İnsan Kaynakları Eğitimi Öğrenci Görüşlerimiz

Düzenlemiş olduğumuz insan kaynakları eğitimleri ile ilgili aldığımız değerlendirme görüşlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz, eğitimimize katılan öğrencilerimize bu değerli görüşleri ve bizimle birlikte oldukları için çok teşekkür ediyoruz.

 • “İlgi çekici örnekler ve akılda kalıcı örneklerle konuların pekiştirilmesi gerçekten iyi bir yöntem.”Cemile K.
 • “Eğitimden gerçekten çok memnun oldum, emeği geçen herkese teşekkürler.”Hürrem A.
 • “Erkan Hocam çok güzel ve anlaşılır şekilde anlatılıyor, konuya hakim ve öğretebiliyor.”Ümit D.
 • “Sayısal öğrencisi olarak sözeli anlayabileceğimi tahmin etmiyordum ama hocam Erkan Çifte başardı :)”Saliha C.
 • “Öncelikle eğitmenim Erkan Çifte’ye çok ilgili ve insan kaynakları konusunda bilgi sahibi, benimle bilgilerini ve tecrübelerini paylaştığı için teşekkür ederim.”Nilay Y.
 • “Ben iyi ki bu kursa geldiğimi düşünüyorum, herşey için çok teşekkür ederim.”Çiğdem K.
 • “Derste her öğrendiğimi iş yerinde uyguladığımda kendimi sizinle derste hissediyorum..Teşekkürler Erkan Bey.”Rabia P.
 • “Ben büyük bir üniversitenin serftifika programına da katıldım fakat burada daha fazla şey öğrendim.”Utku A.
 • “Şu anda bir özel üniversitede İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı yapıyorum keşke derslerimizde buradaki gibi olabilseydi.”Gökhan Ş.
 • “Eğitim programının tamamında ders ne zaman bitecek diye düşünmediğim nadir eğitim programlarından biriydi. En önemli etken Erkan Hocamın ders anlatım şekliydi.”Eylem T.
 • Erkan Hocamın gerçekten çok iyi bir anlatım tarzı vardı, kimseyi bu kadar saat büyük dikkatle dinlediğimi hatırlamıyorum.
 • Akıcı, yalın bir dille herkesin dikkatini toplayan bir eğitimci, sohbet havasında geçen eğlenceli bir eğitim.

Selin Taştan Mart 10, 2020 at 8:05 am

Tavsiye üzerine geldiğim sadece uzaktan bilgimin olduğu bu alana ilgimin oluşmasını sağlayan, etkileyici anlatımı ve içten tavırlarıyla konuları ve İk Üssü’nü sevdiren Erkan Hocam sizlere çok teşekkür ederim.Sayenizde durumuma pozitif değişikliklerle dönüş yaptım. Müdürüm rapor dönüşü davranış değişikliğimi farkettiğini ifade edince kursun olağanüstü faydasını görmüş oldum. Sayenizde uzak olduğum bu alana karşı çılgın bir şekilde cesaretlendiğimi farkettim. Emeğinize sağlık, verimli geçen İnsan Kaynakları Eğitimi için çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.

 1. Gaye BaşçınarMart 9, 2020 at 8:45 am

Kariyer hedefim ve iş hayatımda büyük ölçüde fayda sağladığını düşünüyorum. Herkes mutlaka İk Üssü Eğitim ve Danışmanlık’tan İnsan Kaynakları Eğitimi almalı kesinlikle öneriyorum. Sevgili Erkan hocama ve İk Üssü çalışanlarına sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız emeğinize sağlık.

 1. Alpaslan YavuzMart 5, 2020 at 7:12 am

Sadece bir İnsan Kaynakları Eğitimi almak isteyenlerin değil kendine ve bilgiye değer veren herkesin İnsan Kaynakları Eğitimi’ne katılması dileğiyle.

 1. Gül ArslanMart 4, 2020 at 7:02 am

Gayet güzel keyifli ve öğretici bir İnsan Kaynakları Eğitimi’ydi. Erkan Hoca alanında uzman bir psikolog, gelişimim için önemli katkılarda bulundu. Desteğini herzaman hissedeceğimi biliyorum. Verimli geçen İnsan Kaynakları Sertifika programı oldu her şey için çok teşekkür ediyorum.

 1. Ayşegül SözbirMart 3, 2020 at 8:47 am

Hızlı ve çok eğlenceli geçen yedi haftanın sonunda ”birkaç hafta daha devam etmeliydi” dediğim keyifli bir kurs oldu. Diğer eğitimlere de katılmak için fırsat yaratmaya çalışacağım mutlaka. Bu harika İnsan Kaynakları Eğitimi ve tecrübeleri için Erkan Çifte’ye çok teşekkürler.

 1. Alpaslan Hun ATAOĞLUMart 2, 2020 at 8:10 am  

İk Üssü’nden ikinci eğitimimi aldım, bunda en büyük rol Erkan hocamızın konu hakimiyeti, aktarma becerisi ve ders boyunca süren yüksek enerjisi ile butik bir iş yapıyor olmasıydı. Ofis ekibi, ortam şartları ise birçok İnsan Kaynakları Eğitimi kurum standartlarının üzerinde hizmet vermekte. Kendini geliştirmek isteyen tüm okurlara İk Üssü kültürüyle yapılanmasını tavsiye ederim.

 1. Damla DENİZCİŞubat 28, 2020 at 8:02 am

Üniversitede İnsan Kaynakları alanı üzerine aldığım eğitimleri pekiştirmeme ve daha anlamlı hale getirmemi sağlayan Erkan hocama sonsuz teşekkürlerimle.İlk günden bugüne heyecan ve büyük istekle geldiğim İnsan Kaynakları ailesinde son günüm olması üzerken, buradan kendime kattıklarımla çok mutlu bir şekilde ayrılıyorum. İyi ki varsınız.

 1. Yeşim BozkulakŞubat 27, 2020 at 7:37 am

Erkan Bey ve ekibine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. 7 hafta süren İnsan Kaynakları Eğitimi’nden çok memnun kaldım.Beyin ile ilgili verdiği örnekler ve uygulamalı eğitimleri akılda kalıcıydı. Çok faydalı bir İnsan Kaynakları Sertifika programıydı. Kariyer hedefinde İnsan Kaynakları olan arkadaşlar hiç düşünmeden gelebilirler.

 1. Makbule AcarŞubat 26, 2020 at 3:43 pm

Benim için çok keyifli bir İnsan Kaynakları Eğitimi oldu. Yeni başlayacağım işimde bilmem gereken birçok şey hakkında alt yapımın oluştuğuna inanıyorum. Arkadaşlarıma ve yakın çevreme de tavsiye edeceğim. Erkan Bey ve tüm İk Üssü çalışanlarına samimiyetleri ve ilgisi için çok teşekkür ederim. İnsan Kaynakları Sertifika programı bana çok kattı.

 1. İlknur TürkoğluŞubat 24, 2020 at 7:33 am

Sevgili İk Üssü Ekibi; kenarından kıyısından dahil olduğum ve olması gerekeni bilmediğim bir İnsan Kaynakları sürecinde öncelikle bana kattığınız bakış açısı ve uygulanabilir İnsan Kaynakları eğitimi bilgileri için teşekkürlerimi iletir, sürekli destek olabileceğinizi hissetmenin verdiği güvenle bu bilgileri uygulamak için çalışacağımı bilmenizi isterim. İnsan Kaynakları Sertifika programında misafirperverliğiniz ayrıca samimiydi. Sevgiler.

 1. Pelin ŞahinŞubat 21, 2020 at 7:31 am

Son sınıf üniversitesi olarak bu 7 haftalık İnsan Kaynakları Eğitimi’nin bana çok fayda sağladığını düşünüyorum. Katılmadan önce tereddütlerim vardı ama şimdi iyi ki gelmişim diyorum.Mezun olup burada öğrendiğim bilgileri uygulamak için sabırsızlanıyorum.Bu etkili İnsan Kaynakları Sertifika Programı için çok teşekkür ederim.

 1. Deniz ElverenŞubat 20, 2020 at 7:51 am

İk Üssü’nde geçirdiğim 7 hafta genel anlamda edinmek istediğim bilgileri almamda bana çok katkısı oldu. Bu süreç uzun bir yolculuk, eğitmenlerimiz samimi ve güleryüzlülerdi.İnsan Kaynakları Eğitimi benim için çok eğitici oldu, sıkıştırılmış ve genel hatlarıyla eğitim almak isteyenlere bu İnsan Kaynakları Sertifika Programı’nı tavsiye ederim.

 1. Eda YalçınŞubat 20, 2020 at 7:42 am

7 hafta benim için oldukça verimli geçti. Ne istediğime dair farkındalığım arttı diyebilirim. İnsan Kaynakları alanında eksiklerimin neler olduğunu, bundan sonra nasıl ilerleyebileceğim konusunda bir ışık oldu. Özellikle Erkan Hoca’nın anlatımıyla, daha insan odaklı olması doğru bildiğimiz yanlışların neler olduğu hakkında fikirler benim gelişimimde önemli bir yol haritası olacak. İyi ki İnsan Kaynakları Eğitimi’ne geldim, iyi ki Erkan Hoca ve ekibi böyle şahane bir İnsan Kaynakları Eğitim Sertifika Programı hazırlamışlar. Çok teşekkür ediyorum.

 1. Erel KarakaşŞubat 18, 2020 at 8:14 am

Bordrolama ve İnsan Kaynakları departmanına ait eksik bilgilerim Erkan hoca ve İk Üssü Ekibi sayesinde eğlenceli ve keyifli dersleriyle yetkin hale geldi. Bu verimli İnsan Kaynakları Eğitimi için çok teşekkür ederim.

 1. İsimsizŞubat 17, 2020 at 8:01 am

Çok keyifli bir İnsan Kaynakları Eğitim süreciydi. İk Üssü ekibiyle tanışmak ve sizden bilgiler almak benim hayatıma çok şey kattı. İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi çok keyifli ve bilgi aktarımının yoğun olduğu bir programdı.İnsan Kaynakları Sertifika Programı’nı gerçekleştiren Erkan hocama çok çok teşekkür ederim. Sevgi ve Saygıyla.

 1. İsimsizŞubat 13, 2020 at 7:28 am

Başta aklımdaki acaba sorusuyla gelmiş olsam da benim için çok verimli bir 7 haftaydı. Dikkati kolay dağılan biri olarak saatlerce oturup hiç sıkılmadan İnsan Kaynakları Eğitimi dinleyebilmemi sağladığınız için İk Üssü ailesine çok teşekkür ederim. Öğrenci olmama rağmen okulda öğrenemediğim birçok şeyi öğrendim. En İyi İnsan Kaynakları Sertifika Programı diyebilirim gönül rahatlığıyla. Ve sayenizde iş hayatımda daha akıllıca davranıp aldığım İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi’ ni en iyi şekilde kullanacağım ve temkinli bir şekilde hareket edeceğim.

 1. Dilara YavaşŞubat 12, 2020 at 7:42 am

İnsan Kaynakları Yönetimi için almak istediğim İnsan Kaynakları Eğitimi uzun bir zaman araştırdım.Birçok yer ile görüştüm bunun amacı sadece bir İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi almak değil bende bir fark yaratarak farkındalığımı arttıracak ve aynı zamanda mutlu edecek olmasıydı. Ve bugün bu İnsan Kaynakları araştırma ve bekleyişimin ne kadar doğru olduğunun bilincindeyim. Buranın mutlu bir İnsan Kaynakları Eğitimi

 1. Büşra ASLANŞubat 11, 2020 at 10:58 am

İnsan Kaynakları Eğitimi ile ilgili uzun bir süredir arayış içindeydim. İnternette araştırırken İk Üssü’ne denk geldim. Öncelikle sitede daha önce eğitim alan kişilerin görüşlerini okudum. Daha sonra Erkan Hoca’ yı araştırma fırsatı buldum. 7 haftalık İnsan Kaynakları Eğitimi süresince gerçekten çok keyifli anlar yaşadım. Psikoloji ve İnsan Kaynakları’nın bu kadar iç içe olduğunu farketmemiştim. İlgilenenlere tavsiye edeceğim harika bir deneyim oldu. Her şey için çok teşekkür ederim.

 1. İsimsizŞubat 10, 2020 at 8:54 am

Sevgili İk Üssü ve Sevgili Erkan Hocam, keyifli ve samimi bir ortam eşliğinde bize kattığınız her şey için öncelikle size ve İk Üssü ailesine teşekkür ederim. Ezber dışı bir İnsan Kaynakları Eğitimi ile bizim tabularımızı yıktınız. İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi alanında bize yol gösterdiniz. Bizler de üstümüze düşeni yapıp bu yolda ilerlemek için elimizden gelen emekleri gösterip en kısa zamanda başarılı olacağımıza inanıyorum. Koçluk eğitimlerinizde de tekrar görüşmek üzere. Sevgiler dilerim.

 1. Pelin KayakağanlıŞubat 7, 2020 at 9:49 am

7 Haftalık İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi süresi boyunca teorik olarak öğrendiklerimizi uygulamaya dökerek ve her ders sadece ik eğitimi ile sınırlı kalmayıp farklı pencerelerden bakabileceğimiz birçok örnek ve hikaye ile dopdolu geçen bir süreç oldu. Minnettarım.

 1. Hilal Kartal DoğanKasım 8, 2019 at 7:41 am

Harika bir 7 hafta geçirdim. Neden insan kaynakları alanında çalışmak istediğimi bana anlatan güzel bir kılavuz oldu. Eğer sizlerde ilerde iyi birer insan kaynakları uzmanı olmak istiyorsanız Erkan Hoca’nın ik eğitimini dinlemeden başlamayın derim.

 1. AyşegülKasım 8, 2019 at 7:38 am

İK Üssü’nün fikir ve düşüncelerimde beni doğru bir şekilde yönlendirdiğini düşünüyorum. Erkan hocanın pozitif enerjisi ve öğretme isteğiyle kursa daha fazla tutunuyoruz. Herkesin bu deneyimi tecrübe etmesinin isterim. İK Üssü’ne teşekkür ederim.

 1. Eda YalvaçKasım 8, 2019 at 7:36 am

İnsan kaynakları departmanına ilgimin olduğunu fakat bilgimin olmadığı bu alanda kendimi geliştirmek için uzun arayışlar sonrasında Erkan hoca ve ekibine ulaştım. Hem İK’ya hem de hayata dair birçok değerli bilgi edindim. Kendimi İK departmanında çalışabilecek ve gelecek vaad eden bir kişi olarak görmemi sağlamamda yardımcı olan Erkan hocaya teşekkür ediyorum. İnsan eğitmeyi ve geliştirmeyi önemseyen seviyeli, kaliteli ve her konuda çok yardımcı bir kurum.

 1. Aysel ÖzkılınçKasım 4, 2019 at 12:19 pm

Kariyer hedeflerime doğru ilerlerken aldığım insan kaynakları eğitiminin bana çok fazla katkı sağlayacağına inancım sonsuz… Eğitim süresince eğlenirken öğrendik. Erkan hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İK Üssü muhteşem bir ekip.

 1. Miray SanıkKasım 4, 2019 at 12:15 pm

Çok verimli bir 7 hafta geçirdim. İsteyerek ve hiç sıkılmadan geldiğim bir kurum. Yine bir tercih hakkım bulunsaydı İK Üssü’ne gelmeyi tercih ederdim. Erkan Çifte ve ekibi gerçekten çok donanımlı ve içten. İyi ki yollarımız kesişmiş. Teşekkür ediyorum.

 1. Eda GünaydınKasım 4, 2019 at 12:11 pm

Farkındalığımızı artıran ve her ders sonrasında sorgulamamızı sağlayan bir 7 hafta geçirdim. İK Üssü’nde öğrendiklerimi işyerinde uygulayabildik. Öğrendiklerimi iş hayatım boyunca yanımdan ayırmayacağım.

 1. Tuğba ErsözEkim 17, 2019 at 7:59 am

8 haftada insan kaynakları alanında yetkinlik kazanmamız için aldığımız teorik eğitimlerin yanı sıra kendi iç dünyamızda bireysel olarak toplumdaki birçok kalıbın dışına çıkarak kendi farkındalığımız ve gelişimimize destek sağlayan faydalı bir program oldu. Tekrar buluşmak dileğiyle katkılarınız ve samimiyetinize teşekkürler.
İK üssü ailesi ve Erkan Hocaya Sevgiler

 1. Levent Baran KorkmazEkim 15, 2019 at 7:31 am

40 saatlik insan kaynakları sertifika programında gerek ders anlatımı gerek örnekler olarak oldukça öğretici ve eğlenceliydi.Ben şahsen çok ders dinlemekten haz etmeme rağmen:).Ayrıca ilk gün ve son gün bazında bilgi anlamında gözle görünür bir fark olduğunu düşünüyorum. İk Üssü, hayatımda kullanacağım örnekler ve fikirler insana çok iyi geliyor.

 1. Nisan PakirelEkim 11, 2019 at 10:11 am

Sektör değişikliği yaptığım süreçte yolum İK ÜSSÜ ile kesişti. 7 hafta süren eğitim süreci benim için oldukça verimli ve keyifliydi. Eğitmenimiz Erkan beye ve süreç boyunca destek veren Zehra hanıma teşekkür ederim. Keyifli bir çalışma hayatı dilerim.

 1. leyla sarıEkim 10, 2019 at 8:01 am

Verimli geçen 7 hafta. Doğru bildiğimiz yanlışları öğrendik… Kesinlikle gelinmesi gereken bir insan kaynakları eğitimi olduğunu tüm çevreme anlatıyorum. Daha emin ve sağlam adımlarla yürüyorum ve İk Üssü’nden öğrenecek daha çok şey olduğunu düşünüyorum.

 1. Duygu AÇIKALINEkim 8, 2019 at 8:36 am

Doğru bir eğitim kurumu, doğru tercih ve doğru bilgi felsefesiyle iyi bir kurum kültürü iyi bir eğitmen, ve güncel doğru bilgilerle tamamlanmış 2 aylık bir eğitim süreci… Her şey için çok teşekkürler İK ÜSSÜ

 1. Tuğçe KAREylül 25, 2019 at 8:01 am

Bilmediğim bir ortama her seferinde tedirginlikte girdiğim gibi İK ÜSSÜ’ne de ilk gün öyle gelmiştim. Karşılaştığım ortamın sıcaklığı, Erkan Hocamın samimiyeti ve içtenliği ilk gün heyecanımı alıp götürmeye yetti. Eşsiz hayat tecrübeleri ve bilgileriyle bizi aydınlatan Erkan Hocama çok teşekkür ediyorum. Aldığım eğitimin yanında bize her zaman açık olan İK ÜSSÜ’ne çok teşekkür ederim.

 1. Esin GülayEylül 23, 2019 at 7:16 am

İk Üssü, insana gerçekten değer veren, değerli eğitmenlerden alacağınız eğitim hem kariyer hem de günlük hayatınıza olumlu bir etki bırakacaktır. Bir İK eğitiminden alabileceğiniz teknik bilgileri alabilirsiniz. Aynı zamanda gelişiminize her daim destek verecek bir kapınızın olması, sizi bu yolculukta yalnız bırakmayacaktır.

 1. BüşraEylül 19, 2019 at 7:03 am

İnsan kaynakları alanında kendini geliştirmek, bilgiyi akıcı ve doğru bir şekilde öğrenmek isteyen herkese Erkan Hocamızın verdiği İnsan Kaynakları Eğitimi’ni tavsiye ederim. Teşekkürler İK ÜSSÜ ailesi.

 1. Yücel YılmazEylül 18, 2019 at 7:28 am

İnsan kaynakları alanında uzmanlaşmak isteyen herkese tavsiye edebileceğim bir yer çünkü İK alanında gereken tüm yetenek ve becerilerin kazanılması noktasında tüm eğitimleri uygulamalı olarak almak büyük önem arz etmektedir, bu yüzden herkese tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu

 1. Merve ReşadiyeliEylül 16, 2019 at 7:32 am

İnsan Kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen ve yaşayan İnsan Kaynakları alanında çalışan kişilerin katılması gereken eğitici, öğretici bilgiyi esirgemeyen şahane bir kurum. Erkan Hocama ve onunla çalışan danışmanlara, sorularımdan bıkmazsızın cevap verdikleri için çok teşekkür ederim. Mutlaka düşünmeden İK ÜSSÜ’nden eğitim alabilirsiniz.

 1. Suat GÖKÇEEylül 13, 2019 at 9:17 am

lk başta çok fazla araştırdım bütün kursları. Daha sonra İK Üssü’nü buldum ve seçtim. hiç pişman olunmayacak bir yer. Özellikle Erkan hocamız ve Dilan hocamız kendi alanlarında çok başarılar. Herkese tavsiye ederim.

 1. YEylül 13, 2019 at 9:16 am

Katılmış olduğum İK üssü eğitim kurumu, oldukça samimi ve içten davranışları ile öncelikle bana güven kazandırdığı için çok teşekkür ederim. İk alanında kendini geliştirmek yada en azından insana olan bakış açısını değiştirmek isteyenler için gerçekten faydalı bir 8 hafta olacaktır.

 1. Öznur ŞimşekEylül 13, 2019 at 9:16 am

Merhaba ben Öznur, Eskişehir Üniversitesi İnsan Kay. Yön. 1. Sınıf öğrencisiyim. Bu derse yeni başlayan arkadaşlarım için öncelikle Erkan Hocamla tanıştığım için çok memnunum ve iyi ki tanımışım. Kendisinden günlük hayatta olsun, iş hayatında olsun çok şey öğrendiğimi fark ettim. Erkan Hoca sayesinde insanlarla sosyalleşip öz güven sahip olduğumu fark ettim. Bana bu yedi haftalık ders sürecinde çok güzel şeyler kattı. Yeni başlayan arkadaşlarımında memnun kalacaklarından eminim. Bence Erkan Hocayla mutlaka tanışsınlar.

 1. Nilgün KaranEylül 13, 2019 at 9:08 am

Okulda aldığım eğitimden farklı olarak hatta akılda kalıcı şekilde İk Üssü’nde konular aktarıldı. Uzun süredir almak istediğim bir insan kaynakları eğitimiydi. Başka kurumlardan da araştırmıştım ancak buraya gelip Erkan Hocamın anlatımından faydalandığım için mutluyum. Psikolog olmasının da katkısının olduğunu düşünüyorum. Her şey için, katkılarınız için İk Üssü’ne çok teşekkür ederim.

 1. Ayten DökmetaşEylül 12, 2019 at 8:21 am

Almış olduğum İnsan Kaynakları eğitimi dolu dolu, eğlenceli, bilgi yüklüydü. Genel olarak eğitimlerin ortak özelliği olan ”sıkıcılık” niteliğinden tamamen uzak akıcı bir eğitimdi. Kendini geliştirmek isteyen kariyer odaklı herkesin İk Üssü’nden yararlanması gerektiğini düşünüyorum. En azından insan kaynakları eğitiminden çıktığınızda güzel hayaller ve umutlarla dolu oluyorsunuz.

 1. E UzunEylül 11, 2019 at 7:42 am

İK ÜSSÜ’nde amaç İK bilgi dokümanlarını sunmak değil, süreci bir nebze olsun yaşatabilmek. Doküman bilgisine her yerden ulaşabilirsiniz ancak bir psikologdan insana dokunan İK tecrübesine İK ÜSSÜ’nden ulaşabilirsiniz.

 1. İEylül 10, 2019 at 8:38 am

Yalnızca İnsan Kaynakları ve öğrenme temelli değil de farklı bakış açıları kazandırıp düşündüren, her hafta büyük bir merakla geldiğim, keyifli bir eğitim. İçtenliği ve desteği için İK ÜSSÜ’ne ve Erkan Hocama teşekkür ederim

 1. Ömer KuruEylül 9, 2019 at 7:28 am

İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen herkesin ”İK ÜSSÜ” firmasından ”İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi” alması gerekir. Bu eğitimde; İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili çok verimli bilgiler öğrenmemize vesile oldukları için, Erkan Hocam’a ve Dİlan Hocam’a çok teşekkür ederim. Teşekkürler

 1. ÖzlemAğustos 16, 2019 at 8:07 am

Sayın Erkan Çifte anlatımı çok iyi. Öğrencilere ik ile ilgili, anlaşılmayan yerlerin üzerinde durup tekrar ediyor, güleryüzlü.

 1. Kaan BalcıoğluAğustos 15, 2019 at 8:37 am

-Erkan Bey’i dinlemek çok keyifli oldu. Büyük oranda kendinden aldığım özelliklerim olacaktır, umarım olur.
-İK’ya daha yakın hissetmemi sağlayan bu dersler aynı zamanda dikkatli ve öz güveni yüksek biri olmamı sağladı.
-İnsan bazen kendisini geri hisseder son 7 haftada kendimi o kadar da geride hissetmemeye başladım.
-Kendimi sürekli olarak geliştirme kararı aldım.Özellikle 2. dersteki vücut duruş şekillerini kesinlikle kullanacağım.

 1. Funda ZenginAğustos 9, 2019 at 7:24 am

İK departmanı ile ilgili düşündüğümden çok daha fazlasını eklediniz. İK’ya bakış açım ve bilgim sayenizde değişim gösterdi. İlginize, emeğinize çok teşekkür ederim. İk Üssü’ne sevgilerimle.

