YENİ 

KURUMSAL ÇALIŞANLAR İÇİN

PSİKOLOJİK GÜÇLENME PROGRAMLARI

Günümüzde gelişen olumsuz süreçlerle birlikte çalışanların psikolojik ihtiyaçları işletmeler tarafından önemsenmeye ve dikkate alınmaya başladı. Çalışanların, takıntılarının, kaygılarının, korkularının, öfke kontrolünün, aile yaşantısının işletmeye olan etkisi artık yadsınamaz bir gerçek. Çalışanlar üzerinde bu baskıları gören ve anlamaya çalışan kurumlar bu baskıları biraz olsun hafifletmek için çalışanların psikolojik gelişimine önem vermeye ve  onlara destek olma faaliyetlerine başladı. Toplumumuzda bu durumun bilincine varan ve çevresindeki insanlar için faydalı bir şeyler yapmaya çalışan kişilerin sayısı ise hala çok az.

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre sizde bu çabayı gösteren, farkındalığı yüksek kişilerden biri olmalısınız. Bizimle aynı şeyleri düşündüğünüz için ve yalnız olmadığımızı hissettirdiğiniz için size kalpten bir teşekkür sunuyoruz. Çalışanlarınız üzerinde etkili olacak eğitim ve terapi organizasyonlarımızı aşağıda inceleyebilir ve dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Üssü Gelişim Ekibi

2. KURUMSAL TERAPİ DESTEĞİ
ÇALIŞAN TERAPİ SÜRECİ NASIL İŞLİYOR

Aşağıda sürecin işlem aşamalarını ve genel kuralları bulabilirsiniz. Detaylar kurumsal hizmet sözleşmemizde belirtilmektedir.

Süreç Aşamaları: 

 1. Adım : Çalışan sayılarınıza göre aşağıdaki şirket paketlerinden birinin kurumunuzca satın alınması ile başlar. Paketler ortalama 50 dakikalık görüşme seanslarını kapsar.
 2. Adım : Kurum içi duyurularınızın yapılması ve randuvu numaralarının şirket çalışanları ile paylaşılması
 3. Adım : Çalışanlarınızın aramaları sekreterlerimiz tarafından karşılanır. Talep ettikleri tarih ve saatlere göre günlük randevu takvimi ayarlanır. Ayrıca kendilerine görüşme ve bağlantı süreçleri ile ilgili bilgilendirme yapılır.
 4. Adım : Randevu zamanlarında ekibimiz, çalışanın seçtiği görüşme yöntemine göre online sistemlerimiz üzerinden kendisini arar ve psikologlarımız ile bağlantısını kurarak görüşmeyi başlatır. Çalışanlar telefon ile veya video görüşme yöntemi ile görüşme seçenekleri mevcuttur.
 5. Adım : Psikoloğun ihtiyaç duyması halinde bir sonraki görüşme tarihi planlanarak görüşme sonlandırılır.

Kurum olarak çalışanlarınız için aşağıdaki seans paketlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

  ÇALIŞAN TERAPİ DESTEĞİNİN ETKİSİ NEDİR

  Toplumumuzun çoğunluğu psikolojik desteği gereksiz görmekte ve ruh sağlıklarına bekleyelim geçer mantığı ile yaklaşmakta. Psikolojik destek herkes için hep istenen ama bir türlü vakit ve para harcamak istenmeyen bir alan olarak görülmekte. Oysa takıntılarımız, kaygılarımız, korkularımız, öfkemiz, ilişkilerimiz, beklentirlerimiz, hem iş hayatımızı hem özel hayatımızı yakından etkiler. Bu yönde çalışanlarınıza sağlayacağınız kurumsal destek içinde en önemlisi olan psikoloji desteği oldukça faydalı sonuçlara yol açacaktır.

  Kurumsal çalışan desteği projemiz, psikoloji ve insan kaynakları alanlarında uzun süre akademik çalışmalar yapmış ve 23 yılı aşkın bir. zaman diliminde işçi işveren ilişkilerine yakın çalışmalar yürütmüş şirket kurucumuz Uzm. Klinik Psikolog Erkan ÇİFTE’ nin iş dünyası gözlem ve tecrübelerini günümüz işveren ve çalışan profili ile birleştirerek iş dünyasının beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik  tasarlanmıştır.

  KURUMSAL TERAPİ ÜCRET PAKETLERİ
  PAKETLER  FİYAT
  Üst ve Orta Kademe Yönetici Koçluk Seansları 2.000 TL.
   Tek Seans  1.500 TL.

  Seans 10 Paketi

  (1-10 Kişi arası)

   Kişi başı 1.250 TL.

  Seans 100 Paketi (1-100 Kişi arası)

   Kişi başı 1.000 TL.

  Seans 100+ Paketi (101 kişi ve üzeri)

   Kişi başı 900 TL.

  *  Her 50 dakikalık seans bir kişi olarak fiyatlandırılır.

  **  Tüm detaylar sözleşmemizde belirtilecektir.

  *** Fiyatlarımıza K.D.V dahil değildir.

  Daha Fazla Bekleme,

  Yolunu Kendin Çiz!

  Bize Hemen Ulaş!

  Sohbeti Başlat
  Bize Ulaşın
  Merhabalar,
  Nasıl yardımcı olabiliriz ?