçimi, çalışanların analiz edilmesi ve gelişim ihtiyaçları gibi bir çok konuda yardımcı ölçüm aracı olarak da kullanılabilmektedir.

Knack Games Oyunumuzda Gözlenebilecek Kazanımlar ve Yetkinlikler

-İletişim
-Sadakat
-Yaratıcılık
-Motivasyon
-Yardımlaşma
-Hızlı Algılama
-Stres Yönetimi
-Problem Çözme
-Takım Çalışması
-Zaman Yönetimi
-Analitik Düşünme

OYUN DETAYI

Özel seçilmiş 5 kahraman, Mısır piramitleri içinde kurgulanan iki bölümlü odada bir araya gelir.

Bu macera ve merak dolu knack games oyunun içinde, zeka, algı yönetimi, merak, entrika, ihanet, yardımseverlik, bencillik, sadakat, takım olma vb. kavramların tamamını bir saate sığdırırken şaşıracak bir o kadar da eğleneceksiniz. Oyun içinde belki siz de kendinizi tanıma fırsatı bulacaksınız.

KURALLAR
– Knack Games Oyunumuz ortalama 60 dk sürmektedir.
– 5 Kişilik bir ekip ile katılım zorunludur
– Cep telefonu yerine mümkünse bilgisayar veya tablet ile katılım sağlanmalıdır
– İnternet araştırması serbesttir. (Cep telefonları bu amaçla kullanılabilir)
– Cihazınızda Zoom programı yüklü olmalıdır
– Kaçış Oyunu boyunca kamera ve mikrofonlar mutlaka açık tutulmalı, oyuncular birbirleri ile iletişim kurmalıdır. (Aksi halde şifrelere ulaşmak çok zor olacaktır)
– Aile üyelerinden uzak sessiz ve karanlık bir ortamda mutlaka kulaklık ile katılım sağlanmalıdır.
– Süre bittiğinde şifrenin hala bulunamaması halinde ekip başarısız olur ve otomatik odadan çıkarılır.
– Bir sonraki kaçış oyununa katılacak tanıdığınız kişiler size şifreleri sorabilir. Lütfen şifreleri paylaşarak onlarında sizin gibi eğlenmesine engel olmayın.

Kurumsal aktivitelerimiz kurum yetkililerinin kabulu ve KVKK’nın kabul edilmesi halinde oyun kayıtları yetkililerle paylaşılabilmektedir. 

GİZEMLİ MACERA BAŞLIYOR

Antik Mısır Uygarlığının Bilinmezliği İçinde Heyecanlı Bir Keşfe Çıkmaya Hazır Mısın?

• Gizemli Hikayeler
• Gizli Şifreler
• Özel Seçilmiş 5 Kahraman

Heyecanın ve korkunun karışacağı bir ortamda, yardımlaşma, problem çözme ve sadakat özelliklerinizin sınanacağı gerçek bir psikolojik kaçış hikayesi.

Hayal gücünün sınırlarında dolaşacağınız bu fantastik dünyadan yaratıcılık, zeka ve ekip uyumu olmadan çıkmanız imkansız.

Ekip arkadaşlarınızla eğlenerek, hayatın monotonluğundan sıyrılacağınız bu müthiş yolculuğa hazırsanız o zaman MACERA BAŞLASIN…

Katılım randevusu için bize 0541 550 17 82 numaramızdan hemen ulaşın.

Tasarlayan
Uzm. Psikolog Erkan ÇİFTE

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?