 1. Hande Ö.Ağustos 8, 2019 at 7:28 am

İk Üssü’nde hangi alana yönelebileceğim konusunda bir ön izlenim sahibi oldum. İnsan kaynakları Yönetiminin geniş bir alan olduğunu, buraya katılarak aslında insanlardan ve diğer ik düşünenlerden bir farklılık kazandım. Siz hocamıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Bize her şeyin bir tanımının ve amacının olduğunu her ders bıkmadan aşılamaya ve öğretmeye çalıştınız. Burası insan kaynaklarının güzel bir fragmanıydı, teşekkürler.

 1. Damla T.Ağustos 7, 2019 at 7:48 am

7 haftalık bu eğitim sürecinde çok eğlenceli verimli bilgi dolu günler geçirdik. Sevgili Erkan hocanın tecrübeleriyle daha iyi bilgi sahibi oldum. Kendisinin güler yüzlü, olması da bir hayli etkiliydi. İyi ki İK ÜSSÜne geldim ve buradan eğitimimi aldım. Tüm İKcı olmak isteyenlere tavsiye edeceğim bir eğitim kurumu. Her şey için çok teşekkür ederim. Hepinizi iyi ki tanıdım :)) Kendimi çok mutlu hissediyorum.

 1. Sedanur ATARAğustos 6, 2019 at 8:06 am

26 Mayıs’ta başladığım bu kursun sizin ve İK ÜSSÜ içerisinde çalışanların sayesinde hiç bitmemesini istedim ve bu maceramın hep devam etmesini temenni ederdim. Birçok kursun içinden araştırıp bulduğum bu eğitim hayatım boyunca en iyi kararlarım arasında yer alacak ve günlük hayatımda bile kullanabileceğim bilgilerle bu eğitimimden çıkmış bulunmaktayım. Sizin gibi değerli insanlarla bu eğitim kurumunda yer almaktan mutluluk duyuyorum. Hoşça kalın…

 1. Cemile ElmayaranAğustos 2, 2019 at 7:28 am

İnsan kaynakları uzmanlığı eğitim, beni kariyerimde çok geliştirdi iş yerimde eğitimde öğrendiğim bilgileri uygulamaya başladım. Çok eğlenceli ve keyifli bir eğitimdi. İnsan kaynakları çalışmak isteyen kişilere İK ÜSSÜ’nü öneririm.

 1. İpek ÖRKİAğustos 1, 2019 at 7:51 am

İnternetteki yorumlara bakarak ve psikolog oluşunuzdan dolayı tercihimi sizden yana kullandım. Ne mutlu ki iyi ki diyerek ayrılıyorum. Eğitim ve derslerden sıkılan biri olarak terapi gibi ve sürekli kendimi sorgulayarak geçen dersler hiç bitmesin istedim. Tadı damağımda kalarak ayrılıyorum. Her şey için teşekkürler İK ÜSSÜ

 1. Ceyda Sünbül ŞengülTemmuz 31, 2019 at 7:38 am

Zamanınızı nitelikli ders dinleyerek kaliteli geçirmiş olduğunuz kanaatine varmak istiyorsanız İK ÜSSÜ’nü seçerek doğru bir tercih yapmışsınız demektir Tecrübesini ve eğitimini sizlere en iyi şekilde sunan Erkan Hocama teşekkürü bir borç bilirim. En içten sevgi ve selamlarımla.

 1. Seda Yılmaz ÇakırNisan 15, 2019 at 1:17 pm

Çok keyifli, yararlı, faydalı yeni bilgiler edindiğim kendime yenilikler kattığım 7 hafta ik eğitimi geçirdik. Ayrıca, Erkan Hoca’ya öğrettiklerinden ve sıcak sevecen tavırlarından dolayı çok teşekkür ederim :))

 1. Arzu ŞengünNisan 8, 2019 at 1:09 pm

Kısa bir süre önce katıldığım yaşam koçluğu eğitim programınız beklentimin çok üzerindeydi. Başta Erkan hocam olmak üzere tüm ICA ailesine, bizlere sağladıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca Hocamızın psikolog olmasının bu eğitime sağladığı katkı tartışılamaz derecede, yepyeni farkındalıklar yarattığından, bana en büyük faydası kendi yaşam koçluğumu yapabilme yetisi oluşturdu. İyi ki sizi tanıdım.

 1. Büşra Sukas YıldızMart 18, 2019 at 1:44 pm

Benim için çok verimli geçen bir eğitim oldu. İK alanında çalışmak ve bu alanda kendimi geliştirmek istiyordum. Güzel bir başlangıç olduğunu düşünüyorum.
Mutlukla geçen bir eğitimdi.
Her şey için çok teşekkürler.

 1. İrem KutsalMart 18, 2019 at 1:41 pm

Sevgili İKÜSSÜ
Sizi tanıdığıma ve bu eğitimin bir parçası olduğuma cok sevindim. Canım hocalarım enerjimi o kadar yükseltti bu enerjiyi bütün İK yolunda ilerleyenler şahit olmalı. Sizi seviyorum

 1. BÜŞRA ERDOĞANMart 15, 2019 at 3:21 pm

İk üssü eğitiminin bana kattığı iyi bir İK’cının herşeyden önce İk’yı anlatması gerektiğini, çalışana dokunması gerektiği ve daha bir çok şey kattı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 1. Reyhan DONATMart 15, 2019 at 3:17 pm

İK alanında uzmanlaşmak isteyenlerin veya İK alanına geçmek isteyenlerin gelmesi gereken bir kurum ve eğitim. 7 hafta boyunca IK’nın tüm fonksiyonlarını detaylarıyla öğrenebilmek için harika bir fırsat. İyi ki İK ÜSSÜ’ne katılmışım

 1. Ezgi İBAŞMart 15, 2019 at 3:13 pm

Çok verimli ve kendimi geliştirdiğim bir kurs süreci geçirdim. Her hafta severek geldiğim ve bitmesine üzüldüğüm bir eğitimdi tabiki bunda Erkan Hocanın payı çok büyük  İnsan Kaynakları hedefleyen herkesin katılması gereken İK ÜSSÜ’nü ve Erkan Hocayı tanıması gereken bir program

 1. Berkan KılıçMart 14, 2019 at 8:16 am

İK ÜSSÜ Danışmanlık firmasında Kendinizi Yeni mesleğe adım atacaksanız, ilk aşama olarak eğitimi görmenizi size tavsiye ederim.

 1. EBRU KARAOĞLUMart 14, 2019 at 8:10 am

Hızlı geçen bir 7 haftaydı. Tüm derslerde hiç saatime bakmadan keyifle dinledim. O sebeple İK ÜSSÜ’ne sadece teşekkür etmek istiyorum. Yeni başlayan arkadaşlar için iyi bir başlangıç noktasını olduğunu düşünüyorum.

NOT: Bir masa olsaydı fena olmazdı

 1. Bedirhan HutMart 13, 2019 at 1:11 pm

Eğitim çok kaliteli, sıkmadan ve eğitici olduğunu, ik konusunda kadar ilerlemek isteyen herkes şiddetle tavsiye ederim.
İyiki İK ÜSSÜ’nü tanıdık
Teşekkürler

 1. Ayşegül YıldızMart 13, 2019 at 1:07 pm

-İK ÜSSÜ, gerçekçi, pratik ve hep bilgileri bulabileğiniz bir adres.

 1. İlker EycanMart 13, 2019 at 1:04 pm

Eğitim almak isteyip nerde Alacaklarına karar Veremeyen Arkadaşlara önerim Burayı Tercih edin iküssü Ailesine Teşekkür ederim Sizi Tanıyıp Burada eğitim Aldığım için çok mutluyum ve Bu Şekilde Ayrılıyorum :)))
Sevgilerle…

 1. DenizMart 11, 2019 at 9:32 am

İnternet Üzerinden araştırıp geldiğim, 7 haftanın verimini doya doya hissettiğim, bir kurum. Eğer İK olmak için ilk adımı atmak istiyorsanız, İK ÜSSÜ diyorum.

 1. NesrinMart 11, 2019 at 9:29 am

Alışılmışın dışında bir eğitim tekniğinin kullanılması, öğretmen/eğitmen-öğrenci ilişkisinden ziyade arkadaş gibi olduğumuz bu sıcak ortamda bize kattığınız güzel değerler için çok teşekkür ederim. İyi ki sizden IK eğitimi almışım…
Teşekkürler görüşmek dileğiyle..

 1. Naz DobrevaŞubat 12, 2019 at 11:52 am

Kayıt döneminden başlayarak eğitim süre boyunca destekçi olan İk Üssü çalışanlarına teşekkür etmek isterim.Erkan hocanın ilk dersten itibaren paylaştığı tüm bilgiler,pozitif enerjisi ve harika sunumuyla 7 hafta eğlenceli ve en önemlisi verimli geçti.
İk Üssü ailesi sizleri tanıdığıma çok memnun oldum!
Sevgiler.

 1. Nazlı AfsinŞubat 8, 2019 at 1:29 pm

İk Üssü ile tanıştığım için çok şanslı hissediyorum.Kursa başlarken tereddütlerim olmasına rağmen Erkan Hocayla tanıştıktan sonra ve bize kattıklarıyla tüm şüphelerim yok oldu.İyi ki İk Üssü ile yollarımız kesişti.Kendimi mutlu ve güvenli bir duruşla ayrılıyorum.Erkan Hocamıza ve ekibine çok teşekkür ederim.

 1. Aysun BayırŞubat 8, 2019 at 1:21 pm

Sevgili İk Üssü;
Kalbiniz kadar temiz ve o kadar içten bir haftayı bize huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirdiğinizden dolayı firmanız ve çalışanlarınıza teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dilerim.Ve siz Erkan Hocam tarafınızca katmış olduğunuz tüm bilgiler için teşekkürler. Özellikle de şaşırtmazsan kazanamazsın adlı kitabınızı henüz okumadım ama her anlamda kullandığım bir anı…

 1. Dilan DağŞubat 7, 2019 at 8:29 am

Bu eğitime katılmak ile çok iyi bir iş yapmış olduğumu çok iyi anladım. Kişisel gelişimime çok katkıda bulundu. İç motivasyonumu nasıl yakalayabileceğimi artık çok iyi biliyorum. İnsan kaynaklarının içinde buluna biri olarak bilgilerimin pekiştiğine ve öğrendiklerimi uygulayacağıma inanıyorum. Erkan hocaya ve İK ÜSSÜ’ne çok teşekkür ediyorum. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Dilan Hanım’ın da destekleri için çok teşekkür ederim.

 1. Esra KaradavutŞubat 6, 2019 at 8:35 am

Merhaba İk Üssü Ailesi:
Bu yedi haftada kendimi tanıma,kişisel gelişimim ve vizyonum hakkında bana yol gösterdiğiniz ve geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.
İnsan Kaynaklarında fark yaratmak için artık hazırım.

 1. Özge SertelŞubat 6, 2019 at 8:29 am

Hiç sıkılmadan dersleri takip etmek isteyeceğiniz,kişisel gelişim ve motivasyonunuza yeni kazanımlar ekleyebileceğiniz bir deneyim yaşamak için kesinlikle İk Üssü’nü tercih etmelisiniz.Kendinizi bir kurs merkezinde değil kendiniz olabileceğiniz bir kurumda buluyorsunuz.
Kattığınız her şey için teşekkürler.

 1. Esra KaradavutŞubat 6, 2019 at 8:18 am

Merhaba İk Üssü Ailesi:
Bu yedi haftada kendimi tanıma,kişisel gelişimim ve vizyonum hakkında bana yol gösterdiğiniz ve geliştirdiğiniz için teşekkür ederim.İnsan kaynaklarında fark yaratmak için artık hazırım.

 1. Dila Hazal DALAKÇIŞubat 4, 2019 at 9:05 am

İK ÜSSÜ ailesine 7 hafta için çok teşekkür ederim. Hem insan kaynakları, hem sosyal hayat adına benim için çok verimli oldu. Sizi ve grup arkadaşlarımı tanıdığıma çok memnunum.

Dila Hazal DALAKÇI

 1. Ayça SertoğluŞubat 1, 2019 at 11:01 am

İş hayatımda kendimi geliştirmek adına katıldığım İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı gelişmeme, ilerlememe katkı sağlamakla birlikte hayata olan bakış açımı değiştirmeme de yardımcı oldu. Erkan hocamızın bilgi ve tecrübelerini dinleme fırsatım olduğu için çok memnunum.

 1. SunaOcak 31, 2019 at 3:59 pm

Öncelikle 7 hafta boyunca başta Erkan Hoca olmak üzere tüm çalışan ekibin vermiş olduğu pozitif enerji büyük bir özgüven duygusu uyandırdı.İk derslerin sıkılmadan işlenişi ve donanımlı bir şekilde gerçekten bir şeyleri öğreniyor olmanın mutluluğu paha biçilemezdi. İK ÜSSÜ’nü iyi ki tercih etmişim.
– Suna

 1. Pelin YeşilyurtOcak 28, 2019 at 12:38 pm

Bu insan kaynakları sertifika programı insan kaynaklarına genel bir pencereden bakmamı sağladı. Bilmediğim alanları öğrenmeme yardımcı oldu. Bunun yanında kişisel olarak farkındalığımı arttırıp kendimde geliştirmem gereken yönleri ortaya çıkardı. Hem İK hemde kişisel olarak farkındalığımı arttırdı.

 1. Türkan EliyevaOcak 7, 2019 at 6:13 am

Ben Baküden İstanbula sırf IK ÜSSÜ yu seçib İnsan kaynakları eğitimine katılmak için geldim. Bu eğitim en yüksek seviyede geçti. Buradan çok şey öğrendim ve kendi iş hayatımda uygulamayı düşünüyorum! Bunun için Erkan bey’e muhteşem eğitiminden dolayı teşekkür ederim. O çok açık, net ve ilginç bir şekilde bütün beklentilerimi karşıladı, ve gelecekte büyük bir zevkle onun diğer eğitimlerine de katıla bilirim. Her kese Erkan beyle tanışmayı öneririm!!! Muhteşem eğitim için tekrar çok teşekkür ederim!

 1. Ayna JahandarovaOcak 4, 2019 at 6:31 am

Ben eğitime Baküden katıldım. Uzak yerden bu eğitime gelmeme rağmen, ilk gün Erkan beyin İnsan kaynaklarına aslında nereden başlanacağını anlattığında iyi ki, İK ÜSSÜ yü seçtim diye düşündüm. Derslerin ilk gününden sonuna kadar bir an bile sıkılmadan konuların fazla bir kısmını bilmeme rağmen dinledim. Çünki Erkan bey her şeyi o kadar anlaşıklı ve kendine özgün bir tarzka anlatıyor ku, sadece dinlemek ve değişmek istiyorsun. Bu eğitim eğitimin amacında olduğu gibi beni değişeceğine çok inanıyorum. Başta Erkan bey olmak üzere bizimle ilgilenen tüm ekibe teşekkürlerimi bildirmek isterim ve farklı bir anlatımla İnsan Kaynaklarını duymak isteyen her kese tavsiye ederim!

 1. Ayfer KoçKasım 19, 2018 at 10:27 am

İK ÜSSÜ’ne gelirken açıkçası İnsan Kaynakları hakkında fazla bilgim yoktu. İnsan kaynakları departmanında çalışmak istiyorum ancak önce çalışacağım departmanın işleyişi hakkında bilgi almalıyım diye düşünerek internetten araştırma sonucu İK ÜSSÜ’ne eğitime geldim ve iyi ki öyle yapmışım. İnsan Kaynaklarını kurum için ne kadar önemli bir departman olduğunu ve kişilik olarak kendimi nasıl geliştirmeliyim bunları öğrendim. Aynı anda hem eğlenceli hem bilgilendirici hem de sorgulayıcı bir eğitim oldu benim için. Hayatıma yeni bir sayfa, değişim kattığını söyleyebilirim.

 1. DeryaKasım 19, 2018 at 10:23 am

Sadece teori üzerinden değil tecrübe ve deneyimleriyle birlikte İK bilgileri Erkan Hoca’dan yakından öğrenebileceğiniz çok güzel bir yer. İyi ki İK ÜSSÜ’nü tercih ettim. Gerçekten teşekkür ederim.

 1. İremKasım 19, 2018 at 10:20 am

Herkesin bu hayat yolunda rastlaması gereken bir eğitimci Erkan Çifte  Sevgilerimle…

 1. Ebru El-İmamKasım 19, 2018 at 10:19 am

Bu insan kaynakları eğitiminden beklentilerimi karşılamam için destek olan Erkan Bey ve İK ÜSSÜ’ne teşekkür ediyorum. Kendime olan güvenimi görmemi sağladıkları için katılım sağlamanın çok faydalı olacağını düşünüyorum.

 1. Buket YağcıKasım 19, 2018 at 10:13 am

Hem insan kaynakları yönetimi hem insani değer algısı hem de toplumsal olabilmekle ilgili temel eğitim ve görüşleri alabilmek adına katılım İK ÜSSÜ’ne sağlayabilirsiniz.

 1. Eda ERDEMKasım 19, 2018 at 10:10 am

Eğer insan kaynakları departmanında çalışmak ve kendinizi geliştirmek konusunda istekli iseniz İK ÜSSÜ gelişiminiz açısından iyi bir harita olacaktır.

 1. Meryem ÇaktaKasım 19, 2018 at 10:08 am

Önü açık bir alanda kendine neler katabileceğin ve kendini nasıl geliştirebileceğini sana daha verimli olman için öncülük yaparak fayda sağlıyor. Teşekkürler İK ÜSSÜ

 1. Şeyma PaksoyKasım 19, 2018 at 10:06 am

Erkan Hoca’dan öğrenecek çok fazla şey var. Sadece insan kaynakları eğitimi değil, hayata dair bir şeyler öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılmalı. Teşekkürler İK ÜSSÜ.

 1. Melih BudakKasım 19, 2018 at 10:04 am

İnsan Kaynakları ile ilgili kafanızdaki tabuları yıkmak istiyorsanız kesinlikle İK ÜSSÜ’nü tavsiye ederim.

 1. KKasım 19, 2018 at 10:02 am

Odak noktaları belirlenip ona göre verilen bir ik eğitimi aldım.

 1. Serkan AKKAŞEkim 24, 2018 at 10:54 am

İnsan Kaynakları alanında temel değerlere sahip olmak, bu değerleri iş hayatında uygulayabilmek için alınması gerekli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. İnsan kaynakları alanında tüm temel donanımları öğrenerek ve bu donanımları rahatlıkla uygulayabileceksiniz.

 1. Hayriye ÖZTÜRKEkim 24, 2018 at 10:47 am

Erkan Çifte’nin vermiş olduğu İK eğitimi için herkese çok teşekkür ederim. Kesinlikle katınılması gereken bir kurs eğitim iş hayatımda çok şeyler katacağına inanıyorum. Diğer eğitimlerde görüşmek umuduyla. Sevgiyle ve ışıkla kalın.

 1. SALİHA KOÇMANEkim 24, 2018 at 10:37 am

Sevgili İK ÜSSÜ ekibi, eğitim ilk başladığı günden son güne kadar büyük zevk alarak, öğrenerek tamamladığım bir eğitim süreci oldu.. Özellikle Erkan Hocama çok teşekkür ederim değerli bilgilerini bizimle paylaştığı için. Şiddetle tavsiye ettiğim bu kurumun diğer eğitim süreçlerinden de kesinlikle hiç şüphe duymadan katılacağım.

 1. Hülya TezcanEkim 24, 2018 at 10:26 am

Sıkılmadan, uyumadan, bıkmadan geçen 7 haftaydı. Her şeyi yalın şekilde, temelden görerek yorulmadan üstelik çok eğlenerek, düşünerek, gülümseyerek zaman geçirdim. Erkan hoca ve diğer çalışanlarının samimiyetiyle çok çok rahat bir ortamdı. Çok teşekkür ederim İK ÜSSÜ.

 1. Esma BaşEkim 24, 2018 at 10:22 am

Merhaba, değerli Erkan hocamın 7 haftanın sonunda gerçekten bize emek verdiği bizim sıkılmadan dinlediğimiz çok güzel bir insan kaynakları eğitim programı oldu. Bu dersin hiçbirisini kaçırmadan ve keyifle dinleyen bir öğrenci olarak herkesin Erkan Çifte’den eğitim alması önerilir. Sevgilerimi sunarım.

 1. Çağlar BektaşEkim 24, 2018 at 10:19 am

Bu devirde demirin tuncuna hocanın slayttan okuyanına kaldık derken sayın Erkan Çifte’yle bizi buluşturan İK ÜSSÜ’ne teşekkür ederiz.

 1. Mesut ÜnsalEkim 22, 2018 at 3:43 pm

İnsan kaynakları alanında hem teorik hem pratik birçok şey öğrendim. Sadece bir sertifika programı değil, kişisel gelişim içinde Erkan hocama çok teşekkür ederim. Gerçekten hem kariyerime hem hayatıma dokundu. Çok verimli, çok keyifliydi. İyi ki gelmişim.

 1. Mesut ÜnsalEkim 22, 2018 at 3:42 pm

İnsan kaynakları alanında hem teorik hem pratik birçok şey öğrendim. Sadece bir sertifika programı değil, kişisel gelişim içinde Erkan hocama çok teşekkür ederim. Gerçekten hem kariyerime hem hayatıma dokundu. Çok verimli, çok keyifliydi. İyi ki gelmişim.

 1. Bir garip İKEkim 22, 2018 at 3:40 pm

İk kursu gerçekten faydalı ve eğiticiydi. Modamod teorik bilgilerden ziyade gerçek hayattan örneklerle renklendirilen dersler gördük. Her cumartesi günü 3 saatim eğlenceli ve öğreticiydi. Erkan hocanın alanında son derece profesyonel olduğunu ders anlatma şeklinden ve tarzından belli

 1. Özgür K.Ekim 22, 2018 at 3:37 pm

Öncelikle İK alanında kendini yetiştirmek isteyen kişilerin bu eğitimi almasını öneririm. Ancak bu eğitim Erkan hocadan alınırsa iş hayatınıza yansıyacak olumlu gelişmeleri görebilirsiniz.

 1. Şehriban ŞalEkim 22, 2018 at 3:35 pm

İK ÜSSÜ ile tanışmaktan çok memnun oldum. Çok yararlı bir eğitim oldu. Sizleri tanımak çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere

 1. Nesrin ÖztürkEkim 22, 2018 at 3:33 pm

Güzel ve keyifli 7 hafta insan kaynakları eğitimi geçirdim. Tüm anlatım ve ilgileriniz için Erkan hocama ve İK ÜSSÜ’ne teşekkür ederim.

 1. Ahmet KIRIŞEkim 22, 2018 at 3:30 pm

İnsan kaynakları alanında pratik pek çok işimize yaracak bilgiler öğrendim. Her yerde, herkesin alması gereken bir eğitim. Sadece bir sertifika için değil bu sektörde görev almamız için öğrendiğim bilgilerin iş hayatıma da sivil hayatıma da faydası olacağına inanıyorum. Dersler çok güzel çok akıcı, eğlenceli geçti. Eğitmenim Erkan Çifte’ye sonsuz teşekkürler.

 1. İsmet İzgiEkim 22, 2018 at 3:24 pm

İk kursuna başlama fikri uzun zamandır aklımdaydı fakat yoğunluktan dolayı bir türlü bu fikrimi gerçekleştiremedim. Aslında Gizem Hanım’ın biraz da bunda etkisi oldu. İK ÜSSÜ’ne gelmekle çok isabetli bir karar aldığımı düşünüyorum. Erkan hoca çok dünya tatlısı bir insan. Vermiş olduğu bilgiler, yapmış olduğu sürprizler güzel bir anı olarak kalacak bende. Her şey için teşekkür ederim…

 1. Mehmet İnançEkim 22, 2018 at 3:21 pm

Keyifli, öğretici bir insan kaynakları eğitim süreciydi. Zamanı böyle değerlendirmek şahaneydi, İK ÜSSÜ’ne gelecek olanlar gerçekten çok şanslı. Tanıştığım herkese sevgiler…

 1. Hüseyin BİLECELİEkim 22, 2018 at 3:00 pm

Buraya geldiğim için çok memnun oldum. Hocamızın bize sunduğu bilgileri, hikayeleri, yaşanmış tecrübelerini aktarması ayrıca beni mutlu etti. Hiçbir bilgim olmadan katıldığım İK ÜSSÜ’ne birçok şeyi öğrenerek bitirmek güzel bir his. Her zaman irtibat halinde olacağım bir yer. Dersler aktarılan notlar için teşekkür ederim. Sevgilerimle

 1. İkbal ÖZKÖSEEkim 22, 2018 at 2:46 pm

İnternet üzerinden yapmış olduğum bolca araştırma sonucu, Erkan hocamızın bana insan kaynakları eğitimi konusunda katkı sağlayacağını düşünerek kursa başladım. Geçen 7 haftanın sonunda erkan hoca ile harika ve keyif verici dersleri tamamladık. Bu eğitim bana yalnızca İ.K alanında katkı sağlamakla kalmayıp kalmayıp, kişisel olarak bir birey olarak ufkumu açtı. Ve başka bir pencereden bakıp, başka şeyleri görmemi sağladı, Kısacası hem insan kaynakları fonksiyonlarını gayet samimi ve akıcı anlatımla özümsedim. Kendinize bu alanda kariyer hedefliyorsanız, Erkan hoca harika bir rehber olacaktır. Bana kattığı bilgiler için, kendisine yürekten teşekkür ediyorum.

