KURUMSAL PSİKOLOJİK DESTEK PAKETİ

Toplumumuzun çoğunluğu psikolojik desteği gereksiz görmekte ve ruh sağlıklarına bekleyelim geçer mantığı ile yaklaşmakta. Psikolojik destek herkes için hep istenen ama bir türlü vakit ve para harcamak istenmeyen bir alan olarak görülmekte. Oysa takıntılarımız, kaygılarımız, korkularımız, öfkemiz, ilişkilerimiz, beklentirlerimiz, hem iş hayatımızı hem özel hayatımızı yakından etkiler. Bu yönde çalışanlarınıza sağlayacağınız kurumsal destek içinde en önemlisi olan psikoloji desteği oldukça faydalı sonuçlara yol açacaktır.

Kurumsal çalışan desteği projemiz, psikoloji ve insan kaynakları alanlarında uzun süre akademik çalışmalar yapmış ve 23 yılı aşkın bir. zaman diliminde işçi işveren ilişkilerine yakın çalışmalar yürütmüş şirket kurucumuz Uzm. Klinik Psikolog Erkan ÇİFTE’ nin iş dünyası gözlem ve tecrübelerini günümüz işveren ve çalışan profili ile birleştirerek iş dünyasının beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik  tasarlanmıştır.

Aşağıda sürecin işlem aşamalarını ve genel kuralları bulabilirsiniz. Detaylar kurumsal hizmet sözleşmemizde belirtilmektedir.

SÜREÇ AŞAMALARI:

  1. Adım: Çalışan sayılarınıza göre aşağıdaki şirket paketlerinden birinin kurumunuzca satın alınması ile başlar. Paketler ortalama 50 dakikalık görüşme seanslarını kapsar.

  2. Adım: Kurum içi duyurularınızın yapılması ve randuvu numaralarının şirket çalışanları ile paylaşılması

  3. Adım: Çalışanlarınızın aramaları sekreterlerimiz tarafından karşılanır. Talep ettikleri tarih ve saatlere göre günlük randevu takvimi ayarlanır. Ayrıca kendilerine görüşme ve bağlantı süreçleri ile ilgili bilgilendirme yapılır.

  4. Adım: Randevu zamanlarında ekibimiz, çalışanın seçtiği görüşme yöntemine göre online sistemlerimiz üzerinden kendisini arar ve psikologlarımız ile bağlantısını kurarak görüşmeyi başlatır. Çalışanlar telefon ile veya video görüşme yöntemi ile görüşme seçenekleri mevcuttur.

  5. Adım: Psikoloğun ihtiyaç duyması halinde bir sonraki görüşme tarihi planlanarak görüşme sonlandırılır.

Kurum olarak çalışanlarınız için aşağıdaki seans paketlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

PAKETLER  ADET
 Tek Seans  1.250 TL.

Seans 10 Paketi

(1-10 Kişi arası)

 Kişi başı 1.000 TL.
Seans 100 Paketi (1-100 Kişi arası)  Kişi başı 800 TL.
Seans 100+ Paketi (101 kişi ve üzeri)  Kişi başı 750 TL.

*  Her 50 dakikalık seans bir kişi olarak fiyatlandırılır.

**  Tüm detaylar sözleşmemizde belirtilecektir.

*** Fiyatlarımıza K.D.V dahil değildir. 

Detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan forma iletişim bilgilerinizi ekleyerek detaylı bilgi vermek adına size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

bilgi@ikussu.com

0 541 550 17 82 – 0 216 550 17 82

Daha Fazla Bekleme,

Yolunu Kendin Çiz!

Bize Hemen Ulaş!