ONLINE

Yeni Dijital İş Dünyasına Uyumlu

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK

EĞİTİMİ

Bu eğitimde katılımcılar insan kaynaklarının 8 ana fonksiyonunda detaylı ve birebir uygulamalar yaparak uygulamalı örnekler üzerinden sistem kurmayı öğrenirler. Salgın süreci bittikten sonra yüz yüze sınıf eğitimlerine sınırsız katılma hakkına sahip olurlar. Eğitim bittikten sonra sınırsız eğitmen bilgi ve belge desteği alma hakkına sahip olurlar.

Eğitimlerimiz günlük 3 saattir. Toplam 5 gündür.

Eğitim sonunda İK ÜSSÜ Profesyonel İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifikası Alırsınız

Eğitmen: Dilan AYHAN

Eğitimin İçeriğini Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız

EĞİTİM DETAYLARI

İnsan Kaynakları eğitimlerimize katılmak için özel şartlar aranmamaktadır.

İnsan Kaynakları eğitimlerinin size katacakları;
• Kendinizi tanımaya başlar, farkında olmadığınız özelliklerinizi öğrenir vizyonunuzu yükseltirsiniz.
• İletişim kurduğunuz herkesi daha farklı anlar ve onların hayatlarında unutamayacakları etkiler yaratırsınız.
• Mesleğiniz ne olursa olsun aldığınız insan ve yönetim bilgilerini şirketlerinizde uygulayarak kişisel başarınızı ve hayattan tatmin alma duygunuzu geliştirirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI ÜSSÜ’ nün FARKI NEDİR?
İK ÜSSÜ’nde tüm eğitimler, psikoloji bilimi temelli hazırlanmakta ve psikologlar tarafından verilmektedir. Böylece eğitimle ilgili teorik bilgiler, diğer İK eğitimi veren kurumlarda olduğu gibi bir farklı alanlarda akademik eğitim almış uzmanlar tarafından size aktarılmaz. İK ÜSSÜ eğitimleri gerçek ve yaşanmış örneklerle size aktarılır, bilimsel ve samimi bilgiler size iletilir. Aldığınız bilgileri insan kaynakları mesleğiniz boyunca unutmadan hayatınıza daha kolay yansıtırsınız.

İK ÜSSÜ’ nde İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ İÇERİĞİ NEDİR ve NE ÖĞRENİLİR?
• Psikolojik İnsan Kaynakları Eğitimlerine katılımcıların kendi dünyasını tanımasıyla başlanır. İnsanın özellikleri bakış açıları ve tanımını öğrenirsiniz. (İnsan)
• Yönetim ve insan bağını öğrenerek devam eder (İletişim)
• Daha sonra sistem kurma aşamasına geçilir ve 8 İK fonksiyonu ve sistemsel alt yapısı uygulamalı tekniklerle öğrenilir (Teknik)
• Tüm İK süreçlerinin şirket içide yönetimsel anlamda nasıl sonuçlanacağı öğretilir. (Raporlama)

EĞİTİM SÜRESİ ve ÜCRETİ NE KADARDIR?

ÖNEMLİ NOT: Salgın tedbirleri kapsamında uygulamalı eğitimlerimiz geçici olarak uzaktan CANLI ANLATIM ve VİDEO KONFERANS şeklinde başlayacaktır.

Canlı Anlatım Video Konferans Eğitimlerinin Diğer Uzaktan Eğitim ve Online Eğitimlerden Farkı Nedir?

İnsan Kaynakları Sertifika Programlarımız diğer online eğitim sitelerinde olduğu gibi daha önceden çekilmiş standart videolar kaydı üzerinden değil, tüm katılımcıların video konferans sistemi ile canlı olarak izleyip katılım gösterebildiği,  eğitmen ile aynı anda uygulamalar yapabildiği, dilediği zaman ve anında eğitmene sorularını ileterek eğitime katılım gösterdiği, grubun kendi arasında konuşarak, görerek ve yazışarak aktif iletişimde olduğu bir formatta aktarılmaktadır.

Canlı Video Konferans Sistemine size göndereceğimiz bir link aracılığı ile dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihazla (cep telefonu, tablet, bilgisayar vb) herhangi bir sorun yaşamadan ve karmaşık bir süreç izlemeden basitçe katılabilirsiniz. Her türlü teknik destek ekibimizce tarafınıza anında sağlanır. Whatsapp veya mail üzerinden tarafınıza gönderilecek linki tıklamanız yeterli olacaktır.

PROFESYONEL eğitim paketi satın almanız halinde virüs tedbirleri azalıp hayat akışımız normale döndüğünde tüm derslere ücretsiz olarak tekrar katılma hakkına sahip olursunuz.Diğer online paket seçimlerinizde maalesef bu hakkınız bulunmamaktadır.

İnsan Kaynakları Sertifikalarınız uluslararası geçerli Türkçe ve İngilizce hazırlanarak kurs bitiminde dilediğiniz yöntemle tarafınıza teslim edilmektedir.

Fiyatları çok ucuz online ve uzaktan eğitim adı altında sadece sertifika satışı için tasarlanmış tuzaklara dikkat edin.  Ucuz gibi görünen bu tarz eğitimler sadece sertifika satma amaçlı olup uygulama, kalıcı öğrenme ve sistem kurabilme süreçlerini içermez.

Bu tür hazır videolara ve slaytlara udemy, youtube ve www.kariyerussu.com vb. çeşitli platformlar üzerinden zaten ücretsiz olarak ulaşılabilmektedir. Hazır videoları izlemek ve slaytları okumak için bütçe ayırmanız anlamlı olmayabilir. 

Virüs tedbirleri sonrası Eğitimlerimiz, Her hafta Cumartesi veya Pazar günleri, Saat : 12:30 – 15:30 arasında İK ÜSSÜ Eğitim Salonlarında uygulamalı olarak gerçekleşecektir. (PRO Paket) Profesyonel İnsan Kaynakları Eğitimi ücreti bu aya özel 3.250 TL yerine sadece 2.500 TL. dir.  (Diğer Online eğitim paketleri için web sitemizde yazan eğitim fiyatları geçerlidir.)

Tüm eğitim paketlerinde kaçırdığınız dersleri bir sonraki grup ile ücretsiz telafi etme hakkınız bulunmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI ÜSSÜ

Daha Fazla Bekleme,

Yolunu Kendin Çiz!

Bize Hemen Ulaş

 

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?