 1. Dilek GülerEkim 22, 2018 at 2:37 pm

Adına öncelikle gelip insan kaynakları eğitimi aldığım için çok mutluyum.Bilmediğim konuları hem daha farklı bir şekilde öğretim, akılda kalıcı ve ne kadar kaliteli bir iş olduğunu sizin sayenizde daha da iyi anladım. Öncelikle de siz kendinizi Erkan Bey böyle kaliteli yetiştirdiğiniz için, sizi ve ailenizi de tebrik ederim. Birde böyle güzel bir eğitim alanını biz gençlere yol açtığınız için kocaman teşekkür ederim.

 1. Ayşegül TopselviEkim 22, 2018 at 2:31 pm

İnsan kaynakları alanında kendimi geliştirmek için geldiğim bu kursun bu kadar eğlenceli geçeceğini tahmin etmezdim. İş dünyasının her alanına tek tek dokunarak yapılan dersler gerçekten çok keyifliydi. Eğlenirken öğrenmek denilen yöntemi ilk kez Erkan Hoca ile yaşadım. Bu eşsiz deneyim ve bilgi okyanusunda bizi çıkardığı yolculuk için Erkan Hocaya çok teşekkür ederim.

 1. Ebru AYDINEkim 11, 2018 at 12:49 pm

Ortam, anlatım, uygulamalar gerçekten çok çok iyi. İnsan kaynakları alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle İK ÜSSÜ’nde eğitime katılmalısınız. İlk geldiğimde acaba insan kaynaklarını yapabilir miyim sorusu vardı ama şuan ” evet ben bu işi şimdi daha çok istiyorum. “diyebiliyorum.

 1. Murat YamaçEkim 11, 2018 at 12:45 pm

Erkan Hoca sayesinde çalıştığım şirkette olaylara daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı, şirketin içerisinde daha adaletli olmayı, yöneticilerime olayları daha profesyonel anlatmayı kazandım. Bir İK’nın nelere yetebileceğini öğrendim.
Bunun için İK ÜSSÜ’ne ve Erkan Hocaya teşekkürlerimi iletiyorum.

 1. Gülcan KömürcüEkim 11, 2018 at 12:40 pm

Erkan Hoca ve İK ÜSSÜ çalışanları ;
Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Klasik, sıkıcı, dershane havasına gireceğimi düşünürken, bu kadar eğlenerek ve mutlu olduğum bir yerde eğitim alma tecrübesini edindim.
Erkan hoca siz hep konuşun ben aylarca dinlerim sizi. Ve grubumuz herkes ayrı ayrı çok tatlıydı. Herkesin yolu açık ve güzellikler ile dolu olsun.
Seviliyorsunuz.

 1. Aynur G.Ekim 11, 2018 at 12:31 pm

Sevgili İK ÜSSÜ ekibi ;
Öncelikle 7 hafta boyunca geldiğimiz derslerde bizleri hep güler yüzlü karşıladığınız için teşekkür ederiz. Dersler başlamadan önce ve başladıktan sonrası arasında fark edilir derecede bilgi öğrendim. İK alanında söz sahibi olabilme ve iş yapabilme derecesine geldim. Fayda konusunda zaten şüphem yoktu. Bütün derslerin yararını şimdiden görmeye başladım.
Erkan Hocamızın bizlerle paylaştığı kıymetli bilgiler için çok teşekkür ederim. Kapınızın bize hep açık olduğunu bilmek çok güzel .

 1. Esra ErsoyEkim 11, 2018 at 12:20 pm

Sevgili İK ÜSSÜ ekibine ;
Buraya gelmeden önce kendimi içe kapanık hissediyordum. Şimdi ise kendime farklı ortamlarda ve güven duymaya başladım. Bizlerle iletişim halinde ve anlaşılır bir şekilde tüm konuları aktardığınız için çok teşekkür ederim.

 1. Yeşim DemirEkim 11, 2018 at 12:16 pm

Erkan hoca kesinlikle alanında uzman ve İK ÜSSÜ’nün doğru bir tercih olduğunu her derste, her hafta tüm içtenliğiyle hissettirdi. Oldukça keyifli ve verimli bir kurstur. İnsan kaynakları alanında bir yola çıkmak isteyen herkes için doğru bir adım olacaktır.

 1. Zeynep BalıkçıoğluEkim 11, 2018 at 12:10 pm

Buraya gelmeden önce ki Zeynep ile bu günkü Zeynep arasındaki o kocaman farkın mimarı son derece içten yaklaşımı ve tecrübelerine dayalı bilgileriyle Erkan Çifte hocamızdır. Benim gibi kariyer yolunun en başında olan kendini insan kaynakları alanında konumlandırıp bu alanda yürümek isteyen herkese kalpten öneririm. Tüm emekleriniz, içtenliğiniz ve güzel yaklaşımınız için sonsuz teşekkürler Erkan Hocam. Umarım yollarımız bir yerlerde yine kesişir.

 1. ÇalışkanEylül 19, 2018 at 4:09 pm

Çok öğretici bir eğitim süreci oldu. Hayattan kesitlerle ve uygulamalı derslerle eğlenceli bir anlatım oldu. Bunun için Erkan Hocaya teşekkür eder İK ÜSSÜ kurumuna başarılar dilerim…

 1. Yeşim B.Eylül 19, 2018 at 4:04 pm

İnsan kaynakları hakkında bilgi almak için tesadüfen geldiğim bir kurstu ama bu kadar eğlenceli ve dolu geçeceğini tahmin etmemiştim. Kısa sürede bu alanda bu kadar bilgi almış olduğum için mutluyum. Erkan Hocama verdiği eğitim ve bana kattığı güzel bilgiler için çok teşekkür ederim.

 1. SelocanEylül 16, 2018 at 2:38 pm

Merhaba
Bu insan kaynakları eğitimi bir çok yönden eğitim ve sosyal bir çok şey katmasıyla birlikte, benim için çok keyifli ve enerjik bir ortamdı.Öncelikle Erkan Hocama ve İK ÜSSÜ’ne emekleri ve ilgileri için çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle.
Sevgiler

 1. AleynaEylül 16, 2018 at 2:35 pm

Hem ders içerikleri hem de uygulamalarıyla İK ÜSSÜ’nden beklediğimden çok daha fazlasını öğrendim.

 • şengülEylül 20, 2018 at 6:20 pm

Merhaba ben de koçluk eğitimine katılmak istiyorum ama hala emin değilim.. Önerir misiniz? Ortamı nasıl_

 1. Ebru YEŞİLYURTHaziran 29, 2018 at 6:13 pm

Katıldığım bir çok eğitim ve kurs içerisinde en iyilerinden bir tanesiydi. Eğlenceli anlatım ve akılda kalan örneklerle dolu dolu bir insan kaynakları eğitimi aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

 1. Öncü ATAYHaziran 29, 2018 at 6:11 pm

Eğitimin ilk haftasından son haftasına kadar Erkan Bey’in enerjisi hiç düşmedi. Bu yüzden isteyerek geldiğiniz ve dikkatinizi verdiğiniz bir insan kaynakları eğitimine katılıyorsunuz. 8 ayrı konunun anlatılması İK için farklı bir bakış açısı ve çerçeve oluşturuyor. Bu alanda ilerlemek isteyen herkesin insan kaynakları eğitimi almasını tavsiye ederim.

 1. SimayHaziran 29, 2018 at 6:08 pm

Hiç sıkılmadım, yeterli sürede yeterli bilgi alarak insan kaynakları eğitimini tamamladım. Çok memnun kaldım. Erkan hocadan herkesin ders almasını tavsiye ederim.

 1. Filiz ERBOĞAHaziran 29, 2018 at 6:07 pm

Hayatınızın hangi döneminde, yaşında, kariyerinizin neresinde olursa olsun mutlaka İK ÜSSÜ’nden yolunuz geçmeli ve Erkan ÇİFTE ile yollarınız kesişmeli.

 1. UĞUR AYDINHaziran 26, 2018 at 4:49 pm

İnsan Kaynakları hakkında bilgi sahibi olmak ve bu doğrultuda iş hayatıma devam etmek için geldiğim İK ÜSSÜ eğitim programına sonsuz teşekkür ederim. Tüm bu alanda devam etmek ve bilgi sahibi olmak isteyen herkese tavsiye ederim . Değerli hocam Erkan ÇİFTE ‘ye mükemmel anlatımı ve eğiticiliğinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

 1. İ.D.Haziran 21, 2018 at 5:15 pm

İnsan kaynaklarının uygulamalı olarak öğretilmesi açısından çok verimli geçtiğini söyleyebilirim.

 1. G.Haziran 21, 2018 at 5:13 pm

Öncelikle çok eğlenceli, şaşırtıcı ve bir o kadar da keyifli bir eğitimdi. Erkan Bey sayesinde İK’ya dair güzel bilgiler edinmiş olduk. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum.

 1. Şevval ONAYHaziran 20, 2018 at 9:20 am

İnsan kaynakları eğitimi almak isteyen herkes hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla İK ÜSSÜ’nü tercih edebilir. Erkan Hocam harikasınız.

 1. Elif TÜRKERHaziran 18, 2018 at 10:55 am

İK konusuna bir çok eğitim aldım. Tüm konuları güncel, pratik hayatta kullanabilecek şekilde, hiç sıkılmadan ve özet olarak verebilen çok başarılı bir program . Yolu İK dan geçen herkese tavsiye ederim.
Erkan Hoca’ya teşekkürler.

 1. ERTUĞRUL YILMAZHaziran 10, 2018 at 7:46 pm

Arkadaşlar öyle bir eğitim düşünün ki ;

– insan kaynakları departmanı değil de insana değer katma , mümkün kılma departmanı mantığının işlendiği
– insan kaynaklarının gerçekte ne demek olduğunu , bildiğiniz her şeyin aslında kulaktan dolma bilgiler olduğunu öğrendiğiniz
– insanın bir firma için ne kadar değerli olduğu
– i.k süreçlerinin en başından en sonuna kadar nasıl işlendiği
– insan kaynakları uzmanıyım demek için gerekli yetkinlikleri öğrendiğiniz
– sizlere değerli ve önemsendiğinizi gösteren
– gerçek bir profesyonelden eğitim aldığınız hissini yaşatan
– her ne koşulda olursa olsun sizin bütün sorularınıza gerek mesajla gerek mail ile dönüş yapılabilen
– eğitim boyunca sıkılmadan , eğlenceli zaman geçirdiğiniz ve keşke eğitim bitmese diyeceğiniz

Bir eğitim…

Her şey için teşekkürler Erkan hocam.

 1. Kübra FidanMayıs 11, 2018 at 9:14 am

Kursa başlamadan önce kendimi İK alanında tecrübe kazanamadığım için çok fazlasıyla üzülmüştüm. İK Üssü kursu ile tanışana kadar.Erkan Hocama çok teşekkür ediyorum şuan ki İK donanımımdan dolayı. Kendimi İK uzmanı olarak hissettirdiği için sonsuz teşekkürler.

 1. Sabiha Kübra ŞahinMayıs 11, 2018 at 9:11 am

İnsan kaynakları kursuna başlamadan önce kulaktan dolma bilgilerle İK departmanında çalışma istediğimi fark ettim. Erkan hocamla tanışınca her şey kafamda oturdu ve şimdi ne istediğimi biliyorum. Hayatımda iyiki dediğim şeyler arasında bu eğitime gelmek ilk 3 sıranın içinde bulunuyor. İyiki varsınız. Her şey için çok teşekkürler. Bana çok şey kattınız ve hayatıma bu denli dokunmanız beni çok mutlu etti

 1. Nurçin KavalcıMayıs 11, 2018 at 9:10 am

Sıcak bir ortam,yaşanmış tecrübelerle özdeşmiş bir insan kaynakları kursu. Bildiklerimin üzerine yeni bilgiler ekleyerek sonlandı her şey için teşekkürler

 1. Gizem EmukMayıs 11, 2018 at 9:02 am

Sevgili Erkan Hocamız sahip olduğu bilgi birikimi ve insan odaklı yaklaşımıyla derslere severek katılmanızı sağlıyor. Çok keyifli yedi hafta geçirdim.

 1. Merve P.Mayıs 11, 2018 at 9:00 am

Derse ilk başladığım günden beri dersler çok verimli geçti. Kendimle ilgili gelişimleri gördüm. İK alanında hem teorik hem de uygulamalı olarak Erkan Hocamla eğlenceli derslerimiz oldu. Aldığım insan kaynakları eğitiminden çok memnun kaldım.

 1. Ayşe Esra BallıMayıs 11, 2018 at 8:55 am

İnsan kaynakları ile ilgili ilgi çeken ve bireyi içerisinde eğlendirirken öğreten bir eğitimdi. Uygulamalı dersler ve bize öğretilenlerin pekiştirilmesi için verilen ödevler konuya ilgiliyi ve kişisel duvarları yıkmaya birebirdi. Bu eğlenceli 7 pazar günü için hocamız Erkan Bey’e çok teşekkür ediyorum.

 1. Elif CoşkunMayıs 11, 2018 at 8:51 am

‘Tesadüfen burada değilsiniz.’ araştırmak için Erkan Hoca’nın sitesine girdiğimde bu yazıyla karşılaştım. Gerçekten ilgimi çekti ve buraya geldiğim için çok mutluyum. İnsan kaynakları eğitimi ve kariyer konusunda başarılı ve size çok şey katabilecek birisi. Sadece İK değil her konuda yardım alabileceğiniz birisi. Yorumları okuduğunuzda hep iyi yorumlar okuyor olacaksınız. Şüğheniz olmasın pişman olmayacaksınız. Her şey için teşekkür ederiz Erkan Hocam

 1. Ecem MutluMayıs 11, 2018 at 8:46 am

İK Üssü için Balıkesir’den İstanbul’a geldim. 7 hafta boyunca her geldiğim gün iyiki dedim. Öğrendiğim şeylerin bana bir şeyler kattığına eminim. Buraya gelin Erkan hocayı tanıyın. Her şey için çok teşekkürler.

 1. Ş. Gözde KarakuşNisan 13, 2018 at 2:21 pm

Sevgili Erkan Bey,
7 hafta boyunca İnsan Kaynakları alanında aslında deneyimli olduğumu düşündüğüm alanlardan eksiklikleri giderdiğiniz için, enerjinizle ve bilginizle İnsan Kaynaklarına farklı bir bakış sağladığınız için size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Umarım bundan sonraki süreçte birlikteliğimiz devam eder ve profesyonel birikimlerinizden kişi ve kurum olarak faydalanabilirim. Sonsuz teşekkürler ve başarılar dilerim.

 1. KalaycıoğluNisan 13, 2018 at 2:16 pm

Her ders sıkılmadan ve bizlere bir şeyler katarak geçtiği için İk Üssü’ne teşekkür ederim. 7 haftam mükemmel derecede eğlenceli ve hızlı geçti.

 1. BeyzaNisan 13, 2018 at 2:12 pm

Hem eğlenip hem kendini geliştirmek nasıl oluyormuş öğrenmiş oldum. Güler yüz ve geliştirme adına kattığınız her şey için İK ÜSSÜ’ne teşekkür ederim.

 1. Kübra YıldırımNisan 13, 2018 at 2:10 pm

Her insan kaynakları dersine büyük bir heyecan ve heves ile geldiğim ve dolu dolu öğrenerek geçen 7 hafta sonu bittiği için üzüldüğüm fakat hayatıma kattığım için sevindiğim insanlarla gidiyorum. Erkan Hocama çok teşekkür ediyorum.

 1. Abdülkadir ÇavuşNisan 13, 2018 at 2:07 pm

Şirketimin yönlendirmesi ile katıldığım bu insan kaynakları eğitim programı benim için çok faydalı oldu. Hatta program devam ederken buradan öğrendiklerim ile katıldığım mülakatta sorulara doğru yanıtlar vererek yeni bir iş sahibi oldum. Çok teşekkür ederim İK ÜSSÜ. İyi ki sizi tanıdım.

 1. Şeyma PolatNisan 13, 2018 at 2:02 pm

Kendi adıma çok verimli insan kaynakları eğitimi olduğunu söyleyebilirim. Hiç sıkılmadan ve eğlenerek dinledim. Erkan Hoca kalitesiyle ve bilgisiyle gerçekten bu alanda 1 numara  Bize kattığı çok şey olduğuna eminim. İK ÜSSÜ’nü tercih ederek çok doğru bir karar verdiğimi kurs sonunda daha iyi anladım. Her şey için teşekkürler

 1. Nisan 13, 2018 at 1:58 pm

Kursta aldığım insan kaynakları eğitim kalitesinden ve hoca kalitesinden çok memnun kaldım. Uygulamalı eğitimleri ile bize çok şey kattıklarını düşünüyorum. Gerek eğitim aldığım kurumun fiziki şartları gerek sınıf ortamı olsun çok beğendim. Sıcak samimi bir ortam vardı. Erkan Çifte hocama teşekkür ediyor ve herkese gönül rahatlığıyla İk Üssü’nü öneriyorum.

 1. Pınar AkbaşNisan 13, 2018 at 1:52 pm

Gazetecilik eğitimi mezunuyum. Bu alanda çalışmak istemedim ve farklı bir sektör arayışına girdim. İnternetten İK Üssü’ne rast geldim. Yorumlardan etkilendim ve hemen iletişime geçtim. İlk dakikadan son dakikaya kadar ilgiden çok memnun kaldım. Alanımın tamamen dışında bir sektör olmasına rağmen tamamen tüm bilgiyi öğrenebiliyorsunuz. Herkes bu insan kaynakları eğitimine katılabilir. Memnun olacağınıza eminim.

 1. Ecem ArıcanNisan 13, 2018 at 1:47 pm

Öncelikle Polen Hanım’la görüşmemize istinaden tereddütsüz başladığım insan kaynakları eğitimi süresince Erkan Bey’in dersteki hoşnut davranışları ile her hafta içtenlikle geldiğim bir eğitim oldu. Erkan Bey ve Polen Hanım’a güzel yaklaşım ve bize sağladıkları bu ik eğitimi için çok teşekkür ederim…

 1. Müge MusdalNisan 13, 2018 at 1:43 pm

Eğlenerek öğrenebileceğiniz,insan kaynakları alanında ilerlemede ve kendini geliştirmek isteyenler için yararlı olabilecek içtenlikle tavsiye edebileceğim bir insan kaynakları eğitim programı.

 1. Büşra KorkmazNisan 13, 2018 at 1:39 pm

Pozitif enerjisi ve bilgisiyle,sıkıcı bölümleri bile uygulamalarıyla eğlenceli hale getiren Erkan Çifte hocamızdan İnsan Kaynakları eğitimini almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Kişisel anlamda kendime ve çevrene değer katmak istiyorum diyorsanız da, Profesyonel Koçluk eğitimini almanızı tavsiye ederim.

 1. Nilsu KırımMart 9, 2018 at 7:36 am

Bu kurs gerçekten benim için çok verimli oldu.İşim konusunda kendime daha fazla güvenir hale gelmemi ve İK’nın aslında ne kadar önemli olduğunu anlamamı sağladı. Sınıf ortamı çok güzeldi. Erkan hoca gerçekten en eğlenceli şekilde anlatıyor. Dersi severek,sıkılmayarak dinlememizi sağlıyor. Kurs hiç bitmesin istedim. Her şey için teşekkürler…

 1. Nil YüzgeçMart 9, 2018 at 7:30 am

İnsan kaynaklarına olan farklı bakış açısı ve öğretim şekli ile, Ercan Hoca sayesinde çok keyifli bir insan kaynakları eğitimi aldım. Hem öğretici hem de farkındalık yaratıcı bir kurum olması beni çok memnun etti. Eğitim ve değişime önce kendinden başlayan Erkan Hocamıza çok teşekkür ederim…

 1. İncir DilanMart 9, 2018 at 7:28 am

Bu aileye katıldığım için çok mutluyum…İnsan Kaynaklarının yeri bende gerçekten çok farklıydı ama buraya geldikten sonra anlamı benim için daha fazla değerli oldu… İnsan Kaynakları iyi ki var. Ve iyi ki Ercan Hoca’yı tanımama sebep oldu…Hocam değerlisiniz, seviliyorsunuz ve Polen seni de çok seviyorum…Hoşçakal değil görüşmek üzere

 1. Diyar ÇalıkMart 9, 2018 at 7:24 am

İyi bir İ.K’cı olmak isteyen herkesin buraya mutlaka gelmesi gerekir. Gelin ve Erkan Hoca size ve hayatınıza dokunsun. Ve buraya geldiysen değişmek istediğin içindir. Değişime mutluka hazır ol. Katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler.

 1. Murat A.Mart 9, 2018 at 7:22 am

İlk dersten son dersin son dakikasına kadar ilginin düşmediği,bildiğimi sandığım doğruların yanlışlarını gördüğüm,insan olarak sevgili Ercan Hoca’yı tanımaktan çok memnun olduğum bir insan kaynakları eğitim süreci yaşadım. IK konusunda farklı bakabilmek ve IK’nın ne olduğu,nasıl olması gerektiğini benimsemek için çok doğru bir seçim.Ercan Hoca’yı ve ekibine çok teşekkür ederim.

 1. Buse ŞahinMart 9, 2018 at 7:15 am

İnsan kaynaklarının 8 modülüne de detaylı bir şekilde öğrendiğim için çok mutluyum. Hem mesleğime hemde kişisel gelişimime çok katkısı olduğunu düşünüyorum.Keyif alarak katıldığım bir insan kaynakları eğitimiydi. Değerli eğitmenimiz Psikolog Erkan Çifte’ye eğitim kalitesi ve bize olan ilgisinden dolayı sonsuz teşekkür ederim.

 1. Çağla ÇelikMart 5, 2018 at 11:59 am

Her daim sizlerle görüşmek dileğiyle başlıyorum.  Öğretiniz, öğrencilere verdiğiniz değer, ve enerjiniz İK Eğitmi kararımı almış olmakta iyi ki dedirtti bana. Tekrar görüşmek üzere, her şey için teşekkürler.

 1. Handan ÇiftçiMart 5, 2018 at 11:41 am

Erkan Bey’in anlatımıyla çok verimli ve keyifli bir insan kaynakları eğitimiydi. Teşekkür ederim.

 1. DİLAN EKİNCİŞubat 15, 2018 at 4:13 pm

İnsan kaynakları eğitimi benim için dolu dolu geçti. 1 çalışmama rağmen kendimi eğitimden sonra gerçek bir insan kaynakları uzmanı olarak hissettim. Artık bende bir İK üssü ailesi üyesiyim. İmkanım olduğu müddetçe içim rahat gelebileceğim bir evim oldu. Herşey için teşekkürler

 1. BENGÜŞubat 15, 2018 at 4:09 pm

İK üssünden aldığım insan kaynakları uzmanlık eğitimi çok verimli ve eğlenceli geçti. 8 haftanın nasıl geçtiğini bile anlamadım. Erkan hoca gerçekten kimlere nasıl davranması gerektiğini çok iyi biliyor ve insan psikolojisinden çok anlıyor. Eğitim tercihimin burası olduğu için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

 1. MERVE EROLŞubat 15, 2018 at 4:04 pm

Buraya gelmeden önce tereddütlerim vardı. İyi bir insan kaynakları eğitimi alacak mıyım? Memnun kacak mıyım vs gibi.. Şimdi iyi ki gelmişim diyorum. İk da çalışmak isteyen istemeyen farketmez kişisel gelişim olarak da bana çok şey kattığını düşünüyorum. Erkan bey harika bir eğitmen, yol gösterici isteyen herkese şiddetle İk üssünü tavsiye ederim.

 1. YASEMİN ERMAN ARIKANŞubat 15, 2018 at 3:59 pm

Kesinlikle bilgilendirici, farkındalık yaratan, hiç sıkılmadan ve ders kaçırmadan devam ettiğim, nasıl bittiğini anlamadığım bir insan kaynakları eğitimiydi. Eğitimin sonunda tüm grup tekrar farklı bir eğitimde buluşmak için sözleştik. Erkan bey örnek alabileceğim iyi bir konuşmacı ve eğitimci. Hayatımda ender yerinde olmak istediğim niteliklere sahip harika bir ev sahibiydi. Herşey için teşekkürler. Erkan Bey’in her zaman dediği gibi ; kendime yeni şeyler katan, değişen ve gelişen bir birey olarak buradan ayrılıyorum. Sevgilerimle İK ÜSSÜ

 1. MELTEM YOLDAŞŞubat 15, 2018 at 3:45 pm

İş hayatına uzunca bir ara verdiğim dönem içerisinde kendim için birşeyler yapmalıyım artık dediğim an internette İK üssünü farkettim. Sekiz haftalık insan kaynakları yönetimi eğitimi bugün itibariyle tamamladık. İyiki farketmiş, iyi ki İK üssüyle Erkan Hocayla tanışmışım. Satış kariyerinden sonra insan kaynakları alanında çalışmak için can atıyorum. Kattıklarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

 1. BUSE TURALŞubat 15, 2018 at 3:38 pm

Sevgili Erkan Çifte hocamız ile tanışıp ondan insan kaynakları eğitimi aldığıma çok mutluyum. Çünkü hayata bakış açımı değiştirdi. Burada gönül rahatlığıyla eğitim alabilirsiniz. İK ÜSSÜ’nün size katacağı güzellikleri kaçırmamalısınız. Herşey için çok teşekkür ediyorum, saygılarımla

 1. Mustafa GÜRŞubat 15, 2018 at 3:33 pm

Keyifli, eğlenceli, ufuk açıcı yeni şeyler öğrenip hiç bitmesin diyeceğimiz, kendimizi ve etrafımızdaki herkesin değişmesini sağlayabileceğimiz bir insan kaynakları eğitimi için mutlaka ik üssü’ne gelin ERKAN ÇİFTE ile tanışın.

