Mental Health (Psikolojik İlk Yardım) Eğitimi

EĞİTİM İÇERİĞİ:

KİMLER KATILMALI

İş yerlerinde “insan” ile yakından ilgilenen pozisyonların psikolojik duyarlılık ve mental anlamda başkalarını nasıl destekleyeceği hakkında bilgi edinmek isteyen herkes için ideal bir eğitimdir.
Aynı zamanda katılımcıların aktif olarak dinlemelerini, öğrenmelerini ve becerilerin uygulanmasını gerektiren etkileşimli mini atölye çalışmalarını kapsamaktadır.

NE SAĞLAYACAK

Bu bir günlük eğitim, katılımcılara işyerinde çalışanların psikolojisi hakkında açık konuşmalara katılmanın yanı sıra psikolojik güçsüzlük durumlarını anlama ve psikolojik bakım uygulama becerileri kazanmaları için gerekli araçları sağlar.

NELER ÖĞRENİLECEK

• İş ve özel hayat dengesizliğinde en çok görülen belirti ve semptomları tanımak ve ilişkili psikolojik sorunlara karşı genel bir bakış elde etmek.
• Psikolojik güçsüzlükler karşısında yaşanan farklı kriz türlerini anlayabilmek ve durumları yönetmeye ve yatıştırmaya yardımcı olacak araçları öğrenebilmek.
• Psikolojik etki yaratan olayların ardından İK profesyonelleri ve işletme yöneticileri için empatik dinleme becerilerini nasıl geliştireceklerini öfke patlamalarına veya etiketlemeye nasıl yardımcı olacaklarını öğrenmek.
• Kişilerin değişim ve belirsizlik zamanlarında ve profesyonel destek öncesi kendi kendine destek davranış modelleri konusunda bilgi sahibi olmak.
• Çalışanların her türlü psikolojik destek ihtiyacını belirlemesine katkı sağlamak ve psikoloji alanında ilgili uzmanlara güven oluşturmak.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda bulunan forma iletişim bilgilerinizi ekleyerek detaylı bilgi vermek adına size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

bilgi@ikussu.com

0 541 550 17 82 – 0 216 550 17 82

Daha Fazla Bekleme,

Yolunu Kendin Çiz!

Bize Hemen Ulaş!

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?