 1. Yücel Ş.Şubat 15, 2018 at 11:16 am

İnsan kaynakları eğitimi denildiğinde ilk akla gelmesi gereken kurum İK ÜSSÜ ve eğitmen Erkan Bey olmalı.Gerek anlatımı ile gerek tecrübesi ve bilgi birikimi ile öğrenilmesi gereken herşeyi bana kattığı için teşekkür ederim.

 1. Aysun AktenŞubat 13, 2018 at 2:27 pm

Haftalarımın su gibi aktığı, tam yeni başladım derken biten, tadında doyulmaz bir süreçti. İnsan kaynakları eğitimi ortamı sıcak samimi, hocamızın bitmeyen enerjisi , güler yüzü ile iyi ki geldim dediğim bir ortam oldu İK ÜSSÜ .

 1. Ceren S.Aralık 18, 2017 at 11:05 am

Kariyer hedefimdeki daimiliğime en büyük katkum gerek fikirleriyle gerekse verdiği en gerçek insan kaynakları uzmanlık eğitim bilgisiyle Erkan Çifte. Her şey için teşekkürler…

 1. Betül V.Aralık 18, 2017 at 10:53 am

Akıcı ve güzel üslubu ile derslere ayrı bir keyif kattığı için Erkan Çifte’ye teşekkür ederim. Hem insan kaynakları eğitimi aldım hem de güzel vakit geçirdim.

 1. Özge ŞimşirAralık 10, 2017 at 12:57 pm

İK ÜSSÜ’ne geldiğim için öncelikle hiç pişman olmadım. Gerek ders olsun gerek yaklaşım olsun çok samimi ve içtendi. Birçok kursa gittim moda mod ders anlatımı yapıldı. Yine aynı şey olur diye düşündüm. Fakat tam dersi oldu. Eğlenceli ve bir o kadar da eğitici bir insan kaynakları eğitimi oldu. Erkan hocama ve çalışanlara çok teşekkür ederim.

 1. Serkan ÇiçekKasım 28, 2017 at 2:53 pm

Eğitmenimizin psikolog olması insan kaynakları eğitimlerin keyifle geçmesi ve anlaşılır olmasında oldukça etkiliydi.

 1. Gamze Ç.Kasım 27, 2017 at 3:03 pm

Hem öğreten hem de eğlendiren bir eğitim oldu. İnsan kaynakları yöneticiliği adına çok şey katan bir eğitim. Farklı pencereden bakabilmeyi öğrendim. En önemlisi yapabileceğimi, kendime daha çok güvenebileceğimi öğrendim. İyi ki İK ÜSSÜ diyorum.

 1. Aslı KayaKasım 27, 2017 at 2:59 pm

İnsan kaynakları alanıyla ilgili detaylı eğitim almak isteyen herkes, güvenerek İnsan Kaynakları Üssü’ne gelmeli. Aklınızda şüphe olmasın.
Her şey için teşekkürler İKÜSSÜ

 1. Esra ÇevikKasım 22, 2017 at 7:39 am

Her dakikasını sıkılmadan dinlediğimiz, istediğimiz zaman sorduğumuz sorulara net bir şekilde cevap alabildiğimiz çok verimli bir insan kaynakları eğitimi oldu. Her zaman iletişim halinde olabilmemiz de çok güzel…

Çok teşekkürler İK ÜSSÜ…

 1. İpek KarbuzKasım 20, 2017 at 3:30 pm

İlk görüşmeye geldiğimde tereddütlüydüm ama iyi ki İK ÜSSÜ’nü tercih etmişim. Erkan Bey’in katkıları çok fazla. Kendisinden insan kaynakları yönetimi eğitimi aldığım için kendimi özel hissediyorum. Kurum olarak da ciddi ve samimi bir ortam sağlıyorlar. Her şey için çok teşekkür ederim.

 1. Mustafa Ö.Ekim 19, 2017 at 9:20 am

İnsan kaynakları eğitimi boyunca her derse büyük bir istek ve bir o kadar da heyecanla katılım sağladım. Kimisinin içeriği bana ağır gelmiş olsa bile Sevgili Erkan Hoca’mızın bunu çekilir kılması sayesinde tüm derslerden Keyifle bilgi almış oldum.

 1. MehmetEkim 19, 2017 at 9:17 am

İnsan Kaynaklarında farklı bir yaklaşıma sahip eğitim aldık. Türkiyedeki insan kaynakları yapısının da bu kültürle gelişmesini ve uygulanmasını isterim.

 1. Semra AydınEkim 11, 2017 at 11:23 am

10 yıllık çalışma hayatımda almış olduğum en keyifli insan kaynakları eğitimlerinden biriydi.Özellikle uygulamalar ve ödevler konuları daha iyi anlamamızda etkili oldu. İK ÜSSÜ’ne bu yararlı eğitim içeriği ve sunumu için çok teşekkür ederim.

 1. İnci KarataşEkim 11, 2017 at 11:20 am

Gerçekten benim açımdan çok keyif alarak geldiğim bir yer oldu. Aslında buraya gelmeden önce hep kafamda sıradan bir kurs olarak görmüştüm ama o şekilde olmadı. Derslerin hem uygulamalı hem de keyifli bir anlatımla geçmiş olmasından dolayı çok memnun kaldım. Hem bilgi alarak eksik kaldığım yönleri tamamladım hem de keyif verici bir insan kaynakları yönetimi eğitim programı oldu. Özellikle dersleri bu kadar güzel anlatan Erkan Hoca’ya çok teşekkür ediyorum.

 1. Büşra KırtılEkim 9, 2017 at 1:06 pm

İnsan kaynakları eğitimi çok eğlenceli geçti. Nasıl bitti 7 Hafta hiç anlayamadım. Hocamız çok yetkin ve bilgili bir insan. Bana çok şey kattı. İK ÜSSÜ’ne teşekkür ediyorum.

 1. Berat Hantal VidinelEkim 9, 2017 at 1:05 pm

İlk ders itibari ile Erkan Bey’in kendisini dinletici ses tonu ve herkese hakim olabilmesi insan kaynakları eğitimi için doğru karar verdiğimi gösterdi. Tüm derslere ilk etapta katılamamış olsam da geldiğim kadarıyla benim ufkumda farklı değişiklikler yarattı. Çok teşekkür ederim.

 1. Hafize K.Eylül 6, 2017 at 12:21 pm

Branşım olmadığı halde, farklı bir bakış açısı kazanmak ve gerek özgeçmişimi değerlendirebilmek, gerekse de mülakatlarda her iki taraftan bakabilmek için “İnsan Kaynakları Eğitimi” almaya karar verdim. Google’da arama yaparken öncelikle iddialı ismi dikkatimi çekti: “İK ÜSSÜ” Sonra da eğitmenin Psikolog olması..
Daha önce Beden Dili’nden Kalite eğitimlerine, meslek eğitimlerine kadar birçok eğitime katıldım. İş hayatımda da onlarca sözde profesyonel ile çalıştım. 7 haftalık eğitim sonucunda İK ÜSSÜ’ne şunları söyleyebileceğim:
Eğitime katılmak için aradığımda, gittiğimde içten ve samimi ilgisinden dolayı başta Duygu Hanım’a çok teşekkür ederim.
Erkan Bey’e; öncelikle profesyonelliğinden, bozulmayan konsantrasyonundan, benim gibi dikkati dağınık birini bile, hiç sıkılmadan 7 hafta hevesle gelmemi sağlamasından, herkese hoşgörü ile bakmasından, verdiği örneklerle eğitimi pekiştirmesinden, zihinde kalmasını sağlamasından ve öğrettiklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

İlk kez bir eğitimden mutlu ve bilgili ayrıldım. Ve benim için bir ilk: Bir başka eğitimde görüşmek dileği ile..

 1. Mert ÇobanEylül 6, 2017 at 12:19 pm

Sevgili Erkan Hocam ve Duygu Hanım;
Göstermiş olduğunuz samimiyet, içtenlik ve güleryüzünüz eğitim kalitesinin mükemmelliği ve eğlenceli olması bireysel olarak herkesle yakından ilgilenmeniz ve gerçekten bana bir çok şey kattığına inandığım için en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Herkese insan kaynakları alanında gelişebileceği bu değerli insan kaynakları kursunu tavsiye ediyorum. Sadece arkanıza yaslanın ve Erkan Hocaya kendinizi bırakın

 1. Meral AkdemirEylül 6, 2017 at 12:01 pm

İnsan kaynakları yönetimi kursunun başladığı günden son gününe kadar eğlenceli bir eğitim süreci geçirdik. Verilen ilginin kurs süresince kalmayacağını bilmek İK Üssü’ne olan güveni tamamlıyor. Her zaman tavsiye edeceğim ve başka eğitimlerine gözü kapalı katılabileceğim bir kurum. Herkese karşı verilen ilgi ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim.

 1. Sevgi TeberEylül 6, 2017 at 11:58 am

Tamamen tesadüf olarak bulmuş olduğum bu eğitim hem insan kaynakları olarak hem de hayata bakış açım olarak çok şeyi öğretti ve değiştirdi. “İyi ki” diyorum. Erkan Hoca gerçekten tanışılması gereken bir hoca. Yine bir iyi ki! İK Üssü’ne başarılar dilerim.

 1. Sezen BakarEylül 6, 2017 at 11:54 am

İnsan kaynakları yönetimi eğitimi çok verimliydi. Pek çok şey öğrenerek ve güzel insanlar tanıyarak programı tamamladık. Keyifli anlatımı için Erkan Hocamıza tekrar çok teşekkür ederim. Sevgiler.

 1. Mehmet DinçEylül 6, 2017 at 11:50 am

İnsan Kaynaklarında deneyimlere ve uygulamalara önem veren eğitim programı için İK ÜSSÜ ekibine teşekkür ediyorum. İnsan Kaynaklarında uzmanlaşmak isteyenlerin tek tercihi olacağını değerlendiriyorum.

 1. Neslişah AkdoğanEylül 6, 2017 at 11:46 am

Benim için çok verimli geçen bir insan kaynakları eğitimiydi. İnsan Kaynaklarına farklı bir gözle bakmamı sağlayan Erkan Hocama çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince derste öğrendiklerimi iş hayatımda uygulayacağıma söz veriyorum

 1. Tuğba Özkurt AkçimenEylül 6, 2017 at 11:44 am

Ders, kurs, eğitim anlamında tüm tabuları yıkan, şahane bir insan kaynakları eğitimi ve eğitmen… Keşke daha uzun sürseydi. Her şey için teşekkürler İK ÜSSÜ. Sevgiyle kalın.

 1. Dilan TurunçEylül 6, 2017 at 11:41 am

Alışılmış İnsan Kaynakları derslerinden farklı eğlenceli ve interaktif bir eğitimdir. Erkan Hocamıza güzel ve akıcı anlatımı için teşekkürler.

 1. Hüsna KARATemmuz 31, 2017 at 11:45 am

Önyargı ve korkularımla gelip daha sonra bu kadar eğlenceli ve yararlı bulduğum nadir insan kaynakları eğitimleriden bir tanesi… Erkan Çifte, hayat tecrübeleri ve bilgilerini bizimle paylaşarak bizim güzel bir eğitim dönemi geçirmemizi sağladı. Teşekkür ederim.

 1. Didem ÖZKANTemmuz 31, 2017 at 11:41 am

İnsan kaynakları kursuna başlamadan önce klasik kurslar gibi olacağını düşünmüştüm. Ama geldiğim ilk günden beri gerek sınıf ortamı olsun gerek Erkan Hocamız, bizlere yardımcı olan Duygu Hanım, Burcu Hanım; herkesin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Erkan Hocamızın bizimle paylaştığı bilgileri, tecrübeleri ve deneyimleri sadece iş hayatı değil genel bakış açımıza da çok şey kattığını düşünüyorum. Bugün kursun son günüydü. Söylediğim cümle “Keşke başa sarabilsek!”
Her şey için teşekkürler!

 1. Semih SÖNMEZOĞLUTemmuz 31, 2017 at 11:36 am

İnsan kendini geliştirmek ve hayatta başarılı olmak ister. Gittiğim her kursta, katıldığım her eğitimde kendime bir şeyler katabilme anlamında sürekli düşünürüm. Ve o eğitim bittiğinde kendim bakarım ve gerçekten bir şeyler katabilmiş miyim diye kendime her zaman sorarım. Bu soruyu şuan kendime sorduğumda beklentimden daha fazla şeyler katabildiğimin cevabını verebiliyorum. Karşılamaların sıcaklığı, Erkan Hocanın insan kaynakları eğitiminin kalitesi, her şey mükemmeldi. Her şey için teşekkürler. Kariyer basamaklarını adım adım çıkarken verdiğiniz katkıları unutmayacağım. Tekrar Teşekkürler…

 1. Kübra BULUTTemmuz 31, 2017 at 11:30 am

Daha kayıt olmadan başlayan ilgi, alaka ve yönlendirmenizle iyi bir ekip olduğunuzu kanıtlamıştınız. İnsan kaynakları eğitimleri netlik, samimiyet ve geri bildirimler sayesinde iyiki dediğimi belirtmek isterim. Erkan Bey, Duygu Hanım ve Burcu Hanım; sizler için iyi şeyler ve güzel dileklerde bulunmak az gelir. Bu süreçte arkadaşlarıma ve bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım, bize gösterdiğiniz güzel davranışlar gibi güzel şeylerle karşılaşırsınız.

 1. Pınar GÖKÇINARTemmuz 31, 2017 at 10:38 am

Mükemmel… Tek kelime ile eğitmenimiz Erkan Çifte hem İnsan Kaynakları ile ilgili verdiği eğitimde anlatımı ile, yaklaşımı ile harikaydı. Ezber değil yapacağınız işin mantığını öğrenmek istiyorsanız, kendinizi sorgulamak kişisel gelişim alanında da eğitim almak istiyorsanız hepsini tek bir eğitim içinde isteseniz de istemeseniz de öğreniyorsunuz. Kesinlikle zaman kaybı veya maddi kayıp değil! Hayatımda aldığım, bana faydalı olan tek kurstu. Bunun için Erkan Hoca ve ekipteki bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

 1. İclal NergizTemmuz 3, 2017 at 2:31 pm

Congratulations
Hepiniz çok tatlı ve çok enerjiktiniz. Hayatın neresinde olursanız olun, böyle güzel tecrübeler, insan kaynakları eğitimleri, dostluklar: kurmaya vesile… İşte her neyse  Deneyin, görün, yaşayın ve kazanın! Sevgiler elbette İK ÜSSÜ…

 1. Aysun KÜÇÜK YAĞLIKARATemmuz 3, 2017 at 2:22 pm

İK ÜSSÜ ‘nde dersler değerli Erkan Hocamızın sunumuyla bilhassa ülkemizdeki İnsan Kaynakları mesleğinin karanlıkta kalmış yönlerine ışık tutar nitelikte işleniyor. Sadece ülkemizin şartlarıyla değil verilen örnekler, yaşanmışlıklar ve bu alanda çok iyi bir donanıma sahip hocamızın tecrübeleri sayesinde geniş bir ufukla insan kaynaklarını görmemize ve öğrenmemize olanak sağlanıyor. Hep bir yenisini ekleyerek kazanmaya devam edeceğim bilgilerimin başında Erkan Hocamın da dediği gibi “İnsan Kaynakları çalışan personele dokunabilen bir el olmalıdır.” ilkesini benimseyerek bu mesleği icra edeceğim. Teşekkürler İK ÜSSÜ…

 1. Hazal CihangirTemmuz 3, 2017 at 2:15 pm

Kursa ilk başlarken sıkıcı eğitimlerden birine gidiyorum diye düşünmüştüm. Çok şükür ki yanılmışım. Erkan Bey gerçekten işinde uzman ve eğlenceli anlatımıyla bu insan kaynakları eğitiminin güzel geçmesini sağladı. Haftasonu olmasına rağmen gelmekten hiç sıkılmadım  Tabi ki öğrettikleri ve kazandırdığı yeni bakış açıları için ayrıca teşekkür ederim. Benim gibi insan kaynakları hakkında hiçbir şey bilmeyen biri için çok şey öğrendim diyebilirim. Burcu ve Duygu Hanım’ ın da hakkını yememek lazım. Her zaman çok güleryüzlü ve anlayışlılardı. Bu eğitime iyiki katılmışım dedim. Her şey için teşekkür ederim.

 1. Simay AksuTemmuz 3, 2017 at 1:16 pm

İK ÜSSÜ’ nü ilk internetten görmüştüm. Başlayıp başlamamak üzerine tereddütlerim olmuştu. “Bana ne katar, yararı olur mu” gibi sorular sormuştum kendime. Ve şuan 7. haftanın bitecek olmasıyla anladım ki çok doğru bir yere gelmişim. İleride Erkan Hocamızın bize gösterdiği, öğrettiği gibi bir İK’ cı olmayı çok istiyorum. Buna da inanıyorum. Destekleriniz için, güzel geçen 7 hafta için çok teşekkürler.

 1. Özlem ÇelikTemmuz 3, 2017 at 1:07 pm

Öncelikle hocamız ve kurs süresince bizimle ilgilenen Duygu Hanım’a sonsuz teşekkürler. Erkan Hocam alanında gayet bilgili, anlaşılır bir dille sahip olduğu bilgileri bize aktardı. Eksik olduğum noktalarda farklı bir açıdan bakmayı, öğrendiklerimi uygulamayı gösterdi. İnsan kaynakları kursuna başlamadan önce oluşan tüm soru işaretleri dersler ilerledikçe kayboldu. Bu noktada Erkan Hocamızın etkili iletişim kuruyor olması çok önemliydi. Kendisine ve emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim, iyiki bir şekilde yollarımız kesişti.

 1. Merve Sema KobaşTemmuz 3, 2017 at 12:58 pm

Severek eğitime gelmek hayatımda çok yaptığım bir şey değildi. Enerjinize, verdiğiniz bilgilere, sempatinize ( tüm ekip, çalışma kadronuz) çok teşekkür ederim. İnsan Kaynaklarının gülen yüzü İK ÜSSÜ

 1. Çimen KüçükTemmuz 3, 2017 at 12:49 pm

Tesadüfen denk geldiğim bu insan kaynakları eğitimine iyiki gelmişim. Eğitim ve ortam harika. Hocamız süper, anlatımı inanılmaz… Arkadaşlık ortamı da sıcak ve samimi. Kaçırılmayacak bir eğitim, kesinlikle değerlendirin. Hayata bakış açınızı değiştirin

 1. Fidan KAPLAN SOLMAZHaziran 5, 2017 at 10:35 am

Öğrenmenin yaşı olmadığını duymuşuzdur hep. Teorik bilgileri bir kenara bırakarak uygulamalı olarak yapılan etkinlikler bir kurstan öğrenmek istediğinizi karşılıyor. Aslında açlık duyduğumuz şey bilgi değil insanlarla paylaşarak öğrenmek. Teşekkürler İK Üssü.

 1. Mertcan AÇIKHaziran 5, 2017 at 10:29 am

Beklentilerimin üstünde farklı bir insan kaynakları eğitimiydi. Keşke bitmeseydi… Keşke sınıfta kalma olsaydı ; eminim ki bilerek kalmak isteyeceğim bir eğitimdi. Her şey için teşekkürler İK ÜSSÜ.

 1. Betül DURMUŞHaziran 5, 2017 at 9:58 am

Çok eğlenceli ve keyifli bir insan kaynakları eğitimiyle geçen 7 haftaydı. Nasıl gideceğim her hafta diyerek başladığım bir kursun son gününde olmanın verdiği bir burukluk doldu içime. Kursta öğrendiğim teorik ve uygulamalı bilgilerin hayatıma çok katkısı olacağını düşünüyorum. Muhtemelen yakanızı bırakmayacağım

 1. İnci SEVENHaziran 5, 2017 at 9:55 am

Eğlenceli bir insan kaynakları yönetimi eğitimiydi. Desteğiniz ve yardımlarımız için teşekkür ederim İK ÜSSÜ.

 1. Hülya ATASOYHaziran 5, 2017 at 9:45 am

İK’ nın aslında ne kadar eğlenceli bir alan olduğunun farkına vardım. Öğrendiklerimi çalışma hayatım boyunca uygulamak isterim. Her şey için teşekkürler İK ÜSSÜ.

 1. Ece KAHRAMANOĞLUHaziran 5, 2017 at 9:40 am

Düşündüğüm, beklediğim getirinin çok daha fazlasını aldığım insan kaynakları eğitimi. Teşekkürler.

 1. Elif AKDENİZHaziran 5, 2017 at 9:37 am

Eğlenceli, dolu dolu aldığım bir insan kaynakları eğitimiydi. Ne zaman soru sorsam cevapsız kalmadı. Ticaret amacından çok gerçekten bir şeyler veren bir yer İK ÜSSÜ. Hocamız gerçekten çok iyi ve bilgili. Her şey için teşekkürler…

 1. Merve ALPERHaziran 5, 2017 at 9:35 am

Bir kez bile slayttan açıp okumayarak, her zaman, her dakika kendi fikirlerini bizden esirgemeyen, eğitimin pratik anlamda nasıl olabileceğini gösteren bir hoca tanıdığım ve bu insan kaynakları eğitimini böyle iyi niyetli bir kurumdan İK ÜSSÜ’nden aldığım için çok çok çok memnunum.

 1. Deniz Aytaç ERKHaziran 5, 2017 at 9:21 am

İK Üssü ile insan kaynaklarına dair bildiğim her şeyi yeniden sorgulamayı ve öğrenebilecek çok fazla şeyin olduğunu keşfettim. Burada edindiğim bilgiler ile kendimi yeniledim ve kariyer planımı daha doğru oluşturmayı başardım. Erkan Bey ve tüm ekibi oldukça keyifli, donanımlı ve çok yönlü yol göstericiler…

 1. Merve ÇelikHaziran 5, 2017 at 9:16 am

Devamı gelsin diyebileceğim, daha çok uygulama yapmayı isteyebileceğim, her noktada yardımını ve desteğini yanımda görebileceğim bir insan kaynakları eğitim kurumu olduğu için özellikle teşekkür etmek isterim. 2 yıl önce başladığım profesyonel iş hayatıma daha net bir çizgi ve bilgi ile (eğitim sayesinde) ilerleyeceğim. Kariyer hayatımda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarım… Teşekkürler İK ÜSSÜ

 1. Neslihan CanHaziran 5, 2017 at 8:54 am

İnsan Kaynakları alanında oldukça verimli bir eğitim aldığıma inanıyorum. Güzel bir 7 Hafta geçirdim. Gerek Erkan Bey gerek tüm personel çok güleryüzlüydü. Burada olduğum için çok mutluyum. Her şey için teşekkürler.

 1. Elif ÖzağdaşHaziran 5, 2017 at 8:13 am

Tavsiye üzerine gelmiştim. İyi ki gelmişim. İK’ yı bir kez daha sevdim. Teşekkür ederim Erkan Hocam…

 1. Demet KAYHAN SEVGİMayıs 29, 2017 at 10:10 am

İK Üssü’ne karar verme aşamasında yaptığım araştırmalar beni sıcak bir ortam ve verimli bir eğitime getirmişti. Doğru bir karar olduğunu son gün eğitimim bitene kadar hissettim. İK Üssü ekibinden sıcak bir iletişim ve rahat bir ortam gördüm. Erkan Hocamın tecrübesi ve bunu benim anlayabileceğim sade ve akıcı bir dille aktarması İK’ ya ilgimi ve bilgimi arttırdı. Bundan sonra da sizlerle görüşebilecek olmam da bir desteğim olduğunu hissettirdi. Her şey için teşekkür ederim. Görüşmek ümidiyle.

 1. Nagihan KeçeliMayıs 3, 2017 at 3:45 pm

Eğitime gelmeden önce çok kararsızdım, faydalı olur mu olmaz mı diye düşündüm ama şuan insan kaynakları eğitimimin bittiği için çok üzgünüm  Çok faydalı bir eğitim dönemi geçirdim ve burada geçirdiğim her an çok kıymetli ve faydalıydı. Erkan Hoca’ma ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 1. Binnur ÖzdemirMayıs 3, 2017 at 3:21 pm

Eğitim kariyer alanında çok başarılı, verimli ve oldukça eğlenceli geçti. Uygulamalı bir eğitim sistemleri var. İnsan Kaynaklarında önce insanı sevmeyi değer vermeyi öğretiyorlar. İş kanunlarına oldukça vakıf bir hocamız var. Ben çok memnun kaldım. Gördüğüm bu insan kaynakları uzmanlık eğitimi iş hayatımda kullanmayı düşünüyorum.

 1. Pınar ÇağlayanMayıs 3, 2017 at 3:07 pm

İnsan Kaynaklarına ilk adımı sizinle atmış bulunmaktayım ve bu süreç içerisinde sizlerle olduğum için çok mutlu oldum. Erkan beyin anlatımı dışında bana kazandırmış olduğu öz güven için teşekkür ediyorum.

 1. Ayşe YıldırımMayıs 3, 2017 at 2:47 pm

Erkan hoca çok pozitif ve sıcak kanlı. İnsan kaynakları eğitimimiz çok keyifli geçti. İş hayatında ve özel hayatta işimize yarayacak bilgiler edindik. Erkan hocaya ve ekibine çok teşekkürler…

 1. D.Mayıs 3, 2017 at 2:40 pm

İnsan Kaynakları Üssünde aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Yeni bir kariyer hedeflediğim şu günlerde İK konusunda temel oluşturmama yardımcı oldu. Erkan hocanın ders modülleri dışında da, sorduğumuz her soruya içtenlikle yardımcı olması kesinlikle artı bir değer. İK ÜSSÜ’nden temel İK eğitimi almış olmak verdiğim en iyi kararlar arasında.

 1. Tuğçe OkşanMayıs 3, 2017 at 1:51 pm

Her ders eğlenceli ve canlıydı. Öğretici olmasını saymıyorum bile. İnsan Kaynakları alanında hiç tecrübem olmamasına rağmen şu anda 4 -5 yıllık deneyimim varmışcasına öz güvenim tam! Erkan hocamıza ve Burcu hanıma bu güzel 7 haftalık deneyim için teşekkürler! Not: İlüzyon yaptırmayın. Korkabilirsiniz

 1. Duygu SarakMayıs 3, 2017 at 1:47 pm

İK ÜSSÜ; İK ile ilgili bilgileri kısa zamanda öz bir şekilde yansıtan verimli bir insan kaynakları eğitim programı sunuyor. Özellikle Erkan Hoca’nın zevkli programı ile İnsan Kaynakları alanında ilerleyen ya da ilerlemeyi düşünen herkes için son derece faydalı olabilecek önerebileceğim bir program. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 1. Betül SancaklıMayıs 3, 2017 at 1:41 pm

İnsan Kaynakları departmanı ile psikoloji alanının birbiri ile özdeşleştiğini savunuyorum. Erkan Hoca ile psikoloji alanındaki deneyimleri ve insan kaynakları yönetimi eğitimi sunumu ile çok verimli bir kurs sürecini tamamlamış oldum. Teşekkür ederim.

 1. Handan YekelerMayıs 3, 2017 at 1:36 pm

Bu alanda sektöre girecekler için, kariyer yapmak isteyenler için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir insan kaynakları eğitim kurumu. Özellikle başlangıç için Erkan Bey’in de samimi desteğiyle kendinize güven duyabileceksiniz.

 1. Özge ElmasNisan 30, 2017 at 12:48 pm

Bitmesini istemediğim bir eğitim oldu. 2 ay öncesindeki ben’le şuan ki “ben” arasındaki farkı hem ruhsal hem iş hayatımda hissettirdi  Her şey için teşekkürler…

 1. Ayşe AkdemirNisan 13, 2017 at 10:54 am

Herkese Merhaba,

İKÜSSÜ’nün eğitimlerinden biri olan İnsan Kaynakları eğitimine katıldım. İnsan kaynakları eğitimini sadece bu konuyu bilmeyenler değil, herkes almalı. Şahsen ben bu konuları lisans ve yüksek lisans eğitimlerimde görmüş olmama ve iş hayatında da fiilen uyguluyor olmama rağmen çok iyi kazanımlar edindim ve sonuçlarını hemen aldım. ‘Ben bunları zaten biliyorum, yapıyorum’ diye düşünmeyin asla. Her zaman farklı bir bakış açısı elde edebileceğiniz, Erkan beyin deneyim ve donanımıyla, Burcu Hanımın güler yüzü ve samimiyetiyle farklı bir dünyaya adım atacağınız keyifli bir eğitim olacak. Aynı zamanda güzel arkadaşlıklar ve sosyal bir çevre de edinebilirsiniz. Emeklerinden ve katkılarından dolayı herkese teşekkürler.

Bildiğim bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir. SOKRATES

Sevgiyle Kalın…
Ayşe Akdemir

 1. Gül KÜLÜŞLÜMart 27, 2017 at 12:57 pm

Tadına doyamayacağınız bir yemek,bir sonraki sezonu gelse de bir an önce izlemek istediğiniz bir dizi gibi tekrar tekrar gelmek isteyeceğim bir insan kaynakları kursu oldu.Erkan Bey ve Burcu Hanım’la tanıştığım için mutluyum.Çok dinamik ve öğretici geçen 7 hafta idi.Her zaman desteklerini hissedeceğiniz bir kuruluş. Hoşça kalın,güzel kalın..

 1. Hale BillikMart 27, 2017 at 7:07 am

İnsan kaynaklarını öğrenmek ve bu konuda uzmanlaşmak isteyen herkesin severek ve isteyerek gideceği bir eğitim.İnsan kaynakları eğitimi çok öğretici ve keyifliydi. 7 hafta boyunca eğitimden çok verim aldığımı düşünüyorum.Erkan hocamızın dersi anlatış şekli ve konuları öğrencilere işleyebilme yeteneği harika. İnsan kaynakları konusunda her zaman destek alabileceğiniz,sorularınızı rahatlıkla giderebileceğiniz tam bir IK ÜSSÜ.
Belirtmek isterim ki İnsan kaynaklarının bildiğiniz sandığınız yönlerini Erkan hocayla tekrar gözden geçirip keşfedeceksiniz.

 1. CemalMart 5, 2017 at 12:49 am

Erkan Hoca İK yönetimi konusunda çok başarılı bir uzman. Doğrusunu söylemek gerekirse insan kaynakları eğitimini almadan önce kafamda acabalar vardı ama insan kaynakları eğitimini aldıktan sonra kafamda ki sorular olumlu bir şekilde cevap buldu. Bu yüzden burdan Tekrardan Erkan Hocam başta olmak üzere emeği gecen Burcu, Oğuzhan, Berrin, Duygu ve diğer arkadaşlara teşekkürlerimi gönderiyorum. Umarım her zaman bu şekilde başarılı ve güler yüzlü olursunuz

 1. NUR HAKAralık 23, 2016 at 8:11 am

İK ÜSSÜ kesinlikle gidilmesi gereken bir insan kaynakları eğitim merkezi. Erkan Hoca ve ekibi hepsi birer hazine hepsinden öğreneceğiniz o kadar değerli bilgiler var ki. Sımsıcak bir ortam. İlk başta acaba yine o sıradan kurslardan mı olacak korkusu yaşarken daha ilk dersten iyi ki gelmişim dediğim bir kurstu İK YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI. İyi ki sizleri tanıdım iyi ki böyle bir eğitim merkezi ülkemizde mevcut.

 1. Dilara SönmezlerKasım 28, 2016 at 5:07 am

İnsan kaynakları eğitiminin bitmesiyle ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. Klasik kalıplardan çıkarak, uygulamalarla, örneklerle ve yaşanmışlıklarla çok keyifli 2 ay geçirdim. Çok güzel insanlar tanıdım bu süreçte. Hep iyi ki dediğim bir insan kaynakları eğitimi oldu. Her sorumu sabır ve ilgiyle cevaplayan, dersin en verimli şekilde geçmesi için elinden geleni yapan Erkan Bey’e, sıcak ve samimi davranışları için Burcu Hanım’a çok teşekkür ederim.

 1. Naz ATASOYKasım 2, 2016 at 7:40 am

İk ÜSSÜ ekibine Burcu Hanım’a  Erkan Bey’e  içten teşekkürlerimi sunuyorum. Harika bir insan kaynakları eğitim programında yer aldım. Her şeyden öte insana değer konusunda farklı bakış açısından bakmayı gösteren Erkan Hoca’ya teşekkürler. Sizleri tanımak güzeldi

 1. Aylin AdanırEkim 9, 2016 at 9:22 am

Çok keyif alınarak gecirilmiş 8 hafta… Erkan Hoca’nın anlatımıyla akılda kalıcı bir insan kaynakları eğitimi… samimi neşeli bir ortam .. istediginiz zaman gelebilirsiniz sorabilirsiniz .. yardımları … kurs bitti ama ben her başım sıkıstığında yardıma ihtiyacım olduğunda çekinmeden gideceğimden eminim.. teşekkürler iküssü… teşekkürler Erkan Çifte ve teşekkürler bize her hafta sunumlarımızı eksik etmeyen Burcu..

 1. Doğukan GüneşHaziran 22, 2016 at 5:09 am

Hayatımda ilk defa bir eğitim programından hiç sıkılmadan oflamadan puflamadan, her dakikasından keyif alarak ve derse gitmek için gün sayarak bir insan kaynakları eğitim programını tamamladım. İnsan Kaynakları Yöneticisi olma kararı verdikten sonra kendimi İk Üssünde buldum. Tavsiye üzerine Erkan hocamız ile tanıştım ve eğitim almaya karar verdim. Başta Erkan hocamız olmak üzere İK üssü çalışanları sıcak ve samimi bir ortamın baş mimarlarıdır. Her konuda bizden desteklerini esirgemeyen ve eğitim için her türlü imkandan bizi faydalandıran İk Üssüne Çok teşekkür ederim, iyi ki İstanbul’un bir ucundan kalkıp taaa oralara eğitim için gelmişim.

Teşekkürler

 1. Hafize GaripHaziran 20, 2016 at 5:41 am

İk Üssü’ne kayıt yaptırmayı düşündüğümde zaman ayırma konusunda zorluk yaşayacağımı, çalışırken hafta sonunu da eğitime ayırmamın beni çok yoracağını düşünmüştüm. Fakat insan kaynakları eğitimi o kadar sürükleyici, dolu dolu ve ilgi çekici örneklerle ilerledi ki her dersi hiç ertelemeden zamanında aldım. Uzun süredir insan kaynakları bölümünde çalışıyor olmama rağmen eksiklerimin çok olduğunu görüp eksiklerimi tamamlama fırsatı buldum. Erkan hocaya, Burcu hanıma ve tüm ekibe teşekkür ediyorum. İK ile ilgili eğitim almak isteyenlere İK Üssü’nü kesinlikle tavsiye ediyorum.

 1. Coşku ÜçtaşHaziran 18, 2016 at 4:48 pm

Erkan hoca ve ekibine sonsuz tesekkur ederek baslamak istiyorum  kesinlikle bir insan kaynaklari egitiminden de ote insanin ufkunu acan ve kisisel gelisimine olumlu etkileri olan bir egitimdi. Inanilmaz keyifli vakit geçirdim. Mesleki yasamima da cok olumlu katkilari oldu. Hersey icin en onemlisi de “ictenliginiz ” icin tekrar tesekkurler..

 1. Esra YALÇINMayıs 19, 2016 at 10:52 am

Uzun zamandır İnsan Kaynakları Sertifika programı ile ilgili arayış içerisindeydim. İnternette araştırırken ”İK Üssünü ” gördüm.Daha önce bu programa katılan kişilerin yorumlarını okudum,siteyi inceledim ve gayet hoşuma gitti..Sonrasında kurumu aradım Eğitim Direktörü Burcu Hanım’la görüştüm.Program hakkında çok güzel bilgi verdi.Telefondaki yaklaşımı da çok güzeldi.Açıkçası çalıştığı kurumu çok iyi bir şekilde temsil ettiğini söyleyebilirim.(Kurs süresi boyunca bu konudaki düşüncelerimle ilgili yanılmadığımı gördüm) Sanki orada çalışan biri değil de aile üyesiymiş gibi sıcak davrandığını hissettim.Kaydımı yaptırıp dersime başladım.Açıkçası şunu söylemeden de geçemeyeceğim.Bu kadar geniş kapsamlı bir program nasıl da bu kadar kısa bir sürede biter ve ne kadar faydalı olur diye kafamda soru işaretleri vardı.Ancak programa başladıktan sonra bu fikrim tamamen değişti.Eğitmenimiz Erkan ÇİFTE’nin ders anlatışı,sunumu,konulara hakim oluşu,örneklerle ve sınıftaki çalışmalarla tamamlaması alanında ne kadar profesyonel olduğunun göstergesiydi.Derse geleceğim günleri iple çekiyordum diyebilirim.Derslerimiz anlaşılır,akıcı ve keyifli geçiyordu.Zamanın nasıl geçtiğine programın bittiği güne inanamadım.
İyi ki tercihimi bu kurumdan yana kullanmış olup Erkan Hocam ve ekibiyle tanışma fırsatı yaratmışım kendime.Sizlerin de tercihinizi İK Üssü’nden yana kullanmanızı tavsiye ederim.
Her şey için sonsuz teşekkürler.

Sevgiyle kalın.

 1. HASRET CENANMayıs 1, 2016 at 4:24 pm

Öncelikle Erkan Hoca ya çok teşekkür ediyorum.İnsan kaynakları eğitiminin güzel geçmesinde çok önemli etkisi bulunmakta.Anlatması ve vermiş olduğu gerçek yaşanmış örnekler ile hafızalarımıza kazınmasını sağlaması çok güzel.Kursum bittiği için üzülüyorum ama bitmedi çünkü Erkan Hocamızdan öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum kurslara devam etmek istiyorum.Burcu Hanımı unutmamak lazım o güler yüzü ile bizi karşılaması samimi ve içtenliğini hepimizin içini ısıtıyor ve çok teşekkür ediyorum.

 1. Gökçe UsluNisan 27, 2016 at 11:21 am

İnsan kaynakları sertifika programına katılmaya karar verdiğimde kafam oldukça karışıktı. İşten bana kalan kısıtlı zamanımı dinlenemeden feda etmek başta oldukça zor geliyordu. İk üssünde Erkan hocanın ilk dersine katıldığımda bu düşünce birden bire değişti. Dersin anlatılış tarzı, içeriği ve saatleri ile birlikte çok etkili bir eğitim süreci geçirdim. Uzak bir lokasyondan buraya ulaşmama rağmen her pazar içtenlikle derslere katıldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Erkan Hocanın pozitif enerjisi, bilgi birikimi, öğrencilerine yaklaşım tarzının bunda en etkili faktörler olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Burcu hanımın da öğrencilere olan yaklaşımı ve ilgisi ile etkili bir ekip çalışmasının ortaya çıktığına inanıyorum. Bundan sonraki İK üssü eğitimlerini merakla takip ediyor olacağım. Her şey için çok teşekkürler.

 1. Münevver yetginNisan 24, 2016 at 11:12 am

Ben İK üssünden çok memnun kaldım. Eğitmenimiz Erkan Çifte’nin anlatımı çok kuvvetli ve beni çok heveslendirdi. İnsan kaynakları eğitime olan hevesimi artırdı. İK üzerine bilgi sahibi oldum ve kullanma şansım oldu. Burcu Hanımın güler yüzlü ve pozitif enerjisi eğitime değil kendi evimize geliyormuş gibi his uyandırdı. Aktarılan bilgiler çok güzeldi bittiğine üzülüyorum. Ama eğitimlere devam edip, İK üssü ile iletişimimi koparmak istemiyorum. İK üssüne çok teşekkür ederim bana kattıkları ve ailenin bir parçası olduğumu hissettirdiği için.

 1. Öznur Sevgi BacaksızNisan 24, 2016 at 11:06 am

Öncelikle Erkan Hocam ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.Erkan Hocam bana bu insan kaynakları eğitiminde sadece nasıl bir ik uzmanı olunur değil hayatta nasıl bir bakış açımız olmalının da cevabını verdi. İnsan kaynakları eğitimleri oldukça yararlı, kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada Burcu Hanım’a da katkılarından ve enerjisinden dolayı sonsuz teşekkürler.

 1. Ayşegül ŞahinNisan 12, 2016 at 12:34 pm

Yakalarını bırakmayı pek düşünmediğim, her dersine koşarak geldiğim, insan kaynakları eğitimimin bittiğine çok üzüldüğüm kurum.
Erkan Hoca’ya ve birlikte çalıştığı herkese çok teşekkürler.
İyiki İK ÜSSÜ’nü tanımışım.

 1. CennetNisan 2, 2016 at 3:48 pm

İnsan kaynakları egitimi çok faydalı ve keyifliydi. Erkan bey ‘ e ve İK ÜSSÜ’ne içten teşekkürlerimle.

 1. Serap DokuzkardeşlerMart 6, 2016 at 6:05 pm

Öncelikle şunu belirtmeyelim ki sıkılmadan süreci tamamladığım çok farklı bir insan kaynakları eğitimi oldu.
Hocam Erkan Çifte’nin önderliğinde almış olduğum İnsan Kaynakları eğitimini, İK alanında çalışan veya çalışmak isteyen herkese samimiyetle tavsiye ederim. Erkan hocanın İK’cı kimliğinin yanı sıra psikolog olması da bence süreci farklılaştıran önemli bir etken…
Derslerde anlatılan konular, hayatın ve iş yaşamının gerektirdiklerine dair alışılmışın dışında örnekler ve sürprizlerle dolu.

Ayrıca İnsan Kaynakları Üssü’nde görev yapan arkadaşlar da bir harika… Sevgili Burcu Gözütok eğitim süreci boyunca bizlere güler yüzüyle ve tüm içtenliğiyle destek oldu. Umarım başka eğitimler sayesinde de tekrar bir araya gelme fırsatı buluruz.

Sevgiler…

 1. Gizem TanrıkuluAralık 30, 2015 at 12:28 pm

Benzer eğitimleri bir çok yerde bulabilirsiniz ancak en iyisini arıyorsanız doğru yerdesiniz.İK ÜSSÜ bir aile ve bu ailenin parçası olduğunuzu hissediyorsunuz.Egolarınızı kapıda bırakıp eğlenceli anlaşılır ve hayatınıza yön verecek bir insan kaynakları eğitim sistemi mevcut  8 haftanın bu kadar kısa olduğunu hiç bilmezdim.Her şey için çok teşekkür ediyorum

 1. Özge AydınAralık 28, 2015 at 11:31 am

İnsan Kaynakları dediklerinde aklıma ilk gelecek eğitmen, koç Erkan Çifte diyebilirim, 3 saat ders dinleyip zamanın nasıl geçtiğini anlamamak olağanüstü birşey  Ortam içerik anlatımların bu kadar akıcı ve akılda kalması muhteşem
Eğitim Direktörümüz Burcu Gözütok, o sıcak kanlılığın güleryüzün herşeye değerdi teşekkürler
Kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız İK ÜSSÜ ailesiyle tanışmanızı tavsiye ederim

 1. Duygu AYTARAralık 28, 2015 at 6:59 am

İnsan Kaynakları Üssü ailesine ve Erkan Çifte hocam’a akıcı ders anlatımı ve samimiyeti için çok teşekkür ederim. Benim için çok güzel bir deneyim oldu.Diğer eğitimlerden çok farklıydı.Bitmesini istemediğim bir eğitim oldu. İnşallah hep iletişim halinde oluruz.
Harikasınız
Sizi Seviyorum:)

 1. Beyza TuyluogluAralık 12, 2015 at 11:41 am

Erkan Hoca kesinlikle sıkıcı olan belli bi yerden okuyup gecen kendini begenmis hocalardan degil. Her zaman rahatlikla bir seyler sorabileceginiz, kurs bittikten sonrada rahatlikla danisabileceginiz biri. Burcu Hanimi anlatmama gerek yok kendisiyle bir kere konusmaniz yeterli olacaktir:) Kariyerime en dogru yerde en iyi insan kaynakları egitimiyle basladim sizde cok dusunmeyin ve egitimin tadini cikarin

 1. Güleycan AlsatAralık 10, 2015 at 11:38 am

Merhabalar. Öncelikle ben de ik eğitimi için bir çok yeri araştırdım diyebilirim. Görüşmeye geldiğimde ortamın rengarenk ve butik oluşu Burcu Gözütok hanım tarafından güleryüzle karşılanmam, her bilginin yeterince sunulması, çıktığım anda oraya dönüş yapıp kayıt yaptıracağıma dair eminlik oluşturdu bende  Ders esnasında ve haricinde merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla sorabilir ve güleryüzle cevabını alabilirsiniz garanti verebilirim. Her hafta geldiğimde keşke bitmese dediğim,eğitime başladığımız ilk haftadan itibaren Erkan Çifte hocamız tarafından derin ve sıkıcı detaylara inilerek değil az öz ve de en güzel şekilde faydalanmamız adına bilgiler sunuldu bizlere. Burcu Gözütok hanıma ve Erkan Çifte hocamıza aklımıza takılan her şeyi her zaman sorabilme imkanımız ve bizleri ihmal etmemeleri verdikleri en büyük artıdır bana  İnsan kaynakları eğitimi sürecinden ve sayelerinde tanıştığım arkadaşlardan da çok memnunum. Her zaman bana destek olacaklarından eminim, ve her zaman uğrayacak bir kapım olduğunu bilerek ayrılmak beni çok mutlu etmiştir. Kariyer hayatıma başlangıç aşamasında aldığım en güzel ik eğitimiydi diyebilirim. Teşekkürlerimi bir borç bilir gelecek olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim

 1. Aysun KocabıyıkAralık 9, 2015 at 9:59 am

insan Kaynakları konusunda eğitim almaya karar verdiğimde bir çok yeri araştırdım. Üniversiteler veya diğer firmaları incelediğim. İnsan Kaynakları Üssü’ nün saat aralıklarının benim için uygun olduğunu gördüm, sonrasında eğitimcimiz Erkan Çifte’nin psikoloji eğitiminin olduğunu öğrendim; bu benim için önemliydi. Çünkü İnsan Kaynaklarının, eğitim, tecrübe ve insan psikolojisiyle paralel ilerlediği kanaatindeydim. Görüşmeye gittiğimde de Burcu Gözütok’un pozitif enerjisi zaten çok düşünmeme gerek olmadığının kanıtıydı. her hafta sonu üf..püf.. yaparak gittiğim eğitimden her seferinde mutlu ayrıldım. Öğretici,eğlenceli ve kazanımları yüksek bir program… tabii daha devamı var çünkü sizi her zaman orada görmek istiyorlar, kimse kurtulduğunu zannetmesin. İnsan Kaynakları Üssü ‘nün parçası olan herkese çok teşekkür ederim. Genç grup arkadaşlarımı tanımak ayrıca güzeldi. sevgiler

 1. Adem BUYURMANAralık 9, 2015 at 8:59 am

Öncelikle Erkan ÇİFTE hocamiza ve Burcu GÖZÜTOK a güler yüzlerini eksik etmedikleri icin teşekkür ederim. İnsan kaynakları dersleri gayet bilgilendirici ve eglenceliydi. Hocamızın anlatım sekli örnekli anlatimlari dersten kopmammamızı sağladı. İnsan kaynakları eğitim programına katildiğim için memnunum.

 1. Ayşem Ece YALÇINKAYAAralık 7, 2015 at 12:47 pm

İnsan kaynakları eğitim programına kaydolduğum günden beri iple çektiğim gidince de güzel anılarla dönmemi sağlayan tadı hala damağımda kalan ve bana göre çok kısa süren bir insan kaynakları eğitim dönemi oldu. Her şeyden önce eğitimde kendimiz gibi olmamızı sağlayan, yolumuzu bulmamız için kocaman okyanuslardaki deniz fenerleri gibi yol gösterici tavrıyla bizi kendisine hayran bırakan Eğitmenimiz Erkan ÇİFTE’ ye, her eğitim günü bizleri tüm inceliği, samimiyeti ve pozitifliği ile karşılayan Burcu GÖZÜTOK’ a ve en önemlisi güzel ve samimi bir ekip olduğumuza inandığım grup arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. En kısa sürede İK ÜSSÜ ile diğer eğitimlerde birlikte olmak ümidiyle….Saygılarımla.

 1. Begüm ÖzelKasım 8, 2015 at 7:40 pm

İk üssü ailesinin bir parçası olmaktan çok memnunum. Burcu Hanımın her geldiğimizde bizi güler yüzle karşılaması. Erkan hocanın dersleri pratik ve güzel örneklerler anlatmasından çok memnun kaldım. İnsan kaynaklarının sadece işe alım olmadığını daha fazlası olduğunu ve meslek ile ilgili kafamdaki soru işaretlerini yok etti. Son olarak Erkan hocaya ve Burcu hanıma tekrar teşekkür ederim. Görüşmek üzere

 1. Özge KüçüksoyKasım 8, 2015 at 3:56 pm

Çok ama çok memnun kaldım. Bana çok şey kattınız.İyi bir ikcinin bilmesi gereken herşeyi öğrendim.Bunun için Erkan Çifte hocama çok teşekkür ederim.Ayrıca Burcu Gözüktok’ada güler yüzlülüğü ve sevenciliği içinde teşekür ediyorum.Hayatım boyunca görüşebileceğim herşeyi danışabileceğim bir hocam var artık sizleri seviyorum :))

 1. Senem ÇakırKasım 6, 2015 at 1:00 pm

Muhteşem bir insan kaynakları eğitim programiydi her haftasıyla, güler yüzüyle karşılayan Burcu ya ve verdiği her bilgisi için Erkan Cifteye ve İK ÜSSÜ’ne sonsuz teşekkürler.

 1. Burçak DikmenKasım 3, 2015 at 9:33 am

Tüm iş hayatım boyunca hep satış ve pazarlama departmanlarında çalıştım. Yöneticilik yaparken İnsan kaynaklarının bazı fonksiyonlarını mecburen kullanıyorsunuz. Bilerek uygulamak ve detaylarını öğrenmek isteğiyle eğitim arayışına başladım. İK Üssü ile internette arayış yaparken karşılaştım. Eğitim Direktörü Burcu Gözütok ile görüşmelerimiz başladı. Kendisi konuya çok hakim: Öncelikle beni dinleyip sonra neden İK Üssü konusunda detaylı bilgi verdi. Kendisiyle konuştuktan sonra eğitim arayışımı bitirdim ve budur dedim. insan kaynakları eğitimi hakkında bilgi almak için görüşmeye gittiğimde rengarenk koltuklar ve sıcacık ortamı görünce doğru kararı verdiğime bir defa daha emin oldum. Dersler başladı ve Uzm. Psikolog Erkan Çifte ile tanıştık. Bir eğitimcinin psikolog olması gerçekten çok önemli bir artıymış. Daha önce katıldığım çoğu eğitimde eğitimciler kendi başarı öykülerine ağırlık vermişlerdi. Erkan bey sekiz hafta boyunca insan kaynaklarının stratejik insan kaynakları ,işe alım mülakat, eğitim, ücretlendirme, performans değerlendirme, kariyer yönetimi, çalışan memnuniyeti gibi tüm fonksiyonlarını detaylı bir şekilde uygulamaları ile anlatmaktadır. Her hafta eğitim sonunda ders notları dağıtılmakta aynı zamanda da mail olarak gönderilmektedir. Keyifle okuduğum şaşırtmazsan kazanamazsın kitabını da okumanızı kesinlikle tavsiye ederim. Kaçırdığınız dersleri diğer gruplardan tamamlama şansınız da oluyor. Zaten çok önemli bir işiniz yok ise ders kaçırmak istemeyeceğinizden eminim. Bittiği için gerçekten üzüldüğüm tek eğitim oldu. Konusunda uzman ve doğru bilgiyi uygulanabilir şekilde çok net anlatan Uzm. Psikolog Erkan Çifte ve Eğitim Direktörü Burcu Gözütok’u tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çok teşekkürler.

 1. Çağla ÇağlayanKasım 2, 2015 at 5:48 pm

İKÜSSÜ’den kapıdan içeri girdiğim ilk andan itibaren o kadar pozitif elektrik aldım ki hiç tereddüt etmeden kayıt oldum. Kayıt sırasında ve insan kaynakları eğitimi süresince sanki uzun zamandır tanıdığım bir arkadaş gibi , eğitime gittiğimiz her hafta boyunca bizi güleryüz ile karşılayan Burcu Hanım’a çok teşekkür ediyorum J
8 haftalık Eğitim süresince eğlenerek çok güzel bilgiler edindim diyebilirim . Erkan Hoca’nın anlatışı ve bize dostça yaklaşımı keyifli bir eğitim geçirmemizi sağladı. Sadece İK anlamında değil hayata dair aklınıza gelebilecek birçok konuda bakış açısı getirdiğini söyleyebilirim..
Bu süre içinde hem güzel dostluklar edindim hem de Kadıköy’de uğrayabileceğim bir kapı edindim.. Her şey için teşekkürler Erkan Hocam, teşekkürler İküssü J

 1. ASLI ÇİÇEKKasım 1, 2015 at 6:54 pm

O kadar güzel bir insan kaynakları eğitim süresi geçirdim ki.. Hiç bitmesini istemediğim, her gidişimde aynı isteği hissettiğim ender kurslardan biri oldu.. Erkan Hoca’ma ve orada çalışan tatlı mı tatlı, güler yüzlü Burcu Hanım’a buradan kocaman sevgilerimi gönderiyorum:) Sizlerle tanışmış olmak çok güzeldi..

 1. Pelçin kardaşEkim 31, 2015 at 10:23 pm

Erkan hocaya, Burcu hanıma öncelikle çok ama çok teşekkürler ilgi alaka samimiyet pozitiflik ve temiz kalpleri için
Erkan hoca ve İK ÜSSÜ için yazılanlar o kadar doğru ki derslerin bitmesini hiç istemediğim hatta şimdiye kadar zevkle katıldığım tek kurs. Her ders bir terapi gibi eğitici öğretici çok sey katti gerçekten.En önemlisi de Kadıköye uğrarsanız cikip bir cay için güzel sohbet edebileceğiniz bir ortam.Beylikdüzünden kalkip her hafta sonu gelmeme değdiği için tekrar tekrar tesekkurler IK ÜSSÜ

 1. Racife SAĞLAMEkim 31, 2015 at 6:21 pm

İKÜSSÜ ‘nde 8 haftalık eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım. İnsan kaynakları eğitimi süresince hem eğlenceli hemde bilgilendirici zamanlar geçirdim. Ortamın sıcaklığı,arkadaşlıklar ve kıymetli hocamız Erkan Çifte. Eğitimimizin bilgi dolu olmasının yanı sıra Erkan hocanın etkili ve aktif anlatımıyla bir an olsun sıkılmadan algılarımız açık bir şekilde konularımızı tamamladık. Eğitim aldığım dönem içinde katıldığım mülakatlarda bu eğitimin faydasını ve bana verilen bilgilerin kıymetini anlama fırsatım oldu. Öyle ki mülakatta gelecek her soruya ve her koşula donanımlı olduğumu hissettim.Beni mülakata alan yetkililerin bir adım önünde olduğumu hissetmek ayrı bir mutluluk verdi. Mülakatı başarıyla geçerek iş hayatına girdiğim ilk zamanlarda dahi kıymetli hocamızın yönlendirmeleri ve sorularıma verdiği yanıtlar oluşabilecek ikilemlerden kurtulmamı sağladı. Bütün içtenliğim ile İK ÜSSÜ çalışanlarına ve Erkan Çifte hocamıza teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

 1. MineEkim 5, 2015 at 12:27 pm

Bir şeyi dinlerken genelde 20 dakikada dinlediğim şeyden kopuyorum, sıkılıyorum, dikkatim dağılıyor. Fakat İK Üssü’nde aldığım İnsan Kaynakları Yönetimi eğitiminde böyle bir sorun yaşamadım. Çünkü Erkan Bey çok iyi bir anlatıcı. Sıkmıyor, interaktif bir şekilde anlatıyor. İnsan Kaynakları süreçlerini ana hatlarıyla ve kilit noktalarıyla öğrendik. Erkan Hoca’nın insan psikolojisiyle ilgili bilgileri de derse serpiştirmesi benim dersten aldığım verimi arttırdı.

 1. mehtap öncelEkim 4, 2015 at 9:26 am

sondan başlayıp sevgili Erkan Hocam ve İK ÜSSÜ’ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. , hayatıma girdikleri için şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü algım ve bakış açım değişti ve gelişti,

 1. Nihan KurtTemmuz 30, 2015 at 7:20 pm

İnsan Kaynakları Üssü’yle internet aracılığıyla tanıştım ve ufak araştırmalar sonucu hızlıca kayıt oldum.Daha ilk dersin sonunda iyiki buraya yazılmışım dedim.Erkan Hoca’mın ilk günden kursun sonuna kadar verdiği pozitif enerji her hafta insan kaynakları eğitim kursuna keyifle ve bu hafta neler öğreneceğim heyecanıyla gitmenizi sağlıyor.Ders esnasında aktardığı güncel örnekleri,kendi tecrübeleri,değerli düşünceleri ve tavsiyeleri sayesinde inanılmaz yararlı bilgiler öğrendim.Sadece bilgi aktarımı değil, aktardığı bilgilerin uygulamasını da size yaptırarak gerçekten öğrenmenize yardımcı olmakta.Erkan Hoca çok samimi,içten,güleryüzlü ve her zaman sizi dinleyip fikirlerini paylaşır.Gitmek isteyip de acabaya düşen herkesin hiç tereddütsüz İküssü’nü tercih etmesini öneririm.Bu keyifli eğitim programı ve herşey için Erkan Hoca’ya ve tüm İk Üssü ekibine çok teşekkürler

 1. DENİZ ŞENNisan 6, 2015 at 10:16 am

İnsan Kaynakları Üssü’yle tanıştığım an yeni bir bakış açısı yakalayacağımı tahmin edebiliyordum. İlk kulak dolgunluğu olsun diye başladığım insan kaynakları eğitim programı tüm departmanı tanımama,süreçleri anlamama güzel bir zemin oldu,uygulama noktasındaki faydaları işin başına oturduğunuzda daha iyi anlayabiliyorsunuz.Keyifle gidilen Kadıköy yolları aynı zamanda iş fırsatları yakalamanıza , ayrıcalıklı geri dönüşler almanıza yardımcı.Her şey bir yana kesinlikle Erkan Hoca tanınmalı diyorum.

İk Üssü ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

 1. Nazlı KuzrnŞubat 1, 2015 at 12:21 pm

Başladığımız günden bu yana hayatımda güzel gelişme ve değişim olduğunu gördüm.Hayatın bize yaptığı sürprizler vardır ki önlem almayı bırakın yön vermekte bile zorlandığımız zamanlar olmuştur mutlaka.Ne kadar mücadele edersek karşılığını almak bir o kadar zor oluyor.Açıkçası bu kadar önümü göremezken kafam karışıkken Sayın Erkan Çifte hocamın gösterdiği yol ve deneyim ayrıca verdiği örnekler ve eğlenceli sohbetler insan kaynakları eğitim kursuna gelmekle ne kadar doğru bir tercih yaptığımı kanıtlıyor.Kurs ortamımda tanıştığım ve hayatımda yer alan arkadaşlarım sizleri iyi ki tanımışım,arasam bulamazdım sizin gibi değerli ve tatlı insanları  ANLATILMAZ YAŞANIR diye sloganımı yapmak isterim,denemek bir şey kaybettirmez hayata bir de denemekten başlayın emin olun pişman olmayacaksınız.
Ayrıca değerli Ayça hanıma katkılarından dolayı ,tatlı dili ve güler yüzüyle her zaman yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum.
Erkan Hocam iyi ki tanıdım sizi iş hayatınızda başarılar diliyorum. Ayrıca Ömür hocama verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederim.

 1. Miraç ÜlkerOcak 28, 2014 at 9:47 am

Merhaba,

Deneyimim Kalite’de olmasına rağmen İnsan Kaynakları alanında kendimi geliştirmek üzere İKÜSSÜ’ ne kayıt oldum. İnsan kaynakları eğitiminin ilk dakikasından itibaren doğru yerde olduğumun farkına vardım. 8 haftada Erkan Bey’in deyimi ile bir ”insan kaynakları yorumum” oldu ve şuanda hem kalite hem insan kaynakları alanında çalışıyorum. Sizlere e-mail olarak gönderilen dokümanlar birer altın niteliğinde bende işin içine girdiğimde anladım!İKÜSSÜ’ nün en iyi yanı ise bizlere müşteri gözü ile bakmayıp ömür boyu eğitim olanağı sağlaması!Oğuzhan Bey’e de ilgisinden dolayı teşekkür etmek istiyorum kaçırdığımız dersler olduğunda bizlere bire bir ders verip eksiklerimizi kapattı için:)
Kısacası doğru yerde olmanın huzuru ve kattığı başarı için emeği geçen herkese teşekkürler!!

 1. BaharOcak 21, 2014 at 4:43 pm

İk Üssü kesinlikle kendinize doğru bir yatırım yapacağınız bir yer, insan kaynakları alanında çalışmak ve fark yaratmak en azından işinizi doğru yapmak ve anlamak istiyorsanız aradığınız yer İK ÜSSÜ’dür. Sıkılmadan insan kaynakları eğitimi almak, öğrenmek, her zaman yardım alacağını biliyor olmak çok güzel bir duygu. Samimiyetiniz, güler yüzünüz verdiğiniz doğru eğitim için Erkan hocaya ve arada bizim küçük kaprislerimizi çeken Oğuzhan’a çok teşekkür ederim.

Sevgiler İK ÜSSÜ

 1. Nuran sevinçliOcak 13, 2014 at 1:35 am

Tek kelimeyle insan kaynakları yönetimi eğitiminde ( kendimi buldum). başarılarınızın
devamını dilerim.Saygı ve sevgilerimle….

 1. Orhan ŞAHİNOcak 10, 2014 at 7:05 pm

Başta Değerli Hocam; Erkan bey
ve koordinatör kardeşim oğuzhan olmak üzere böyle bir insan kaynakları eğitim kuruluşu kurduklarının dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim .
Benim Şahsen bir ik eğitim kuruluşu seçerken aradığım bazı faktörlerin olması gerektiğine düşünüyorum.nedir bunlar;
-Hocası ve Orada çalışan personelleriyle beraber güler yüzlü cana yakın oluşu ilk tercihim.
– Daha sonra kurs ortamı ,kursun içeriği,kursu veren eğiticinin gerçekten olaya bakışı belkide en önemlisi derse hakimiyeti benim için çok önemli
ben bunların ve dahada fazlasının bu eğitim kuruluşunda olduğunu düşünüyorum ders içerisinde ilginç örneklemelerle,öğrenci katılım odaklı oluşuyla ister istemez o dersin akıllara yazılmasını sağlamaktadırlar.
Benim ve diğer arkadaşlarımın ik üssünü seçmemizde bu faktörler önemli tercih olmuştur. Belkide en önemlisi mezun olduktan sonrada o bağı koruması ve öğrencilerini takip etmesi ,tabiri caizse başımız sıkıştığında tecrübelerinden yararlanmamız bize yol göstermeleride taktire şahiyandır.
Tekrardan herkese çok teşekkür ediyorum Erkan bey sizi ve oğuzhan’ı çok seviyoruz
Saygılarımla ;
Orhan ŞAHİN

 1. Arife Ceren GürsoyOcak 9, 2014 at 3:09 pm

Erkan beyi danışmanlık aldığımız firmadan da tanıyorum, onunla birebir çalışmama rağmen ik eğitimine de bir öğrenci olarak katılmak istedim.

Çok da iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum, çok faydalı oldu. Bir kere Erkan bey gerçekten profesyonel bir eğitmen ve işinde çok başarılı. Çok renkli bir kişiliğe sahip ve ondan öğrenilecek çok şey var.

Sıkmadan eğlenceli bir program akışı var.

Mutlaka tavsiye ederim, % 100 müşteri memnuniyeti

 1. AysegülEkim 8, 2013 at 10:05 pm

Kapıdan içeri girdiğim an ne kadar doğru ve isabetli bir karar verdiğimi anladım. Dört dörtlük bir kurumda, müthiş keyifli ve son derece verimli bir insan kaynakları yönetimi eğitimi aldım. Sayfalar dolusu yazabilirim ama anlatılmaz yaşanır derler ya işte öyle  Bu ailenin bir üyesi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum, iyi ki tanıdım sizleri :)Güler yüzlü, sıcak, samimi, içten davranışlarından ve yardımlarından dolayı Oğuzhan beye ve emeklerinden dolayı muhteşem hocam Erkan Çifte’ ye sonsuz teşekkürler.. Başarılar diliyorum..

 1. PınarTemmuz 25, 2013 at 5:34 pm

Beklediğimden çok daha fazla verim aldım. Katıldığım sayısız insan kaynakları eğitimden ilk defa İKÜSSÜ %100 memnunum öneriye ihtiyacınız yok.

 1. Duygu YAYLAGİLTemmuz 25, 2013 at 5:14 pm

İnsan Kaynakları Üstünden aldığım ik eğitiminden çok memnun kaldım. Bizi çok güler yüzlü karşıladılar.

 1. DİLARA KÖÇMENTemmuz 24, 2013 at 4:52 pm

İnsan Kaynakları Üssü öğrencilerine kendilerini değerli hissettirmeyi bilen bir insan kaynakları yönetimi eğitim kurum Erkan hoca sayesinde geleceğe yönelik farkındalık oluştu kafamda

 1. Seda ÖztrkTemmuz 24, 2013 at 4:50 pm

Ben verilen hizmetten çok memnun kaldım. Çok başarılı bir insan kaynakları eğitimiydi, hiç bir eksiklik yoktu. Ayrıca Erkan hocamı tanıdığıma çok memnun oldum. Her soruma sıkılmadan cevap verdi artık İnsan Kaynakları Yönetimini daha çok seviyorum.

 1. EDATemmuz 24, 2013 at 4:44 pm

Eğitmenimiz ve kurumdaki çalışanlar gayet sıcak insanlardı. Eğitmenimiz insan kaynakları eğitimi esnasında her zaman akıcı, etkileyici bir konuşma tarzıyla bizi derse bağladı. ve bilgimize katkı sağladı.

 1. Melike KoçTemmuz 24, 2013 at 4:39 pm

İnsan kaynakları eğitiminden çok memnun kaldım. Eğitmen bilgilerini güzel ifade eden ve anlamayı örneklerle kolaylaştıran çok başarılı bir eğitmen.

 1. Nergis T.Temmuz 24, 2013 at 4:35 pm

İnsan kaynakları eğitimi ve eğitimciden çok memnundum. Eğitmenin eğlendirirken öğreten akıldı kalıcı bilgiler veren yönü benim düşüncelerimde önemli değişiklikler yarattı.

 1. DidemTemmuz 24, 2013 at 4:22 pm

İnsan kaynakları eğitiminden çok memnun keldım. Kaçırdığım dersler yüzünden buhrana kapılmadım. Zorunluluktan çok sorumluluk gibiydi. Esnek ve yapıcıydı.

 1. AliTemmuz 24, 2013 at 4:15 pm

Bordro konusunda üstün bilgiye sahip bir eğitimciden ik eğitimi aldığım aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

 1. UTemmuz 24, 2013 at 4:41 pm

Erkan hoca öğrencilerini geliştirmek açısından son derece bilgili ve öğrencilerine değer veren bir kişi onun öğrencisi olmaktan çok memnun oldum.

 1. Elif ErdoğanTemmuz 24, 2013 at 4:27 pm

Erkan Hocayı tanıdığım için çok mutluyum. Bundan sonraki hayatımda da görüşmek yaşam hakkında danışmak isterim.

 1. CerenTemmuz 24, 2013 at 4:24 pm

Eğitmen olmaya karar verirsem kesinlikle örnek alacağım kişi Erkan Çifte olur.

 1. Volkan E.Temmuz 22, 2013 at 12:54 pm

insan kaynakları eğitimi kursu boyunca anlatılan konular çok önemli ve çok faydalıydı. Benim için en yararlı ve kalıcı dersler mülakat teknikleri be bordrolama dersleriydi. teşekkürler herşey için.

 1. Ersan ÇTemmuz 22, 2013 at 12:52 pm

Erkan Hoca tüm kurs boyunca bilgi ve becerilerini çok iyi bir şekilde aktarabildi. Benim gelecek için kendime bir vizyon koymamı sağladı.Kendi adıma çok yararlı bir insan kaynakları yönetimi eğitimi oldu. bilgi ve beceri sahibi oldum

 1. Koray D.Temmuz 22, 2013 at 12:23 pm

Erkan Bey Insan Kaynakları Uzmanı olarak müthiş donanımlı bir insan. Konular ayrıntılı ve uygulanabilir anlatıldığından dolayı çok faydalı bir ik eğitimiydi.

 1. Pınar Ş.Temmuz 22, 2013 at 12:20 pm

Kişilerin isimlerini ilk günden hatırlaması ve hitap ederken isimle hitap etmesi önemsendiğimiz duygusunu sağlıyor. Klasik slayt üzerinden gitmemesi insan kaynakları eğitiminin daha verimli geçmesini sağladığını düşünüyorum. Erkan Bey sonsuz teşekkür ederim.

 1. Sevgi H.Temmuz 22, 2013 at 12:17 pm

Çok faydalı bir ik eğitim aldığımı düşünüyorum. Mükemmeldi teşekkür ederim.Erkan Bey bilgili, aktif, neşeli, adil gözlemci bir eğitmen iyiki gelmişim dediğim bir eğitim.

 1. Nurselin KTemmuz 22, 2013 at 12:12 pm

Aldığım bu insan kaynakları eğitiminden dolayı çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Akıcı zevkli anlatımıyla Erkan Bey ve İnsan Kaynakları Üssü ne teşekkür ederim.

 1. Pınar BTemmuz 22, 2013 at 12:05 pm

çekinerek geldiğim bu insan kaynakları eğitim kursunu çok mutlu ve bilgi dolu bitiriyorum. çok memnun kaldım. Çok Başarılı bir kurs ve ekip.

 1. Züleyha k.Temmuz 22, 2013 at 12:03 pm

İlk internet üzerinden bu insan kaynakları eğitiminin olduğunu gördüm. ve katılmak için can atmıştım. ilk fırsatımda İK ÜSSÜ’ne gelip kaydımı yaptırdım. Okuldan 2 sene boyunca aldığım derslerin dışında buradaki aldığım derslerden hiç zevk almadığım kadar zevk aldım. ve severek geldim. çok akıcı ve güzeldi dersler. Erkan Hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler. iyi ki tanımışım sizleri. Bu güne kadar aldığım eğitimlerle kıyasladığım zaman burada ki derslere zevk alarak geldim. ve zevk alarak dinledim. Erkan Hoca nın burada ki katkısı en başta geliyor.

 1. Eda ÖTemmuz 22, 2013 at 11:55 am

İnsan Kaynakları Üssü’nden aldığım ik eğitiminden dolayı çok mutluyum. dinamik, aktif, bilgili, enerjik, odağı üstünden çekmeyen çok başarılı biriydi.

 1. Merve E.Temmuz 22, 2013 at 11:53 am

İk eğitim kursu örnekler, uygulamalar her şey çok güzeldi. keşke daha uzun olsaydı bitmesini istemezdim.

 1. Fatih k.Temmuz 22, 2013 at 11:47 am

Eğitmenimiz sıcak kanlılığı ve sempatikliliği ile en sıkıcı konuları bile en zevkli hale getirebiliyor. İk eğitim içeriği, Eğitmen, ve eğitim ortamı, süresi ile beklentilerim gerçekleştiği için emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

 1. Pırıl Ö.Temmuz 22, 2013 at 11:15 am

Eğitmenimiz gerek sıcak tavrıyla gerek konusuna hakimiyetiyle çok verimli bir insan kaynakları eğitim süreci geçirmemizi sağladı. Her şey için çok teşekkürler Eğitim sürecini bitirdikten sonrada Erkan Bey in bize destek olduğunu bilmemiz motivasyonumuzu artırdı.

 1. Gökçe GTemmuz 22, 2013 at 12:25 pm

İK anlamında bambaşka bir bakış açısı kazandırdı. Birşeyleri değiştirme ve keyifli hale getirebilme düşüncesine sahip oldum.

 1. Meltem D.ATemmuz 22, 2013 at 12:09 pm

Eğitimcimiz Erkan Beyin alanında çok başarılı olduğuna inandım. Keşke kurs daha uzun sürseydi de kendisinden daha çok şey öğrenebilseydim.

 1. Zübeyde Y.Temmuz 22, 2013 at 12:07 pm

Mesleği konusunda başarılı Erkan Bey’i anlatacak söz bulamıyoorum. Çok başarılı ve mükemmel bir insan.

 1. İrem T.Temmuz 22, 2013 at 11:50 am

Eğitmenimiz Erkan Çifte’nin Teorik ve pratik bilgilerini objektif olarak sunabildiğini düşünüyorum.

 1. Ceylan MTemmuz 22, 2013 at 11:37 am

Eğitmenimiz kar amacı gütmeyen insanların gelişimine önem veren biridir.
Bu yüzden çok teşekkür ederim.

 1. HakanTemmuz 4, 2013 at 3:57 pm

okuduğum yorumlar doğrultusunda bu eğitimi almak için umarım yanlış karar vermem. 30 saatlik eğitimin doygunluğunu risk alarak değerlendirmek istemiyorum ama buradaki yorumlara güveniyorum bakalım.

 1. Sevgi HantalMayıs 27, 2013 at 8:40 pm

İK Üssü; İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerini uygulayarak öğrenebileceğiniz, sektörün önde gelen insanlarıyla tanışma fırsatı bulabileceğiniz, vizyonunuzu genişletebileceğiniz bir insan kaynakları eğitim kurumu.Hem sıcak hem içten hem de tecrübeli bu kadrodan “iyi ki yolum düşmüş” dediğim bir deneyim kazandım. Kurs bitince İK’ya olan bütün yaklaşımım olumlu yönde değişti:) İnsan Kaynakları ile ilgilenen herkesin kesinlikle uğraması gereken bir durak. Teşekkürler Erkan Çifte.

 1. Şirin YURTSEVERMayıs 8, 2013 at 2:06 pm

Mayıs/2011 tarihinde almış olduğum İnsan Kaynakları eğitimi dolu dolu geçti. Sn. Erkan Hocamızın üslubu, konuyu anlatış biçimi gerçekten mükemmeldi. Uygulamalı eğitimleri ile İK Üssü öğrencilerinin, hayata, eğitime, yaşama dair görecekleri, öğrenecekleri birçok püf noktası olduğunu düşünüyorum. Sn. Erkan Hocamızın göstermiş olduğu ilgi ve kendisinden almış olduğumuz pozitif enerji sayesinde eğitimimiz çok eğlenceli, hızlı ve yararlı geçti. Eğitim dokümanları da bilgilerimizi unutmamamız açısından çok faydalı oldu.
Yalnız eğitim sürecinde değil, daha sonrasında bile fikirlerinden, düşünce ve tecrübelerinden feyiz aldım. Hiç bir zaman öğrencilerinden desteğini esirgemeyeceğini gördüm.
Erkan Hocamı tanıdığım ve eğitiminde bulunduğum için çok mutluyum.
Saygılarımı iletiyorum.

 1. Can DoğanerMart 12, 2013 at 7:17 pm

Uzun ve sıkıcı akademik programlar yerine iş dünyasından tecrübeler edinebileceğiniz keyifli bir ortam mevcut.Teorik bilgilerden çok uygulamalı ik eğitimlerin yer alması eğitimin bence en güçlü yanı.Benim gibi iş dünyasına yeni atılacak olanlar için de iyi bir seçim olacaktır.

Başarılar..

 1. Derya BoraMart 5, 2013 at 5:53 pm

Öncelikle Erkan Hocama ve Elif Hanım’a kocaman bir teşekkür ile başlamak istiyorum . İyi ki sizi tanıdım .

Sekiz haftalık eğitim programın nasıl geçtiğini anlamadığım hatta bittiğinde üzüldüğüm bir eğitim oldu benim için her şeyi ile mükümmel bir eğitim süreci geçirdim . Erkan Hocamın şahane bilgi birikimi çok yol gösterici oldu. Elif Hanım’ın o güler yüzü sıcak ve samimi hali her şeyi ile dediğim gibi şahane idi.

Tavsiye üzerine kontağa geçtiğim ilk eğitim günümde acaba soruları ile yola çıktığım ama İküssü’nün kapısında içeri girdiğim an itibari ile tüm acabalarımın kaybolduğunu bir ortam idi.

İyiki varsın İküssü ve sizleri iyiki tanıdım

 1. NisaAralık 9, 2012 at 7:50 pm

Öncelikle merhabalar, üniversitede insan kaynakları bölümü okuduğum ve ik bölümünde staj yaptığım için başta bu insan kaynakları eğitiminin çok gerekli olduğunu düşünmesem de insan kaynakları eğitimne başladığım ilk dakikalarda bu düşüncem değişti. Daha sonra uygulan bir çok şeyin aslında yanlış olduğunu ve en doğru şekilde öğrenmemizi saylayan, bana çok şey katan Erkan hocama çok teşekkür etmek istiyorum. bu arada Elif’cimi unutmadım tabi ki  onun yeri ayrı.. görüp görebileceğiniz en pozitif kişi. Kısacası sıkılmadan severek dinlediğim ve gittiğim tek eğitim diyebilirim.

 1. Duygu ÇalıkEylül 15, 2012 at 11:45 am

İK Üssü, eğer bu alanda çalışıyorsanız gerçekten kullanabilceğiniz; henüz İK alanına adım atmamışsanız, içine girdiğinizde kendi kendinize ‘şunu nasıl yapacaktım’ diye sordurtmayan gerçekten pratik bilgileri aktarıyor. İlk ders öğrendiğim şeyler hala aklımda. Başta Erkan Hoca ve Elifciğim olmak üzere, tüm çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve samimiyet için teşekkür ediyorum.

 1. Selin YetimoğluTemmuz 29, 2012 at 5:59 pm

En başta her bir İnsan Kaynakları modülünün 3 saatte anlatılamayacağı, anlatılsa bile oldukça yüzeysel bilgi verileceği önyargısıyla başladığımı itiraf etmeliyim. Ancak Erkan Hoca’nın bu zaman dilimine uygun olarak özenle hazırladığı her aşamasında belli olan eğitim programında hem uzun zaman ayırma gereksinimi olmadan hem de sıkılmadan örnek ve uygulamalarla birlikte konular gayet detaylı şekilde işleniyor.
Bundan sonra hem Erkan Hoca profesyonel bir İnsan Kaynaklarcı olarak hem de İK Üssü eğitim kurumu olarak acil durumda danışılacaklar listemin üst sıralarında yer alacak.

 1. Harun ErReşitMayıs 19, 2012 at 1:19 am

İnsan kaynakları ve insana değer sevgi saygı hoşgörü herşeyde bir numarasınız…
bu kadar iyi olacağınızı düşünmüyordum…
hayallerimdeki gibi bir kurs ve kurs çalışanlarısınız sizler gerçek hayatta böyle kaliteli insanlarla tanışıp muhabbet ortamında bir kurs alacağıma pek ihtimal vermezdim…
başta erkan hocam olmak üzere tüm çalışanlara ve tabi elif hanıma
her şey için çok çok teşekkür ederim…
iyi ki varsınız güzel insanlar…
kurs araştıranlar varsa vu bu siteyi kursu görmüşseniz emin olun son durağınız burası olacaktır… olamlıdır…
bende çok araştırdım kursları… heryere baktım nerdeyse
ve ik üssü’ne karar verdim…
çok doğru ve isabetli bir karar vermişim…

 1. Sabri Çağatay DemirhindiNisan 17, 2012 at 12:22 pm

Aslında söylenecek çok söz var. Ancak en doğrusu şu olsa gerek “hayatınızın bir anında iküssü ile temas edersiniz ve bir daha bırakmak istemezsiniz. İk üssü artık sizin eviniz gibidir”
Herşey için çok teşekkürler…

 1. Sevgi AkNisan 7, 2012 at 8:52 pm

Hani derler ya ”Kelimeler Kifayetsiz Kalıyor ”diye işte İnsan Kaynakları Üssü için söylenebilecek tek şey.Sayfalarca yazılabilir ama yaşanmadan anlatılamaz.Herşeyi ile dört dörtlük bir insan kaynakları eğitim kurumu.Erkan beye engin tecrübesi ile verdiği mükemmel eğitim için,sevgili Elif hanıma bizimle sıcacık ve samimi olarak ilgilendiği için sonsuz teşekkürler…

 1. Orhan KarakurtMart 26, 2012 at 3:22 pm

İnsan kaynakları profesyonelleri arasında yerinizi almak istiyorsanız İK Üssü’ne uğramınızı tavsiye ediyorum. Başta Erkan Hoca olmak üzere kurumundaki tüm çalışanlarına 8 hafta boyunca verdikleri bilgi destek ve yönlendirmeleri için teşekkür ediyorum.

 1. Onur ÇekerŞubat 13, 2012 at 3:44 pm

Eğitimenimiz Erkan Çifte Bey insan kaynakları konusunda gerçekten bilgi ve tecrübesinden faydalanılması gereken bir profesyonel.Eğitimler çok pratik,eğlenceli geçiyor.Birçok konuyu çok pratik bir şekilde örneklerle öğreniyorsunuz.İK konusunda kariyerini ilerletmek isteyen herkese İK üssüne uğramalarını tavsiye ederim.

Satış Koordinatörü Elif Hanım’a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürüde çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

 1. Songül TüzinOcak 10, 2012 at 5:49 pm

İK’da kariyer hedefleyip,buna yönelik neler yapabilirim diye düşünürken yolumun kesiştiği Erkan Çifte’ye, kurumuna ve ekibine,hedefim doğrultusunda bana bir vizyon kattıkları,İnsan Kaynaklarını bütünsel ve öz bilgilerle ele alarak zamanımı etkin kullanmamı sağladıkları içi çok teşekkür ederim.
Bu eğitime üniversite son sınıfta Mersinden her hafta sonu İstanbul’a gelerek katıldım,buna değdi..Attığım bu adım beni şu an İnsan kaynakları yüksek lisans eğitimine ve bir tekstil firmasında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak çalışmaya kadar getirdi.
Bu alanda kariyer hedefi olan herkese tavsiye edebileceğim bir eğitim.

 1. Halise BurcuOcak 3, 2012 at 2:40 pm

Turizm firmasında insan kaynakları uzmanı olarak çalışıyorum.İşe alım ve iş hukuku alanlarında kendimi geliştirmem gerekiyordu.İnternet üzerinden bir çok araştırmalar sonucu İK ÜSSÜ ‘ne ulaştım çalıştığım için hafta sonu derslerine katıldım ve her cumartesi zevkle gittim çok keyifli dersler geçirdik.Erkan hocam sayesinde açıkcası çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. . .
Herkesin İK ÜSSÜ ‘nün farkını yaşamasını isterim.

SEVGİLER :)))

 1. AYŞE MERSİNAralık 28, 2011 at 2:20 pm

İK ÜSSÜ Kurumu’nun değerli eğitmeni Sayın Erkan ÇİFTE,
Bizlere iş hayatında edindiği tecrubeler ile örgütsel işleyişi sempatik, mizahi ve akılcı yorumlar ile harmanlayarak bizlere sunan aydın ve sektöründe fark yaratan lider bir eğitmendir.

Başarılarınız devamı dileği ile ..

 1. Burcu CEYLANAralık 26, 2011 at 3:24 pm

8 Hafta nasıl geçti anlaşılmadı Erkan Hoca,Emeğinize sağlık vermiş olduğunuz hizmet insan kaynakları eğitim odaklı öncelikle bunu belirteyim ortam çok güzel her anlamda uygulamalı gösteriliyor konular açık net bir şekilde karmaşık olmadan anlatılıyor.Söylenecek çok şey var uzatıp da okuyanları yormayayım kısacası diyorumki pişman olmayacaksınız Erkan Hocayı seçmekte..Bir gün size rakip olmak umuduyla diyorum Erkan Hocam:-)

 1. SaniyeAralık 5, 2011 at 6:30 pm

İnsan Kaynaklarına gecis yapmak istiyordum.Ne deneyimim ne de bu konuda bir egitimim vardi.İnternette İküssü’yle karsılastım ve iyikide karsılasmısım.Erkan bey sayesinde Ik konusunda bir cok bilgi sahibi oldum.Bu bilgileride etrafımdakilerler paylasınca,Ik bolumunde henuz calısmasam bile fahri İnsan kaynakları oldum:)

Sosyal hayattan kopmadan , kariyeriniz icin birsey yapmak istiyorsanız IKÜSSÜü ‘nu secin derim.

 1. OĞUZCAN BAŞTUĞAralık 4, 2011 at 7:23 pm

İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimini almaya karar verdiğimde bir çok eğitim kurumunu araştırdım ve İK Üssüne karar verdim. 8 haftalık eğitimin sonunda görüyorum ki çok doğru bir karar vermişim. Hem teoriyi hem de pratiği bize bir arada öğreten, yıllardır edindiği engin bilgi birikimini bize tereddütsüz aktaran, hem öğreten hem eğlendiren anlatım tarzıyla her birimizden birer İK uzmanı yetiştiren sayın hocam Erkan Çifte’ye ve tüm İK Üssü ekibine teşekkürler..

 1. Feride ÜRGENAralık 2, 2011 at 3:05 pm

İnsan Kaynaklarının ne olduğunu, daha da önemlisi ne olmadığını bu kadar kısa sürede, bu kadar kalıcı öğretebilen bir kurum ve eğitimci. Aldığım ik eğitimin sonunda yolumu çok daha net ve aydınlık görüyorum.

Profesyonel hayatta karşınıza çıkabilecek en keyifli ekip için, en kapsamlı eğitim programından faydalanma şansı verdiği için ve kariyer programıma eklediği dev basamak için Sn. Erkan ÇİFTE’ye teşekkür ediyorum.

 1. Dilara BaranAralık 2, 2011 at 4:09 pm

Üniversitede aldığım eğitim öğretmenlik olmasına rağmen atamam yapılmadığı için alan değiştirmek için ne yapmalıyım, ne yapabilirim derken internet üzerinden İnsan Kaynakları Üssü ile karşılaştım. Firma ve alan hakkında detaylı bilgiyi ilk önce Burcu Hanımdan aldım. Güleryüzlü, içten samimi bir karşılama ile başlayan ve kurs boyunca devam ediyor. Bu kursa ilk olarak başlama kararı almamda en etkili şey kursun UYGULAMALI olmasıydı. Bir eğitimci olarak teoriğin en akılda kalıcı olacağını biliyordum ve öylede oldu. Eğitimcimiz Erkan bey sayesinde ilk hafta hiç bir bilgimin olmadan katıldığım kursu İnsan Kaynakaları alanında tüm konulara vakıf olarak bitirdim. İnsan kaynakları adına ne öğrendiğsem hepsi Erkan Hocam sayesinde.İyi ki İNsan Kaynakalrı Üssünü seçmişim. Başta Erkan Hocama ve tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim…
İnsan Kaynakaları Eğitimi almayı düşünüyorssanız hiç düşünmeyin. İnsan Kaynakalrı üssü bu konuda en iyisi;)

 1. Nihan ÖnerKasım 6, 2011 at 7:47 pm

Bu insan kaynakları eğitimi benim mesleki açıdan gelişmeme yardımcı olduğu kadar, kişisel gelişimimede oldukça katkı sağladı. Erkan Bey ve Burcu Hanım’ın yüzlerindeki gülümseme işlerini ne kadar severek yaptıklarının bir kanıtı bence.. Eğitimimi tamamladım ve sertifikamı aldım ancak İnsan Kaynakları Üssü’yle hiç bir zaman bağımı kopartmayı düşünmüyorum. Herşey için çok teşekkürler..

 1. Gülşah AkkayaEkim 6, 2011 at 5:11 pm

Merhaba Herkese;

Uzun araştırmalar sonunda İK ÜSSÜ’ne yazıldım. Ve insan kaynakları eğitim kursu bittiğinde ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Erkan bey gerçekten hem konuya çok hakim hemde sunum tekniği çok kuvvetli biri kursa katılan herkesin yarar göreceğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra Erkan bey ve Burcu hanımın ilgili ve güler yüzlü olmaları da kurumu daha ön plana çıkarıyor bence.

 1. Elif BalıkçıEylül 29, 2011 at 11:17 am

Gayet kaliteli ve seviyeli insan kaynakları eğitim kurumu olduğuna inanıyorum.Eğitimin uygulamaya dönük olması Erkan Çifte Ve İnsan Kaynakları Üssü’nün farkını ortaya koyuyor.İnsan Kaynakları Yönetimi, benim için bu eğitimden sonra kesinlikle yapmalıyım dediğim ve yapabileceğime tam anlamıyla inandığım alan oldu.TEŞEKKÜRLER

 1. Gizem VarlıEylül 29, 2011 at 11:05 am

İnsan kaynakları eğitimini genel OLarak Değerlendirdiğimde bana çok faydası oldu.Erkan Bey’den aldığım bu altyapıyla İnsan Kaynakları alanında daha iyi olacağıma inanıyorum.

 1. Serkan AKANEylül 29, 2011 at 12:22 pm

İnsan Kaynakları dalında kariyer hedefleyen arkadaşlarımız için öncellikle İ.K Üssü Eğitim programını incelemenizi istiyorum.Karar vermeye başladığınız anda sizi çok tatlı ve güleryüzlü bir insan karşılayacak(Burcu Hnm)Vede size Niçin İ.K Üssü tercih etmeniz gerektiğini çok güzel bir dille anlatacak.Vede kesinlikle haklı…Eğitimlerimiz uygulamalı vede birebir diyolog içerisinde işlendiği için anlamamanız mümkün değil..Gerek anlatım?Gerekse bilgi olarak Sn Erkan ÇİFTE bu konuda EN İYİSİ diyebilirim.Araştırın bana hak vereceksiniz?Bütün arkadaşlarımıza çalışma hayatında başarılar dilerim..

Serkan AKAN
İ.K Üssü Öğrencisi

 1. Damla YılmazEylül 29, 2011 at 11:02 am

İnsan Kaynakları Üssü’ne başlamadan sadece eğitim bazlı geçeceğini düşünmüştüm.Ama öyle olmadı çok daha güzel oldu.Yapılan sohbetler,verilen örneklervs.çok eğlenceli ve güzel geçti:)

Teşekkürler İnsan Kaynakları Üssü

 1. Çağatay DemirhindiEylül 29, 2011 at 10:59 am

Eğitimcinin tüm katılımcılar ile birebir iletişim halinde olması eğitimi daha anlaşılır kılıyor.İnsan Kaynakları Eğitiminin dışında birçok eğitimde organize edilmeli, en azından benim beklentimdir.

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER…

 1. Kaan GÖGEBAKMAZEylül 22, 2011 at 8:47 pm

neden insan kaynakları üssünü tercih etmelisiniz?

1- Ülkemizde yeni yeni gelişmekte olan insan kaynakları departmanlarında uzmanlaşamamış nice uzmanlar(!) var EĞER Kİ SEN UZMANLAŞMIŞ UZMANLARDAN olmak istiyorsan,
2- Teorik ve pratik eğitimlerin ikisinide istiyorsan,
3- Erkan hoca gibi bir dost bir danışman bir arkadaş arıyorsan
4- eğitimin monotonluktan uzak eğlanceli ve neşeli olmasını istiyorsan
5- mesleki kariyerinizi değiştirmek veya yönlendirmek istiyorsan,
6- Profesyonel, kaliteli ve öğretici bir eğitimse aradığınız,

İŞTE BU SEBEBLERDEN ÖTÜRÜ İKÜSSÜ’NÜ TERCİH ETMELİSİNİZ!!!!!!

erkan hocam iyi ki seni tanımışsım sen iyi bir abi iyi bir dost iyi bir hoca ve iyi bir danışmansınız. hocam artık diğer arkadaşların belirttiği üzere bende kanatlarınızın altındayım

İYİ Kİ İNSAN KAYNAKLARI ÜSSÜNÜ TERCİH ETMİŞİM…

 1. Aysun PoyrazEylül 17, 2011 at 5:12 pm

Merhabalar,
6 yıl farklı bir sektörde çalıştıktan sonra ,insan kaynakları alanında kariyer yapmaya karar verdim ve eğitim almam gerektiğinin farkındaydım.
Zor olan ,eğitimi nereden almam gerektiğiydi?Kendi çapımda yaptığım araştırma sonunda iküssü dikkatimi çekmişti.Eğitim süresi yeterlimiydi,eğitim bittiğinde kendimi işe girecek kadar yeterli görecekmiydim? gibi kaygılarım vardı!
Kaygılarımla beraber eğitime başladım ve nasıl geçtiğini anlamadan bitti.Sözel ders olması nedeni ile biraz zorlanacağımı düşünüyordum,ama Erkan bey,dersleri o kadar zevkli hale getirdi ki, bırakın dersten sıkılmayı, 1 günde görülen ders süresinin kısa olduğunu bile düşündüm.Konuları,uygulamalı olarak ve eğlenerek öğrendim ve bugün Erkan bey sayesinde insan kaynaklarında işe başlamam için gerekli bilgi düzeyine ulaştığımı düşünüyorum.Ve işe başladığımda,takıldığım her konuda bana yardımcı olacağından eminim.Erkan bey’e bizlerle paylaştığı bilgiler için teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca ,danışmanlık yapan Burcu hanım’a da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. En başından beri bana verdiği güven,
kaçınılmazdı:)Hatta,iküssü eğitimine başlama kararımda etkin rol aldı,iyi ki de öyle oldu:)Burcu hanım’a,teşekkürlerimi iletiyorum. Biraz uzun oldu farkındayım ama,almış olduğum en zevkli eğitimlerden biri,ne yazsam az gibi geliyor:)
Son olarak,fazla yoruma gerek yok,Eğer sizlerde insan kaynakları alanında kariyer yapmaya kararlıysanız ,gelmeniz gereken tek adres İKÜSSÜ..
Sevgiyle kalın..

 1. Fatoş HazerAğustos 5, 2011 at 2:30 pm

Bu insan kaynakları eğitimi bana çok şeyler kattı.Öncelikle Erkan Hocaya (özellikle anlatımı ve örnekleri ile bambaşka bir bakış açısı sağladı) ve danışmanımız Burcu Hanım’a hersey ıcın çoook tesekkur ederım. Şehir dışından gelmem nedeni ile bana uygun bir ders proğramı hazırlamanız coook güzeldi.Ders saatlerindeki örneklendırmelerle, ogrencı katılımı uygulamalı bir işleyiş. Bu da akılda kalmasını sagladı. İnsan kaynakları bölümünde başarılı olmak istiyorsanız mutlaka bu eğitimleri almanızı tavsiye ederim Ama tabiki İKÜSSÜN den… Herşey için teşekkürler başarılar diliyorum…

 1. Fatma ŞahinTemmuz 27, 2011 at 5:26 pm

Merhaba
Kesinlikle çok zevkli ve eğlenceli bir insan kaynakları eğitim kursu.. ayrıca kalıcı bir insan kaynakları eğitimi olduğunu düşünüyorum..
Ezber bozan yönleri keyifli derslerin nasıl geçtiğini anlamıyoruz Özel bir kurumda orta derecede yöneticiyim ve diyorum ki eğitim şart:)
İnsan kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen tüm arkadaşlarımızı aramıza bekliyoruz,

İyi çalışmalar

 1. Serkan ÖzdemirTemmuz 27, 2011 at 5:04 pm

Merhaba ben Serkan:
İnsan Kaynakları Üssü nde uzmanlık eğitimi aldım. Gerçekten şuan mesleki bilgi olarak araştırma yönü olarak eğitim bana çok şeyler katdı.eğitim süresinde ve eğitim bitdikten sonra erkan bey hep iletişim içerisindesin oldum sorduğum her soruya cevap aldım.
Şuan TURKAŞ AŞ de İNSAN KAYNAKLARI UZMANI olarak çalışıyorum.
Kafama takılan her soruyu Erkan beye soruyorum.
Eğer insan kaynakları alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu eğitim kaçmaz.
SERKAN ÖZDEMİR
.

 1. Alparslan BakaTemmuz 19, 2011 at 1:22 pm

1.5 yıldır bordro ve özlük işleri konusunda özel sektörde hizmet vermekteyim ve bu insan kaynakları eğitimi kursuna geldikten sonra bu konuda gercekten fazla bir bilgim olmadıgını gördüm, hocamız Erkan Çifte bey gercekten çok iyi bir şekilde ilgilenerek içten anlatımıyla yorulmaz bünyesiyle:)) bizi gercekten bu işin bilincine ulaştırdı çok teşekkür ediyorum..

 1. Pınar YancıTemmuz 18, 2011 at 11:45 am

Nereden başlamam gerektiği konusunda kararsız kalmıştım.Bir çok firma ile görüştüm.Hangi eğitimin daha iyi olacağı ,kimin nasıl ne şekilde eğitim verdiğini araştırırken İKÜSSÜ ne rastladım…Hayatımın değişim ve yön veriş adresi oldu diyebilirim.
Erkan Bey kendini bu konuda çok iyi yetiştirip geliştirmiş bir yönetici…Bu sayede herkesin anlatabileceği ezber konuları dışında, yaşanmış olaylar ile örnekler veriyor ve size çalışırken nasıl yollar izleyebileceğinizi öğretiyor.
İnsan Kaynakları Bölümü ne yapıyor gerçekten öğrenmek istiyorsanız şiddetle İKÜSSÜ nü tavsiye ediyorum…
Sevgiler ve Saygılar…

 1. BÜŞRAHaziran 29, 2011 at 10:42 am

bu kursa katılmadan önce çok araştırdım,başlarken bi önyargı vardı içimde ama daha ilk dersten sonra doğru yere karar verdiğimi anladım.erkan bey gerçekten bu konuda hem bilgili hemde anlatım biçimi çok iyi..derslerin uygulamalı oluşu ve ders saatlerinin insanı yormayacak şekilde planlanması da benim gibi çalışan insanlar için ayrıca önemliydi.bu insan kaynakları eğitimini almak isteyenlere tavsiyem erkan hocayla mutlaka tanışmaları:)kariyerimde bana yeni ufuklar açan insan kaynakları üssü’ne çok teşekkürler…..:))

 1. buket doğanHaziran 6, 2011 at 9:51 am

‘Gerçekten değdiğini düşündüğünğüz ve iş hayatınıza çok fazla artısı olan eğitim sistemiyle karşılaşıyorsunuz İK ÜSSÜ’nde.Erkan Hoca çok iyi bir eğitmen size öğrenmeniz gereken bilmeniz gereken tüm konuları detaylarıyla eksiksiz anlatıyor.Erkan hocanın desteğiyle iş haytaınızda adım atmak geleceğinizi garanti altına alıyor adeta.Başarılı olmak isteyen herkese ilk tavsiyem mutlaka bu insan kaynakları eğitimlerini almasıdır.Ben mutluyum:)

 1. GamzeMayıs 30, 2011 at 4:43 pm

Merhabalar, Ben ‘İnsan Kaynakları Uzm.Yrd.’olarak çalışıyorum ve işimde uzmanlaşmak istediğim için eğitim almaya karar verdim. Uzun bir araştırmadan sonra alacağım eğitim için İnsan Kaynakları Üssü’nde karar kıldım. Eğitimde edindiğim teorik ve pratik bilgiler ile işimdeki eksikliklerimi ve yanlışlarımı görme ve düzeltme fırsatım oldu.Saygıdeğer hocamız ‘Erkan Çifte’nin İnsan Kaynakları üzerine uzun yıllar içerisinde edindiği tecrübeleri keyifli bir şekilde bize aktarmasıyla kolayca ve sıkılmadan insan kaynakları eğitimimi tamamladım. İnsan Kaynakları ile ilgili kariyer hedefi olan herkes Erkan Hoca’nın bilgilerinden faydalanmalı. Bu insan kaynakları uzmanlığı eğitiminde hem çok güzel arkadaşlar kazandım hem de çalıştığım sektörde önemli bir profile sahip hocam ile tanışmış oldum. Bu yüzden eğitim almayı düşünüyorsanız İnsan Kaynakları Üssü’nü ve Erkan Çifte’yi tercih etmenizi öneririm.Yorumumda ‘Neden İnsan Kaynakları Üssü’nün cevabını vermek istedim. Herkese başarılar dilerim.

 1. ALİ AŞCIMayıs 10, 2011 at 8:45 pm

BAŞLAMADAN ÖNCE KAFAMDA SORU İŞARETLERİ VARDI AMA DAHA İLK GÖRÜŞMEDE ÇOK DOĞRU BİR KARAR VERDİĞİMİ ANLADIM. İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM KURSU BİTTİKTEN SONRA EVET BEN BU İŞİ YAPABİLİRİM DİYEBİLDİM TEŞEKKÜRLER İK ÜSSÜ.

 1. Ergin KarakuşMayıs 9, 2011 at 10:54 am

Kaliteli bir eğitim aldığımı düşünüyorum. İnsan Kaynaları üzerine kariyer hedefim var ve bu yolda, kursun fazlasıyla fayda sağladağını söyleyebilirim. İK ÜSSÜ’ne ve hocama sonsuz teşekkürler…

 1. Nihal UçarMayıs 2, 2011 at 9:48 pm

İnsan Kaynakları İK Üssü’nde öğrenilir…
Erkan Hocamız sayesinde eğlenceli bir eğitim programı geçirdik.
Bizlerde gördüğü ışığı, sevgiyi anlayabilen ve çıkarsız keyif duyabilen hocamız sayesinde, bilgiden ziyade desteğin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu gördük.
Paylaştığınız bilgi birikimleri ve tecrübeleriniz için teşekkür ediyor, bizlerden desteğinizi esirgemiyceğinizi düşünüyoruz.
Artık bizde kanatlarınız altındayız

 1. Ecem merdinMart 14, 2011 at 5:30 pm

harıka cok sıcak bır ortam hocamızda sinem hanımda harıka ınsanlar cok sey ogrendım cok seyde ogreneceğim ıyıkı herkese tavsıye ederım cok ınce detaylar cok eğitici bir ortam sadece iş değil sosyal hayatınızda da yardımcı olacak cok sey ogrendık bu bilgilere bizle paylastıgı için hocama ve İK ÜSSÜ’ne cok tesekkur ederimm…

 1. Feride SümerMart 8, 2011 at 4:40 pm

İleri görüşlü,
Nitelikli,
Saygılı,
Adil,
Nazik

Kararlı,
Adaletli,
Yol gösterici,
Neşeli,
Akılcı,
Katılımcı,
Lider,
Amacına uygun,
Riske bırakmayan,
Ilımlı

Üstün başarılı,
Sevgi dolu,
Samimi,
Ünlü..

Ve işte İNSAN KANAKLARI ÜSSÜ..(Baş harflerine bakınız:))

Emeklerinden dolayı Sayın Erkan Çifte ve danışmanımız Sinem Dokanak’a teşekkür ediyor,iş yaşamlarında başarılar diliyorum..

 1. SEMA ARIKMart 4, 2011 at 6:54 pm

İK alanında hızla ilerlemek ,sıkılmadan, uyuklamadan , eğitim gününü zevkle 4 gözle beklediğiniz bir eğitim almak istiyorsanız, İKÜSSÜ doğru seçiminiz olur. Bambaşka bir dünya ve bambaşka bir keyif.öğrendikçe daha fazla keyif alıyorsunuz. Ve kurs saatini sabırsızlıkla beklemeye başlıyorsunuz. Özellikle bu kurs son derece profesyonel, öğretici, pratik ve uygulamalı olduğu için yol katetmeniz açısından çok faydalı. Ben işin başında olduğumu bilerek, uzun araştırmalarım sonucu katıldığım bu eğitim sonrası , Erkan Hocam dan öğrendiklerimi işyerimde birebir uygulamaya koyduktan sonra , üst yönetimimden övgüler aldım , ne kadar doğru bir personelle çalıştıklarını bizzat ifade ettiler. Tek başıma olsam bunları başaramazdım, İKÜSSÜ ve tabi ki Erkan Çifte hocamız sayesinde başardım.Eğitim boyunca verdiği örnekler,esnek eğitim saatleri,birkaç kişilik pilot uygulama olması, eğitim sonrasında da sizinle iletişimi kesmemesi, takıldığınız noktalarda yardımcı olması ve bilgisini sizinle paylaşması onlardan kopamayacağınız ,keşke kurs bitmeseydi diyeceğiniz birkaç neden sadece.Değerli eğitmenime bana öğrettikleri ve iş yaşamımdaki katkısı için çok çok teşekkür ediyorum.

 1. Elif HACIHALİLOĞLUŞubat 26, 2011 at 8:52 pm

İK alanı eğitim olarak Türkiye de okullardan ziyade kapsamlı sertifika programlarından alınan eğitimlerin iş hayatında pratiğe çevrilmesiyle ilerleyen bir departman. Şuanda ik departmanında staj yapmaktayım aslında tamamen yabancı olduğum bu mesleğe bu kadar çabuk adapte olabildiysem bunda İK ÜSSÜ nün ve ve Erkan hocamın çok büyük katkısı var. İk alanında ki teknik bilgileri her yerde öğrenebilirsiniz ama burada öğreneceğiniz en önemli şey; İnsan kaynaklarının temel dinamiğinin insana verilen değerden geldiğidir. Bu değeri hayatınızın her alanına yansıtmaya başladığınızda yavaş yavaş bir İk cıya dönüşmeye başlıyorsunuz ve yaptığınız mesleğe daha fazla sarılıyorsunuz. İnsan Kaynakları Üssünün diğer kurslardan farkı budur. Şu anda staj gördüğüm yerde kursta yaptığımız mülakat simülasyonlarının aynısının gerçeğini, gerçek adaylarla bu kadar rahat yapabiliyorsam sebebi Erkan hocadır. Tüm elde ettiğim teknik bilgiler ve kattığı insancıl bakış açısı için İnsan Kaynakları Üssü’ne ve Erkan hocama TEŞEKKÜRLER.

 1. Gökhan ÇAKIROĞLUŞubat 18, 2011 at 2:03 pm

Beklentimin üzerinde bir insan kaynakları uzmanlığı eğitimi aldığımı itiraf etmeliyim. Bir insan kaynakları uzmanının karşılaşabileceği problemleri ve çözüm yollarını Erkan Bey’in tecrübe ve bilgisinden faydalanarak burada tam anlamıyla öğrendik. Kurs eğitimine devam ettiğim dönemde İnsan Kaynakları alanında iş bularak çalışmaya başladım. Bunu aldığım eğitime ve çok değer verdiğim Sn. Erkan Çifte hocama borçluyum. İK Üssü ailesine sonsuz teşekkürler.

 1. EDA YELKEAralık 27, 2010 at 10:35 am

Beklediğimin çok üstünde bir insan kaynakları yönetimi eğitimiyle karşılaştım. tabi bunu sadece eğitimle kısıtlamam yanlış olur… samimi ve içten davranışlar , net cevaplar , binbir çeşit örnekler, püf noktalar ,ud eşliğinde şarkı söylemeler , gülen yüzler …. saymakla bitiremem  bütün bunların yanında eğitimimi artısıyla dört dörtlük aldım. Eminim ki kursa giderken ayakları geri geri gidenler buraya koşarak gideceklerdir…

‘ Ne çabuk geçti de kursumuz bitti ‘dediğim eğitimin bana kattıklarına gelince;

1-Özgüvenim arttı
2-Etkili iletişimin öneminin altını çizdim. ( ki bunu öğretmiyorlar siz sevgili ERKAN ÇİFTE nin davranışlarından ve konuşmasından etkili iletişimin hayatımızdaki önemini anlamış oluyorsunuz )
3-İnsan kaynaklarının bilinmeyen yönlerini öğrendim.
4-Aldığım eğitimin sadece insan kaynakları alanında değil başka iş yaşamımda da etkili olacağını anladım…

Şuanda insan kaynakları departmanında çalışmasamda işimde yaptıklarımın temelinde İKÜSSÜ var …

Bu havayı solumak ve beklentilerinin ötesinde bir insan kaynakları eğitimi almak isteyenler hiç vakit kaybetmeden İKÜSSÜ ne gitsin derim.

Sn.ERKAN ÇİFTE ve İK ÜSSÜ’ne herşey için çok teşekkür ederim…

EDA YELKE

 1. Gülşen Hayta TopluKasım 29, 2010 at 5:27 pm

Eğitim; verilen bilgilerin uygulamalarını da içeriyor olması açısından çok güzeldi. Hocamız Erkan Bey, İnsan Kaynaklarının her alanında önemli bir birikime sahip; en önemlisi de sahip olduğu bilgi ve deneyimlerini bizlere verimli şekilde aktarabiliyor olması…

İş Başvuru Takip Sistemi oluşturarak insan kaynakları eğitiminden aldıklarımı uygulamaya başladım ve sırada öğrendiğim diğer bilgilerin projeleri bekliyor:)

Bittiği için üzüldüğüm, dört dörtlük bir insan kaynakları uzmanlık eğitim süreci olduğu için teşekkür ediyor ve İ.K alanında ilerlemek isteyen herkese bu eğitimi kesinlikle öneriyorum.

 1. PINAR GÜLKANATKasım 7, 2010 at 11:53 pm

Hayatımızın her anında yeni birşeyler öğrenir ve öğrenmeyede tüm hayatımız boyunca devam ederiz. İnsan kaynakları eğitimimizi tamamladıktan sonra bilgilerimiz teorik olarak uygulanmaya geçeceği günü bekler.En büyük problemlerle, öğreniklerimizi uygulamaya başladığımızda karşılarız.İşte tamda öyle bir anımda İK Üssü ile tanışdım.Sahip olduğum bilgilerimi nasıl hayata geçireceğimi , uygulamalı bir şekilde İK Üssünde öğrendim.Kariyerimize yön verecek birçok kararlar alırız. Bazen bu kararlarımız sonucu çıkacağımız yolu belirlerken ne yaptığımızı bilir bazen ise bilemeyiz.Ben ise insan kaynakları alanında gitmem gereken yolu ve bu yolda beni nelerin beklediğini ve ne yapmam gerektiğinide biliyorum artık.Bunu ise çok değerli hocam Erkan Çifte’ye borçluyum. Bu alanda yoluma ışık tuttuğunuz için çok teşekkür ederim.

 1. UĞUR YUCAAğustos 24, 2010 at 1:36 pm

Katılmış olduğum İnsan Kaynakları eğitimi sayesinse kendime çok önemli bir katkıda bulunduğumu hissediyorum. Dersler çok öğretici ve eğlenceli geçti. Sıkılmadan öğrendik . Ortam çok güzel ve sıcaktı. Eğitmenimiz Erkan Çifte’ye sonsuz teşekkürler..

 1. İrem DemirMart 25, 2010 at 12:50 pm

Öncelikle Sevgili Hocam Erkan Çifte’ye, sonrasında da danışmanımız Nermin Hanım’a sundukları hersey ıcın çoook tesekkur ederım.
Gerek ders saatleri, gerekse ders dışında her turlu yardıma açık bır yapı oluşturabilmiş çok nadir eğitim kurumlarından biri.
Ders saatlerinde,ilginç örneklendırmelerle, ogrencı katılım odaklı, uygulamalı bir işleyiş söz konusu. Bu da ister istemez akılda kalmasını saglamakta. okulum dolayısıyla katılamadıgım dersler için hıc koşulsuz kendılerı telefı etmek ıstedıler yanı sadce karşılıklı çıkar odaklı olmayan bır egıtım yerı.Eger siz de karıyerınızle ilgili birşey yapmak ıstıyorsanız kesınlıkle,uygulamalı bırseyler ogrenerek bı insan kaynakları yönetimi egıtımi almalısınız ve amacınız buysa da hıc dusunmeden İK ÜSSÜ’nü tercıh edebılırsınız.

 1. Hakan ÖzkanMart 20, 2019 at 4:57 pm

eğitime katılanlar görüşlerini yazabilmesi için bir bölüm acılsın önerisini yapıp uzun süredir görüş belirtmemek olmaz , bu eğitim size ne sağlar ne kaybettirir ve ben niye katıldım ;

Ne kazandırır : (1)insan kaynakları eğitimi cok sıcak butik bir ortamda Erkan beyin kişiye kendisini özel hissettiği bir mekanda gerçekleştiriliyor birebir her soruyu sorabilmeniz açısından son derece güzel bir ortam mevcut..(2)kariyer hayatının başında olupta insan kaynakları üzerine görev almak istiyorsanız hızlı bir yol alınmasını sağlayabilmesi açısından son derece faydalı bir eğitim.(3) İnsan kaynakları üzerine çalışmasanız dahi iş hayatında faydasını göreceğiniz tartışmasız gerçek (4) Erkan beyi tanımayı kazandırır size ud çalmasını isteyin Karnım aç deyip tost ısmarlatın kendinize.

Ne Kaybettirir: kazandırdıkları yanında hiçbirşeydir kaybettirdikleri. Benim gibi Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunu olanların zaten bildiği konular olmasına ragmen üniversitede iken parasız olan bu eğitim burada üçrete tabidir belirtiyim

Niye katıldım, çalıştığım şirketteki işimden hemen belirtiyim dış ticaret sıkılınca özüme eğitimini aldığın insan kaynakları üzerine birşeyler yapmak için bilgilerimi tazelemek maksatıyla katılmıştım eğitimin sonlarına doğru kader cilvesini gösterdi ve daha iyi bir şirkete yine dış ticaret departmanına transfer oldum. Aradan 4 ay geçti ben yine arada bir insan kaynakları ilanlarına bakmıyorum değil :))Bir gün insan kaynaklarcı olacagım ama ne zaman bende bilmiyorum..

 1. HürremŞubat 25, 2020 at 4:18 pm

kendim dahil olmak üzere çok az kalmış yazılanlar… kurs ortamı, içeriği, eğitimcisi, ahmeti :),ws.ws.ws.. herşeyiyle mükemmel ve çok başarılıydı. hani derler ya insanın kendisinde de olucak bişeyler, gerek yok erkan hoca müthiş anlatımıyla siz farkına varmadan anlamış oluyorsunuz.. herşey için tekrar teşekkürler sizleri tanımak çok güzeldi hatta çokda özledim, kitap hala aklımda ama bi türlü fırsat bulamadım unutmuş diilim saygılar hocam:)

Artık onlar bizlerden aldıkları bilgileri iş hayatlarında uygulayacaklar ve diledikleri zaman derslerimize tekrar katılarak bilgilerini tazeleyebilecekler.

352. Yonca Öztürk

Sektör değişikliği yapmak ilk radikal kararımdı. Dilan Hocamla telefonda ilk konuştuğum zaman burada olmam gerektiğini hissettim. Çok verimli 7 hafta geçirdim. İnsan Kaynakları üzerine çok değerli bilgiler öğrendim ve kariyer yolumun bu olduğunu anladım.

Dilan Hocama ve Erkan Hocama katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ve Beyza Hanıma iletişimi ve desteği için teşekkürler.

353. Büşra Polat 

Eğitime başlamadan önce önyargılarım, korkum ve acabalarım vardı. Eğitim sonunda neden olmasın bu alanda kendimi geliştirip güzel yerlere gelebilirim düşüncesindeyim. Bu süreçte de İnsan Kaynakları alanında pek çok bilgiye ulaştığımı ve bu alanı iyi tanıdığımı düşünüyorum. Bunun için Dilan Hocaya ve Erkan Hocaya ayrıca bizimle sürekli ilgilenip katkıda bulunan Beyza Hanıma beni eğitimden mutlu uğurladıkları çin teşekkür ediyorum.

354. Buse Can

Her konuda örneklemeler ve açıklamaların yapıldığı ,ödevleri gönderdiğimiz zaman eksik yönlerin hemen tespit edilip gerekli bilgi tamamlamalarının sağlandığı harika bir eğitimdi. Dilan Hoca ve Erkan Hocaya cok teşekkür ederim. Eğer insan kaynakları uzmanlık eğitimi almak istiyorsanız kesinlikle ik üssünden almalısınız. 

 355. Sema Nur Akaç

İK ÜSSÜ’nde aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Dilan Hanım çok güzel, anlaşılır ve akıcı bir şekilde anlatıyor. İnsan kaynaklarını bana çok sevdirdi. İyi ki İK ÜSSÜ.

356. Anıl Kara

Eğitimde dersler akıcı bir şekilde işleniyor. Dersleri ve konuları gayet rahat bir şekilde anlamanız sağlanıyor. Teşekkür ederim.

357. Gülsüm Genç

Katılmış olduğum eğitim kariyer yolculuğumda farkındalık oluşturmakla birlikte kalıcı bilgiler edinmeme sebep oldu. Dilan Hanım ve ekibine bu platformda bize vermiş oldukları eğitim için teşekkür ederiz.

358. Deniz Derya Akdeniz

Çok güzel ve hızlı geçen 7 haftalık bir süreç oldu. İlk kez bir eğitimde hiç sıkılmadan dersi dinleyebildim. Umarım başka bir eğitimde tekrar buluşma fırsatımız olur.

 359. Aysel Coşkun

İnsan Kaynakları alanında çalışan ve çalışmak isteyen herkesin gönül rahatlığıyla alabileceği bir eğitim. 7 Haftalık süren bir eğitim olarak düşünmeyin, istediğiniz zaman iletişime geçip destek alabileceğiniz bir platform. Teşekkürler İK ÜSSÜ.

360. Berk Katılma

İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.  Devam sağlayabildiğim kadar sağladım,her şey harikaydı. Bir çok arkadaşıma da tavsiye ettim. İlginiz ve emeğinizin karşılığını daha niceleriyle almanız dileğiyle.

 361. Akın Sezer

Kariyerimin daha başındayken almış olduğum 7 haftalık bu eğitim benim için çok kıymetliydi. Diğer alışılagelmiş eğitimlerden farklı olarak, teorik bilginin yanı sıra uygulamaya dönük bir eğitim olması ekstra önemliydi benim açımdan. Sıfırdan bir sistem kurabilmeye yönelik olan bu eğitimi kendini İnsan Kaynakları alanında geliştirmek isteyen herkese öneririm.

362. Çiğdem İnci

Tavsiye üzerine aldığım ve fazlasıyla memnun kaldığım bir program oldu benim için. Özellikle Dilan hocamıza hem verdiği eğitimden dolayı hem de samimi ve güler yüzlülüğü için ayrıca teşekkür ederim.

 363. Damla Fettahoğlu

Eğitime başvurumdan başlayarak her sorumu içtenlikle cevaplayan, zaman fark etmeden bilgi aldığım eğitim modüllerini uygulamalı örnekler üzerinden öğrenebildiğim keyif dolu bir 7 haftaydı. Pozitif yaklaşımları, donanımı verimli aktarımları ve enerjisiyle bana destek olan sevgili eğitmenim Dilan Ayhan, eğitim süresince desteklerini esirgeyemen Nilüfer Güven ve tüm İK ÜSSÜ ailesine çok teşekkür ederim.

 364. Yaren Sarman

İK alanında kariyer hedefi olan ve nereden başlayacağını bilmeyen herkesin ilk durağı İK ÜSSÜ olmalı ki Dilan hocanın akıcı ve özgün anlatımıyla buluşup İK’yı tüm yönleriyle tanıma fırsatı sağlayabilsinler. Enerjisi, iyi niyeti ve yol göstericiliği ile öncelikle Dilan hocama, her türlü sorumu cevapsız bırakmadığı içinse Nilüfer hanım ve tüm İK Üssü ailesine teşekkür ederim.

365. Berat Eren

Bu eğitim benim için çok farkı bir eğitimdi. Sıkılmadan vaktin nasıl geçtiğini anlamadan dolu dolu geçen 7 haftaydı. İK ÜSSÜ ailesine ve özellikle bu süreçte bizim her sorumuzu cevaplayan akıcı anlatımı ve yüksek enerjisi ile derslerimizi güzelleştiren Dilan hocama teşekkür ederim. İK alanında kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

 366. İpek A.

İK ÜSSÜ’nde İnsan Kaynakları Uzmanlığı programı sayesinde dolu dolu geçen 7 haftalık süreçte ik modülleri hakkında detaylı bilgi edinmemize, full enerjisi ve yalın anlatımı ile katkı sağlayan Dilan AYHAN ve her soru ve süreçte desteğini esirgemeyen İK ÜSSÜ ekibine sonsuz sevgilerimle. İK’ ya gönül vermiş,verecek herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Kendinize çok şey katacağınız bir süreç geçirmiş olacaksınız.

367. İpek Alkan

İK eğitimine temelden başlayan biri olarak sıkılmadan, bıkmadan dolu dolu 7 hafta geçirdim. Başta güzel anlatımı, pozitif enerjisi ve ilgisi için Dilan hocama, hızlı iletişim ve tüm sorularımı ilgiyle yanıtladığı için Nilüfer hanım ve İK ÜSSÜ çalışanlarına çok teşekkür ederim.

368. Yavuz Gül

İK ÜSSÜ’nden aldığım 7 haftalık eğitim oldukça verimli ve faydalıydı. Anlatılan konuların her biri, bu mesleği yapacak/yapan arkadaşlar için çok önemliydi, keşke vakit ve imkan olsa her bir konuya 7 haftasonu ayırabilseydik. Tabi eğitmenimizin Dilan Hanım olması şartıyla. Benim görev aldığım firmanın İK Yönetimini vekaleten yapıyorum. Vekaleten de olsa yaptığım işe hakim olmalıydım. Bu eğitim bu açıdan da bana oldukça fayda sağladı. Teşekkür ediyorum.

369. Helin Yaka

Hocam öncelikle size daha sonra Nilüfer hanım ve tüm İK ÜSSÜ ekibine çok teşekkür ederim. Benim için inanılmaz keyifli ve verimliydi. Uygulamalı olması İK alanında pekiştirme ve tam öğrenebilme açısından çok iyi bir avantaj oldu. Psikoloji alanını yeni bitirdiğim için hala tereddütlerim var ama İK alanın da ilerlemenin benim için kariyer olarak iyi olacağına emin oldum. Umarım bir yerlerden başladıktan sonra güzel işler yapabilirim. Sizi daha sonraki bireysel eğitimler için rahatsız edeceğim hocam 😀 ve inşallah bir gün sizlerle tanışabiliriz bunu gönülden isterim. Bunun yanında enerjiniz bu aile sıcaklığı hissi apayrı güzeldi 🙂

370. Emre Aydın

Her insan kaliteli eğitim almak ister. Alacak olduğum eğitimin kalitesini ilk haftadan anlamak ayrı bir mutluluk sebebi. Hocamız Üniversite ya da Lise eğitimlerimiz de gördüğümüz ezberci sistemin tam aksine her insanın anlayacağı günlük hayatımızda kullanabileceğimiz bilgi ve birikimlerini bize 7 hafta boyunca aktardı. Dilan Hocam başta olmak üzere Nilüfer Hanıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki varsın İK ÜSSÜ . Bir gün tekrardan başka bir eğitimde karşılaşmak dileğiyle… 

 371. Sümer Boysan

Herşey kendimi seslendirmem ile başladı. İhtiyacımın ne olduğunu sesli söyledim. En iyi yaptığım neydi onu hatırladım. Aradığımın ne olduğunu biliyordum, neye ihtiyacım olduğunu da sonrasında aslolan kime ihtiyacım olduğunu bulmaktı. Yollarım, işini en kaliteli şekilde yapmayı hedeflemiş, kalplere ve hayatlara dokunmayı amaç edinen, hayat felsefesi çalışmak ve mutlu olmak olan, gerçek anlamda farkındalığa ulaşmış gerçek insanlara çıktı. Evet uzun zamandır aradığım buydu, karanlığı aralayan, yapabilirsin ve mutlu olabilirsin diyen İK ÜSSÜ, önce Nilüfer hanım sonra Dilan hoca ile karşılaşmak hayatımın dönüm noktalarından biri oldu. Ben aradığımı buldum. 

372. Fethiye Kılıç

Çok öğretici ve keyifli bir eğitim süreci geçirdim, doğru bildiğimiz yanlışlarımızı düzeltmiş olduk. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

373. Neriman Tunç

Dilan Hocamın güzel enerjisiyle 7 hafta nasıl çabuk geçti bilemedim. Sektöre dair olması gereken birçok şey öğrendim, çok faydalı bir eğitim oldu. Sonsuz teşekkürler.

 

Daha Fazla Bekleme,

Yolunu Kendin Çiz!

Bize Hemen Ulaş

 

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?